Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.04.2006, 15:34   #1
Mopett
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika Mopett
 
Data rejestracji: 15.08.2003
Lokalizacja: RYBNIK
Posty: 24
Mopett w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywarka CD i DVD, Master czy Slave?

Może się wydawać, że już było. Ale nie doszukałem się takiego szczególiku. Są podane różne konfiguracje m.in, że nagrywarka jako master a napęd cd, dvd jako slave.
http://www.cdrinfo.pl/cdr/artykuly/p...e/ideconf.php3

Co zrobić więc jeżeli oba napędy to nagrywarki?

Napędy to TEAC 524E i LG 4165B. Posiadają dla siebie cały drugi kanał IDE.
Obie pracują w trybie UDMA 2. Teaca używam do zgrywania i wypalania muzyki (jestem przekonany, że robi to lepiej - chociaż mogę się mylić, naprostujcie mnie) a LG do tworzenia kopii zapasowych danych.

Przeglądałem także:
http://forum.cdrinfo.pl/ogolnie-o-dv...j-ta-mnie.html
__________________
1# LG GSA-4165B [DL04]
2# TEAC CD-W524E [1.0E]
Mopett jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.04.2006, 15:37   #2
michal1988lodz
Bywalec
 
Data rejestracji: 21.03.2006
Posty: 54
michal1988lodz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
lg wstawi***322;bym jako master a teac'a jako slave a co do jakosci wypalanych nosnikow to nie wiem poniewaz nie mialem do dyspozycji teac'a
michal1988lodz jest offline  
Stary 03.04.2006, 16:57   #3
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cala wymiane zdan usunal Reetou (ja wrocilem dopiero teraz). Ja ze swojej strony zamykam ten temat, ale nie oznacza to ze sprawa jest zakonczona, bo tresc "zgloszenia nieprawidlowego posta" wyslanego dzisiaj ok 13.00 odebralem jako ewidentny szantaz (bylo to drugie zloszenie, wyslane nie przez autora).

Poza tym na pierwsze zgloszenie (sluszne) napisane przez autora odpowiedzialem w mailu do niego w ktorym wyrazilem mniej wiecej te sama opinie co tutaj i uznalem ze sprawa jest zakonczona. Autor dal mi do zrozumienia ze odpowiedz powinna byc zmoderowana, chociaz skala agresywnosci jaka przypisal jej autor nie odpowiadala z rzeczywistym stopniem agresywnosci, ktory byl jedynie lekko ponad powszechnie przyjete normy (jedno niecenzuralne slowo, ktore nie zostalo uzyte "w kierunku" adwersarza, raczej obrazowalo pewien punkt widzenia) - i jedyne co wypadalo zrobic to zwrocic uwage.
pawelblu jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.