Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.12.2004, 09:16   #1
szary
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.01.2002
Posty: 17
szary w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywanie i odczyt DL

Witam
Piszac tego posta jestem swiadomy ze zostane zbluzgany przez niektorych forumowiczow. Nosze sie z zamiarem zakupu nagrywarki DVD .Rozwazam zakup Nec 3500A i LiteON 1633s. Przegladalem rozne testy i zaowazylem ze w/w nagrywarki posiadaja funkcje nagrywania plyt DL jednak nie moga ich odczytac.Producent podaje iz w/w nagrywarki obsluguja zapis jak rowniez i odczyt plyt DL. komu wierzyc ?
Jak jest z korekcja bledow w tych nagrywarkach?Wiem ze moge takie dane przeczytac w testach ale chcialbym rowniez uslyszec opiniez zwyklych uzytkownikow.
Ktos mi pewnie napisze ze ten temat byl wiele razy poruszany na forum ale w moim przypadku " na modemie" nie moge za wiele poszalec.
Dzieki za odpowiedzi

pozdrawiam
szary jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.12.2004, 09:55   #2
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez szary
Witam
Piszac tego posta jestem swiadomy ze zostane zbluzgany przez niektorych forumowiczow. Nosze sie z zamiarem zakupu nagrywarki DVD .Rozwazam zakup Nec 3500A i LiteON 1633s. Przegladalem rozne testy i zaowazylem ze w/w nagrywarki posiadaja funkcje nagrywania plyt DL jednak nie moga ich odczytac.Producent podaje iz w/w nagrywarki obsluguja zapis jak rowniez i odczyt plyt DL. komu wierzyc ?
Jak jest z korekcja bledow w tych nagrywarkach?Wiem ze moge takie dane przeczytac w testach ale chcialbym rowniez uslyszec opiniez zwyklych uzytkownikow.
Ktos mi pewnie napisze ze ten temat byl wiele razy poruszany na forum ale w moim przypadku " na modemie" nie moge za wiele poszalec.
Dzieki za odpowiedzi

pozdrawiam
wybaczam

sluchaj DL juz mozna bylo nagrywac na niszych modelach ale jak sie zastanawiasz nad tymi modelami to:
1633-bardzo dobra korekcja bledow mozesz go modowac do woli na wysze modele oraz zmieniac strategie zapisu nosnikow , lubi raczej markowe(+) nosniki z noname raczej cienko sobie radzi ale nie jest tak zle (zalezy od nosnika i jego jakosci ) lubi raczej plusy

3500-bardzo dobra jakosc nagrywania na nosnikach nie tylko markowych takze
i noname lubi + i - , wada napedu jest slaby odczyt wiec do niego zalecane jest dokupienie dvd-rom problem z zabezpieczeniami sd

ale warto zastanowic sie nad pionkiem 108 polecam

p.s pamietaj ze jest tak opcja szukaj nawet jak masz dialup to nieusprawiedliwia cie to

Ostatnio zmieniany przez legion : 06.12.2004 o godz. 10:10
legion jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:10.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.