Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.12.2010, 19:43   #1
anna1
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.11.2010
Posty: 6
anna1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywarka dla pasjonata, chyba

Nagrywarka DVD: HL-DT-ST DVDRAM GSA-T50N RV06. Nie mogę wypalić płyty przy użyciu Cyberlink Power2Go (po kilku sekundach od włożenia płyty pojawia się komunikat o nieznanym błędzie i proces nagrywania kończy się), podobnie nie mogę wypalić dysków w programie Onekey recovery (w sekundę po zainicjowaniu nagrywania, pojawia się komunikat, że dysk został zamknięty i kieszeń z dyskiem się wysuwa. Mogę wypalić płyty z poziomu Windows Media Player oraz np. w Dokumentach poprzez kliknięcie ikony wypal (Vista). Filmy są odtwarzane. Sprawdzałam różne rodzaje płyt
Co myślicie instalacji Intel Matrix Storage Manager.

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 04.12.2010 o godz. 20:10 Powód: na początek pomyśleliśmy, że wielkie litery nas przytłaczają ;|
anna1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.12.2010, 13:45   #2
darolo1
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 14.09.2008
Posty: 291
darolo1 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Intel Matrix nie jest w tym przypadku istotny, bo jest to technologia instalacji macierzy dyskowych (RAID) i nie ma nic wspólnego z nagrywarką.
darolo1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2010, 18:42   #3
anna1
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.11.2010
Posty: 6
anna1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
To dla mnie za mądre. Pomysl podaje za zachodnim portalem, na którym inni zagubieni posiadacze wymienionej nagrywarki szukali pomocy. nie moge podać ścieżki, bo nie mam 10 postów.
anna1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2010, 19:45   #4
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Spróbuj może na tych programach

http://www.cdrinfo.pl/download/8520130424

http://www.cdrinfo.pl/download/6218110034

Już tobie pisałem że te nagrywarki bardzo są wrażliwe na nośniki
U mnie nie ma problemów z nagrywaniem tylko
na Verbatim DVD+R (na podkładzie MMC004)
i JVC DVD+R (na podkładzie Yuden000 T03)


Reszta Sony(D21, 16D1)
Maxell (RitekF16)i (CMC MAG M01)
Verbatim (MCC 03RG20)i inne to wielka loteria raz się uda a 10 razy nie
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2010, 19:46   #5
anna1
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.11.2010
Posty: 6
anna1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zainstalowałam free easy burn CD/DVD. Po rozpoczęciu zapisu pojawia sie komunikat o zapisie, następnie zakończeniu sesji, a następnie error (nie udane zamknięcie sesji), wywala płytę i żąda nowej. Widać, że płyta jest zapisana. Nie sposób tego odtworzyć, czytnik hałasuje, czasami pokazuje się komunikat o braku płyty pomimo, że jest ona włożona. Nie ma takich kłopotów przy zapisie przez Windows. Ma ktoś, jakikolwiek pomysł ? Muszę wypalić backup systemu (4 płyty, które stanowią całość), niestety program od backupu zachowuje się podobnie jak wymienione.
anna1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2010, 19:52   #6
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
U mnie w wielu przypadkach jest tak samo -nie udane zamknięcie sesji bądź błąd zapisu

Nic nie zrobisz po za kupnem bardzo dobrych płyt

U mnie najlepiej na tych płytach nagrywa

http://allegro.pl/dvd-r-jvc-cake-50-...333747689.html
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2010, 19:55   #7
anna1
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.11.2010
Posty: 6
anna1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
To nie jest chyba problem nośnika, przecież korzystając z Windowsa wypala. Próbowalam inne plyty i nic. Nie potrafię znaleść rzeczowej iformacji jakie marki płyt obsługuje moja nagrywarka, trudno kupić 10 rodzjów i sprawdzać.
anna1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 06.12.2010, 20:03   #8
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W firmware jest zapisane jakie obsługuje -wiec prawie wszystkie niby

Każdy program ma zapisana instrukcję obsługi danej nagrywarki-może po prostu źle współpracują bądź nie mają jej w swojej bazie danych-spróbuj innych programów.

Mam w domu ok.20 nagrywarek - na 100% mogę Tobie powiedzieć że te nagrywarki LG z serii GSA T to badziew straszny i wszystko jest możliwe z nimi-również problemy nie do rozwiązania-ja na niej nagrywam tylko jak nie mam nic innego pod ręką
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Śmieszne teksty... MacGyver Humor 4412 11.03.2020 21:16
Zostań dawcą szpiku - bez wychodzenia z domu, bez lekarzy, przez internet, za darmo Qbi@k Off topic 39 17.11.2015 18:08
Kopiowanie DVD - ciekawy problem Coppermine Napędy optyczne DVD 8 09.03.2009 18:32
darmowe serwery DNS eloise Komputery - oprogramowanie i sprzęt 15 26.09.2008 23:40
Pierwszy (chyba) antywirus dla komórek Zetoxa Off topic 17 16.03.2005 20:00


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:14.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.