Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 26.04.2006, 18:56   #1
pawelbig4
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 26.04.2006
Posty: 1
pawelbig4 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jak zakodowac płytke dvd?? POMOCY:wow:

witam
mam problem nagrałem płytke dvd z filmem ktory sam stworzyłem a teraz chce go zakodowac aby inni go niemogli przegrac :\
Czy ktos wie jakim programem moge ja zakodowac ??
jesli ktos wie jak prosze o kontak na e-mail pawelbig4@wp.pl
pozdrawiam
<papa>
pawelbig4 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 26.04.2006, 19:00   #2
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Kiedys byl taki program safe disk home czy cos takiego polskiej produkcji, osobiscie nie polecam kupa roboty aby plytke zabezpieczyc, a i bez problemu mozna taka skopiowac clonem czy alkoholem 120% wiec po co zabezpieczac ?
Z reszta jak mozna zlamac zabezpieczenia nowych gier to takie domowe tym bardziej
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl
Bródka jest offline  
Stary 26.04.2006, 19:09   #3
madmax2
Godzina 5-ta minut 30-ści
 
Avatar użytkownika madmax2
 
Data rejestracji: 06.10.2002
Posty: 1,067
madmax2 niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Spróbuj Safelock, chociaż nie wiem, czy on działa na DVD.

http://www.safelockpro.prv.pl/
__________________
Pozdrawiam.
Lepiej powiedzieć:
"To interesujące, co mówisz" zamiast "Co Ty pie...lisz"
Lepiej powiedzieć:
"Chyba powinieneś to przemyśleć" zamiast "No i weź tłumacz *****owi"
Lepiej powiedzieć:
"Raczej nie zrobisz tego w ten sposób" zamiast "I tak do zaje...ania, całe życie z kretynami"

Ostatnio zmieniany przez madmax2 : 26.04.2006 o godz. 19:12
madmax2 jest offline  
Stary 26.04.2006, 20:22   #4
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
No wlasnie chodzilo mi o safe lock i dziala na dvd ale do tego musi byc specjalna wersja, ale tak jak mowilem szkoda zachodu
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl
Bródka jest offline  
Stary 26.04.2006, 20:55   #5
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
No wlasnie przeciez zeby zabezpieczenie bylo naprawde dobre (tzn zeby trzeba bylo sie wysilic zeby przegrac), trzeba sie naprawde sporo pomeczyc, wiec zwykle trzeba kupowac na takie rzeczy drogie licencje - tego sie nie sciaga z netu.

Poza tym do stworzenia takiej zabezpieczonej plyty tez czasem potrzeba czegos wiecej niz zwyklej nagrywarki.
pawelblu jest offline  
Stary 26.04.2006, 21:33   #6
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mo***380;na potestowa***263; prost***261; metod***281; stosowan***261; przez firmy nagrywaj***261;ce wesela - rysa na p***322;ycie...

S***261;dz***261;c po ilo***347;ci temat***243;w zak***322;adanych na forum - ca***322;kiem skuteczne na pierwszy rzut oka
Reetou jest offline  
Stary 26.04.2006, 21:35   #7
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
spotkałem się ostatnio z ciekawą płytką i nie wiem co o tym sądzić.

płyta w teście CDSpeed nie wykazywała złej jakości, ale nie ma mowy o odtworzeniu jej na kompie - ni cholery nic jej nie rusza.

DVD Shrink przy próbie otwarcia robi to samo co wszystkie programy do odtwarzania:

natomiast DVDDecrypter kopiuje płytkę bez problemu i chodzi też tylko na stacjonarnym...ale wyświetla w czasie kopiowania coś ciekawego:



DVDFab Decrypter oczywiście też kopiuje bez problemu.

jeśli komuś chodziło o zabezpieczenie to mu raczej cienko wyszło, ale ciekawe jest.

Cytat:
Napisany przez Reetou
Można potestować prostą metodę stosowaną przez firmy nagrywające wesela - rysa na płycie...

Sądząc po ilości tematów zakładanych na forum - całkiem skuteczne na pierwszy rzut oka
tylko na mocno pierwszy
Dołączone obrazki
-shrink.jpg -decrypter.jpg 
ed hunter jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.