Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.11.2011, 20:13   #1
oski1666
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.11.2011
Posty: 2
oski1666 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy .vob .inf .bup help

Panowie jest następujący problem.

Otórz mam pliki w folderze video_ts (vob;inf;bup) folderu audio ts niema. Na komputerze wszystko idzie bez problemu, ale postanowiłem nagrać na płytę. Waży do ponad 7GB więc sobie cześć koncertu zgralem na jedna czesc na drugo uzywajac nero express . Chciałem odtworzyć na stacjonarnym dvd i obraz idzie a dźwięku niema proszę o pomoc czy jest jakies specjalny sposob nagrania czegos takiego? Poświęciłem juz 2h grzebaniu po forum duzo znalazlem ale nic nie udalo mi się wskórać.
oski1666 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 08.11.2011, 15:44   #2
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jakie inf? Chyba ifo?

Nie można ot tak sobie dzielić tych plików, trzeba palić jako całość np w Nero burning rom jako kompilację DVD-Video. Jeśli chcesz to wypalić na mniejszą płytę, trzeba całość skompresować w np. DVD Shrink (mierna jakość) lub w DVD Rebuiler (całkiem nieźle, tylko długo), albo podzielić na 2 płytki np. w PGCEdit (wyższa szkoła jazdy) lub w DVDFab (tak to się chyba nazywało).
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 10.11.2011, 19:43   #3
oski1666
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 07.11.2011
Posty: 2
oski1666 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
to w takim razie bardzo bym prosil o dokladne instrukcje dotyczące: Jak podzielić tyle plików na dwie płyty i co dokladnie zrobic zeby dzialalo na dvd z głosem?!
Bardzo proszę.
oski1666 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.11.2011, 11:36   #4
DGB
Zarejestrowany
 
Avatar użytkownika DGB
 
Data rejestracji: 11.11.2011
Lokalizacja: Bydgoszcz
Posty: 33
DGB w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
No dobra. Ja nie miałem takich problemów, ale chyba wiem, jak to zrobić.
Musisz mieć program do wypalania DVD-Video(i wiedzieć jak wypalić DVD-Video)

No to tak:
1.idziesz do slepu komputerowego.
2.Kupujesz DVD-R DL Verbatim
3.Nagrywasz na niej wszystko
4. I koniec!
DGB jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
zrzut kadru z pliku .vob TommyV DVD-Video 2 23.12.2007 16:58
Problem z plikami .vob Andr2ej DVD-Video 11 06.08.2007 05:38
Jak wyciagnąć jpeg z pliku .vob? gaucho33 DVD-Video 5 09.11.2006 14:09
Edycja plików .vob tezer DVD-Video 2 19.09.2005 22:49
Jak nagrać plik .vob na płycie CD-R tak, żeby można je było odtworzyć na DVD ? klosz007 DVD-Video 6 14.10.2003 17:05


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.