Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.11.2007, 10:05   #1
TomajS
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.11.2007
Posty: 1
TomajS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywarka DVD nie czyta płyt - wieszanie sie komputera

Dobry wszystkim
Mam problem z grą Oblivion:GOTY,ale najpierw kilka kwestii technicznych:

System operacyjny:Win XP + SP2
Model płyty głównej:Gigabyte - GA-945P-S3
Kartę graficzną i wersję sterowników:GeForce 7600 GS,sterownik 83.91
Wersję DirectXirectX Redistributable November 2007
Wielkość pamięci RAM: 1GB (2x512MB)
Procesor:Intel Core Duo 1.86 GHz
Zainstalowane napędy wirtualne:Alcohol 120% 1.9.5 (Build 3105) ilość 1
Gra: oryginalna - nówka zafoliowana ( 2 DVD 1 CD )
Format partycji:NTFS
Napędy:Nagrywarka DVD LG GSA-H10N

Otóż przy próbie instalacji gry - po włożeniu płyty nie odpala się okienko instalatora - słychać tylko przez chwilę muzykę,ale instalator sie nie wyświetla.(Zaznaczam że płyty są orginalne )
Chcę odpalić z płyty przez setup.exe ale...nie mogę wejść na płytę,po podwójnym kliknięciu na płytę "Mój komputer" sie zawiesza,znika wszystko z pulpitu,widać tylko tapetę i kursor myszki - jedyne co mogę zrobić to wywołać "Menedżera zadań Windows" (alt+ctrl+delete)
Dzięki opcji exploruj udało mi sie wejść na płytę ale po kliknięciu na setup znowu to samo.
Próbowałem tak kilkanaście razy i zawsze to samo.
Pomyślałem że to wina płyt ( druga płyta DVD tak samo sie zachowuje ) ale 3 płyta (CD) działa ok.
Zrobiłem obraz gry ( przy użyciu Alcohola ) i odpaleniu go w Daemonie,ale ten w ogóle nie reagował na ten obraz (choć go widział i instalował w napędzie )
Poszedłem z płytami do kolegi sprawdzić - na nagrywarce DVD poszło natychmiast i zaczęło się instalować,a co lepsze na starym DVD-ROMie co ma ok. 5 lat też poszło i sie instalowało.
Po powrocie do domu przetestowałem napęd różnymi płytami (DVD,CD) z grami,muzyką,programami,zdjęciami i wszystkie działają bez zarzutów.
Nie mam kompletnie pojęcia co to może być.Płyty są ok.DVD też działa tylko nie odczytuje tych dwóch krążków.
Po postawieniu nowego systemu problem jest nadal ten sam.Nigdy wcześniej nie spotkałem się z takim problemem.Płyty są czyste,nie porysowane.

Tyle mi przychodzi do głowy,jeśli mam podać coś jeszcze,co może pomóc w rozwiązaniu problemu,to proszę to wymienić.
Bardzo liczę na waszą pomoc.
TomajS jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.11.2007, 10:21   #2
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,435
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Niekt***243;re gry wykrywaj***261; obecno***347;***263; program***243;w emuluj***261;cych (alcohol, daemon) i odmawiaj***261; wsp***243;***322;pracy.

Druga mo***380;liwo***347;***263; - nap***281;dy LG wymagaj***261; porz***261;dnych zasilaczy, w innym przypadku bywaj***261; z nimi k***322;opoty.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:38.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.