Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.04.2005, 21:06   #1
robert8888
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Posty: 24
robert8888 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ludzie wybaczcie ale szukałem na forum

i nie znalazlem rozwiazania mego problemu, wiec może mi ktoś pomoże. Problem polega na tym. iż zgrywam sobie film który nagralem za pomoca kamery cyfrowej - zgranie następuję za pomoca firewall 1394 programem Windows Movie Maker. No i jest tak, iż 10 minut filmu zajmuje 2 GB pamięci. Czy jest moze jakiś darmowy inny program ktory potrafiłby zgrać film w cyfrowej jakości, ale tak aby zajmowało to mniej miejsca. No i żeby nagarać to Nerem do postaci DVD tak aby odtworzyć zgrany film na stacjonarnym odtwarzaczy DVD. Może miał ktoś taki problem i sobie jakoś poradził? Ludzie pomóżcie, bo rodzinka nie daje mi już spokoju i chce mieć filmy na płytkach aby je oglądać na stacjonarnym DVD. Pozdrawiam
robert8888 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.04.2005, 21:10   #2
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
JAK nero to moze Nero Vision Expres ma opce przechwytywania video, i chyba jakosc nie jest zła, spróbuj,

ps przez firewall to nie wiem czy sie da kopiować sprobuj przez firewire

Ostatnio zmieniany przez polakT : 28.04.2005 o godz. 21:14
polakT jest offline  
Stary 28.04.2005, 21:14   #3
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
tomasz na twojej stronie www masz blad w dziale o mnie jest podklasie, Białystok lub kilka km od Suchowoli (środek Europy)

a chyba mialo byc p o d l a s i e ------popraw
__________________
zorg jest offline  
Stary 28.04.2005, 21:26   #4
polakT
inżynier systemowy
 
Avatar użytkownika polakT
 
Data rejestracji: 07.07.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 2,209
polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>polakT jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez zorg
tomasz na twojej stronie www masz blad w dziale o mnie jest podklasie, Białystok lub kilka km od Suchowoli (środek Europy)

a chyba mialo byc p o d l a s i e ------popraw

THX poprawiłem
a najfajniejsze za za 1,5 tygodnia matura , musze sie wiecej uczyc na ten nieszczesny polski


Wracając do teamtu, Kumpel mowi ze u niego w WMM jakość była gorsza niż w NVE, wiec powinno byc ok
polakT jest offline  
Stary 28.04.2005, 21:28   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez robert8888
i nie znalazlem rozwiazania mego problemu, wiec może mi ktoś pomoże. Problem polega na tym. iż zgrywam sobie film który nagralem za pomoca kamery cyfrowej - zgranie następuję za pomoca firewall 1394 programem Windows Movie Maker. No i jest tak, iż 10 minut filmu zajmuje 2 GB pamięci. Czy jest moze jakiś darmowy inny program ktory potrafiłby zgrać film w cyfrowej jakości, ale tak aby zajmowało to mniej miejsca. No i żeby nagarać to Nerem do postaci DVD tak aby odtworzyć zgrany film na stacjonarnym odtwarzaczy DVD. Może miał ktoś taki problem i sobie jakoś poradził? Ludzie pomóżcie, bo rodzinka nie daje mi już spokoju i chce mieć filmy na płytkach aby je oglądać na stacjonarnym DVD. Pozdrawiam
kamera cyfrowa zapisuje w DV Avi a ten format zajmuje tyle miejsca i nie ma znaczenia jakim programem to przechwycisz. Movie Makerem nie zrobisz DVD ani nic co pójdzie na stacjonarce.
jeśli nie masz miejsca na dysku, jedyne wyjście zgrywanie po trochu, konwersja do meg2, potem połączenie wszystkiego w ładną całość jakimś programem do authoringu i na DVD. szukaj nie boli. oczywiście nasze forum jest najlepsze na świecie ale zobacz tu http://www.divx.howto.pl/modules.php...viewforum&f=65

edit: a najprościej i bardzo fajnie robi to wszystko Pinnacle Studio 9 - od przechwycenia do DVD (uwaga DV Avi przechwycone Movie Makerem nie chodzi w Pinnacle u mnie)

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 28.04.2005 o godz. 21:35
ed hunter jest offline  
Stary 28.04.2005, 21:30   #6
Dorian
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Dorian
 
Data rejestracji: 10.05.2004
Posty: 691
Dorian zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A może by tak spróbować Adobe Premiere ? ( proszę jednak nie pytać co i jak dalej , bo w Adobe to tylko przycinałem Siostrze Nad Niemnem i Pana Tadzia na nową maturę i dodawałem dźwięk do całości....na tym moja wiedza obsługi programu się kończy..jednak o ile dobrze przeglądałem preferences AP to umożliwia zgranie materiału z kamery, pocięcie tegoż i zgranie także do MPEG4 ).Pozdrawiam.

