Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 29.06.2009, 21:48   #16
Boccelli
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2009
Posty: 6
Boccelli w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wytłumaczę raz jeszcze. Gdy włożę czystą płytę Verbatim DVD+R DL do nagrywarki ona zachowuje się jakbym nic do niej nie włożył. DVD próbuje ją odpalić ale nie może nie wiem dlaczego. Obrazy zawsze nagrywam ImgBurn. Płyty takie jak CD lub zwykłe DVD odpalam normalnie i nagrywam bez problemu. Jaka może być przyczyna? Miał ktoś taki problem może.
Boccelli jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 29.06.2009, 23:46   #17
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ale co ma odpalic jak plyta jest pusta, wejdz w nero i spróbuj cos nagrac, jeżeli masz na mysli nagrywanie po przez windowsowy system nagrywania to go olej bo on jest tylko po to zeby byl
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.06.2009, 08:47   #18
Boccelli
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2009
Posty: 6
Boccelli w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czy ty Bródka rozumiesz co ja piszę. Idź na jakiś kurs czytania ze zrozumieniem. Po raz czwarty pisze że nie może ten verbatim pusty ruszyc, że sie komputer zwiesza to jak niby mam wejść w Nero i coś nagrać jak nie wykrywa tej płyty w napędzie. Co dziwne nagrana płyta z miesiąc temu na mojej nagrywarce normalnie się odpala i cd i dvd zwykłe też normalnie się odpalają. Każda oprócz Verbatim DVD+R DL. Piszę że wypalam obrazy w ImgBurn a Ty wyjeżdżasz z jakimś nagrywaniem systemowym. Jak masz udzielać takich głupich odpowiedzi to lepiej nic nie pisz a nie posty sobie nabijasz.
Jak ktoś ma sensowną podpowiedz co może być tego przyczyną niech podpowie.

Ostatnio zmieniany przez Boccelli : 30.06.2009 o godz. 10:35
Boccelli jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.06.2009, 10:10   #19
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,444
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Co to jest wogule?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 30.06.2009, 16:23   #20
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Przepraszam, czy w tym temacie można nabić posta?


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 05.07.2009, 12:56   #21
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,058
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
@Boccelli weź spróbuj innych płyt - przecież verbatim nie jest jedyną słuszną firmą ,jeśli nagrywarka muli i nie rozpoznaje tylko jednego rodzaju płyt dvddl to pół biedy - może trafiła się jakaś partia której ten litek nie lubi- musiałbyś kombinować z modowanymi biosami żeby wyczaić który łyka te verbatimki więc chyba nie warto

editione : jeśli muli przy płytach dvddl różnych producentów to na serwis z nią to że ma 11 miesięcy nic nie znaczy

Ostatnio zmieniany przez - Deckard - : 05.07.2009 o godz. 12:58
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.07.2009, 11:48   #22
Boccelli
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.06.2009
Posty: 6
Boccelli w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki Deckard też wpadłem na ten pomysł. Dziś dorwałem czyste płytki Emtec DVD+R DL i też jest to samo. Szkoda kombinowałem już co tylko mogłem. Pewnie nagrywarka pada. Sprzęt kupowałem w zeszłym roku na allegro aż z Gliwic a mieszkam na pomorzu i pewnie koszt wysyłki do serwisu będzie kosztował połowę tego co nowa nagrywarka. Ale i tak jeszcze raz wielkie dzięki za odpowiedz.

Ostatnio zmieniany przez Boccelli : 06.07.2009 o godz. 11:58
Boccelli jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problem przy wypalaniu mp3 na DVD velChinaski Napędy optyczne DVD 6 26.08.2008 18:25
HELLO mam problem z nagraniem filmu z kamerki na dvd kamol DVD-Video 3 07.02.2006 08:08
problem z przegrywaniem dvd pietrul DVD-Video 1 19.01.2006 17:55
Mam problem z odtwarzaniem divxów z plyty dvd Raznarok Napędy optyczne DVD 0 13.04.2005 19:52
Mam problem z filmem DVD dominik114 DVD-Video 2 03.01.2005 14:03


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.