Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 11.05.2004, 22:34   #1
falkon
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 08.05.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 9
falkon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Wink Mój pierwszy raz

Właśnie dzisiaj otrzymałem swojego 2500A i czym prędzej spróbowałem czy działa . Jest to moja pierwsza nagrywarka DVD.
Na pierwszy ogień poszło 4.3 GB danych z mego dysku i mogę tylko żalować, że tak długo czekałem z zakupem nagrywarki DVD. Zmieściły mi się na niej wszytkie projekty z pracy z ostatniego roku oraz dużo programów i sterowników.
Na weekend zostawiłem sobie nagrywanie niekórych filmów z moim synem, które mimo kompresji wymagałyby 2 płytek CD, a teraz.... .

Dzisiejszą sesję nagrałem na płytce DVD-R Magnetik za 3 zł. Nagrało się wszystko znakomicie (wszystkie nagrane pliki z płytki skpiowałem na dysk i sprawdziłem czy się otwierają) , aczkolwiek stosunkowo długo trwało (ok 40min.) przy ustawionej prędkości nagrywania x4, ale napęd mam podpięty na razie jako secondary slave. Nagrywałem w Nero 6.

Przy okazaji - jak zalecacie podpiąć nagrywarkę DVD, w przypadku gdy są 2 dyski twarde + nagrywarka CD + nagrywarka DVD (przy założeniu, że są 2 kanaly IDE)?
falkon jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.