Ostatnio zmieniany przez Dorian : 28.04.2005 o godz. 21:38
Dorian jest offline  
Stary 28.04.2005, 21:37   #7
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Dorian
A może by tak spróbować Adobe Premiere ? ( proszę nie pytań co i jak dalej , bo w Adobe to tylko przycinałem Siostrze Nad Niemnem i Pana Tadzia na nową maturę i dodawałem dźwięk do całości....na tym moja wiedza obsługi programu się kończy..jednak o ile dobrze przeglądałem preferences AP to umożliwia zgranie materiału z kamery, pocięcie tegoż i zgranie także do MPEG4 ).Pozdrawiam.
Premiere jest genialne i genialnie trudne do opanowania.
ed hunter jest offline  
Stary 28.04.2005, 21:53   #8
peterka
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika peterka
 
Data rejestracji: 01.09.2004
Lokalizacja: Żyrardów
Posty: 131
peterka zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez robert8888
i nie znalazlem rozwiazania mego problemu, wiec może mi ktoś pomoże. Problem polega na tym. iż zgrywam sobie film który nagralem za pomoca kamery cyfrowej - zgranie następuję za pomoca firewall 1394 programem Windows Movie Maker. No i jest tak, iż 10 minut filmu zajmuje 2 GB pamięci. Czy jest moze jakiś darmowy inny program ktory potrafiłby zgrać film w cyfrowej jakości, ale tak aby zajmowało to mniej miejsca. No i żeby nagarać to Nerem do postaci DVD tak aby odtworzyć zgrany film na stacjonarnym odtwarzaczy DVD. Może miał ktoś taki problem i sobie jakoś poradził? Ludzie pomóżcie, bo rodzinka nie daje mi już spokoju i chce mieć filmy na płytkach aby je oglądać na stacjonarnym DVD. Pozdrawiam
Polecam Ulead Video Studio lub Ulead DVD Movie Factory lub Ulead DVD Workshop.Obsługa jest intuicyjna można się połapać co i jak.
peterka jest offline  
Stary 28.04.2005, 21:56   #9
karolkiewicz
NEC 3520 @ LD_3520_1U8
 
Data rejestracji: 09.02.2005
Lokalizacja: Poznań
Posty: 68
karolkiewicz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez robert8888
i nie znalazlem rozwiazania mego problemu, wiec może mi ktoś pomoże. Problem polega na tym. iż zgrywam sobie film który nagralem za pomoca kamery cyfrowej - zgranie następuję za pomoca firewall 1394 programem Windows Movie Maker. No i jest tak, iż 10 minut filmu zajmuje 2 GB pamięci. Czy jest moze jakiś darmowy inny program ktory potrafiłby zgrać film w cyfrowej jakości, ale tak aby zajmowało to mniej miejsca. No i żeby nagarać to Nerem do postaci DVD tak aby odtworzyć zgrany film na stacjonarnym odtwarzaczy DVD. Może miał ktoś taki problem i sobie jakoś poradził? Ludzie pomóżcie, bo rodzinka nie daje mi już spokoju i chce mieć filmy na płytkach aby je oglądać na stacjonarnym DVD. Pozdrawiam

On musi tyle zajmować. Zrób miejsce okoła 12 G na godzine, zdefragmentuj koniecznie ten dysk, Powyłaczaj wszystko (antywirysa, net, gadu, muła, kazie) zgraj tak jak robisz i ...
jest droga na skróty pod warunkiem że Twój stacjonarek czyta divx-y.
Zciągnij Dr. Divxa (drogi ale jak pogooglujesz to idzie kupić taniej ) załaduj ten filnik do niego ustaw birrat w okolicac niecałych 3000 (1-pass) i konwertuj. Jak skończy otrzymasz filmik (niecałe 1,5 GB z godziny) z dobrą jakością (dzięki małemu stopniowi kompresji). Ładuj to jako dysk (DVD) z danymi na płyte najlepiej wielosesyjną i cacy. W przyszłości zmieścisz jeszcze dwie kasety DV na tą samą płyte DVD.

Ja tak robię, jakość dobra, robota na skróty, a i rodzinie jak pokombinujesz z stopniem kompresji zmieścisz na 1 CD i na kompie sobie zobaczą chyba że to filmik dla dorosłych

Pozdrawiam
karolkiewicz jest offline  
Stary 28.04.2005, 21:56   #10
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez peterka
Polecam Ulead Video Studio lub Ulead DVD Movie Factory lub Ulead DVD Workshop.Obsługa jest intuicyjna można się połapać co i jak.
ale praca tych programów i efekt końcowy marne.

pinnacle studio 8 )
ed hunter jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.