Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.05.2005, 11:48   #601
mbar
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 28.12.2003
Posty: 550
mbar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
A ja mam już 1693S i dziś przyjdzie paczka Verbatimów +R 16x. Testywypalania wrzucę w weekend.
mbar jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.05.2005, 09:10   #602
mbar
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 28.12.2003
Posty: 550
mbar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zapis 16x płyty Verbatim +R 16x. Ten "pik" w dół oznacza uruchomienie wygaszacza ekranu :X


Odczyt tej płyty w Kprobe:


Poza tym wykonałem test "overclockingu" płyty +R 8x, którą wypaliłem na 12x. Jest to płyta TDK +R 8x z nośnikiem MBI:


Płyta czyta się poprawnie, ale strasznie zwalnia pod koniec. Nagrywarka jeszcze nie "nauczyła" się wypalać tego nośnika szybciej, wypaliłem tylko dwie takie płyty. Za pierwszym razem błędy PIF sięgały 800 pod koniec, więc widać poprawę.

Jeszcze Ritek -R 8x w postaci płyty Platinum:
mbar jest offline  
Stary 10.05.2005, 11:56   #603
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez trudny_wybor
czesc siemacie,
planuje wlasnie zakup nagrywary ,chodzi mi po glowie takie cos lg gsa-4163b box(230zl,2lata gwarancji) , czy to dobry pomysl?i kilka innych pytan...

1.czy jest sens upgradowac w tym firmware i jakie moga z tego wynikac kozrysci lub wrecz przeciwnie?

2.czy bede mogl tym wypalic kilka avikow na jedym krazku w taki sposob zeby dalo sie je obejzec na przecietnym odtwazaczu stacjonarnym i czy generalnie beda jakies problemy ze stacjonarkami?

3.jak to se radzi z oczytem/zapisem(zapis chyba mniej istotny) plyt/danych zabezpieczonych ruznymi duperelami o ktorych niemam pojecia?

z gory dzieki za jakies info

Zapraszamy do dyskusji TU


__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 10.05.2005, 13:01   #604
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez trudny_wybor
dzieki ze powtorzyles moje pytanie (mimo ze to co zrobiles ja nazywam spamem)
wiesz jednak poczekam tu , moze trafi sie ktos mily i odpowie
Ach ten spam!

Zobacz!

Wszędzie się wciśnie


Cytat:
Napisany przez trudny_wybor
wiesz jednak poczekam tu , moze trafi sie ktos mily i odpowie
No to poczekamy razem


__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 10.05.2005, 13:15   #605
trudny_wybor
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.05.2005
Posty: 4
trudny_wybor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
czesc siemacie,

planuje wlasnie zakup nagrywary ,chodzi mi po glowie takie cos lg gsa-4163b box(230zl,2lata gwarancji) , czy to dobry pomysl?i kilka innych pytan...

1.czy jest sens upgradowac w tym firmware i jakie moga z tego wynikac kozrysci lub wrecz przeciwnie?

2.czy bede mogl tym wypalic kilka avikow na jedym krazku w taki sposob zeby dalo sie je obejzec na przecietnym odtwazaczu stacjonarnym i czy generalnie beda jakies problemy ze stacjonarkami?

3.jak to se radzi z oczytem/zapisem(zapis chyba mniej istotny) plyt/danych zabezpieczonych ruznymi duperelami o ktorych niemam pojecia?

z gory dzieki za jakies info ,najlepiej od kogos kto ma praktyczna wiedze na ten temat

Ostatnio zmieniany przez trudny_wybor : 10.05.2005 o godz. 13:31
trudny_wybor jest offline  
Stary 10.05.2005, 13:43   #606
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez trudny_wybor
czesc siemacie,(musialem skasowac tego posta i wkleic go jeszcze raz niestety przez to ze sa tu tez gowniarze,ups wsomie sorki narazie trafil sie tylko jeden)

planuje wlasnie zakup nagrywary ,chodzi mi po glowie takie cos lg gsa-4163b box(230zl,2lata gwarancji) , czy to dobry pomysl?i kilka innych pytan...

1.czy jest sens upgradowac w tym firmware i jakie moga z tego wynikac kozrysci lub wrecz przeciwnie?

2.czy bede mogl tym wypalic kilka avikow na jedym krazku w taki sposob zeby dalo sie je obejzec na przecietnym odtwazaczu stacjonarnym i czy generalnie beda jakies problemy ze stacjonarkami?

3.jak to se radzi z oczytem/zapisem(zapis chyba mniej istotny) plyt/danych zabezpieczonych ruznymi duperelami o ktorych niemam pojecia?

z gory dzieki za jakies info ,najlepiej od kogos kto ma praktyczna wiedze na ten temat
Cześć, cześć!

Siemka!

Widzisz, wielu użytkowników w dobie internetu i ekspansji technologocznej

Gdy każdy może sobie pozwolić na kupno własnej nagrywarki DVD

Spotyka się właśnie z takim problemem: Co kupić?


Tak, to bardzo trudny wybór ...

TU jest świetny temat, który napradę rozjaśni ci w głowie ( mam nadzieję )



Problem jednak nie sprowadza się do samego wyboru urządzenia

Przy tym rodzi się całe mnóstwo innych pytań

I tu kolejny problem:

Jak "odpowiednie dać rzeczy słowo" ?

Większość pytań jest zupełnie nie po polskiemu

Jakiś bełkot w którym nie wiadomo o co bigos

Lenistwo, które wdziera się za pomocą komputerów do głów

Brak szczerych chęci w zgłębieniu problemu

Ect., ect. ...


Dlatego nie kasuję postów, żeby dla potomnych zostawić

A gówniarzom mówię zdecydowane NIE!



Także witamy cię serdecznie na forum

I czekamy na przepełnione wiedzą i praktyką posty

Które poprowadzą cię za rączkę wprost do wymarzonego napędu

I dadzą upust narastającym emocjom związanym z dniem zakupu tegoż urządzenia

A narastająca ekstaza i jej emanacja odpędzi wszelkiego rodzaju gówniarzerię

Oraz postawi cię jako pępuszka na piedestale pomiędzy dwiema świeczuszkami

Wraz z nagrywarką pod pachą


Raz jeszcze witamy chlebem i solą

I
__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 10.05.2005, 13:58   #607
trudny_wybor
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.05.2005
Posty: 4
trudny_wybor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
sorki stary ale twoja odpowiedz jest o kant dupy potluc (bez obrazy) ,zamiast belkotu o sprowadzaniu sprawy do innych pytan wolalbym odpowiedz na moje pytania ...i wybacz ale nieinteresuje mnie cos w rodzaju awantury pomiedzy posiadaczami ruznych nagrywarek(przekrzykiwanie sie ktory ma lepsza jest malo wiarygodne,dlatego pytam tu) ...wolalbym odpowiedz na moje pytania (cos w rodzaju recenzji od uzytkownika ktory uzywa tego sprzeta)...tak wiec jak bede chcial zapytac o bajke "sasiedzi" to zapytam ciebie obecuje , a jesli chcesz mi pomoc mimo to ,to tylko pod warunkiem ze masz pojecie o tej nagrywarce-bo jej uzywasz, jesli nie to dzieki

Ostatnio zmieniany przez trudny_wybor : 10.05.2005 o godz. 14:09
trudny_wybor jest offline  
Stary 10.05.2005, 14:26   #608
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez trudny_wybor
sorki stary ale twoja odpowiedz jest o kant dupy potluc (bez obrazy) ,zamiast belkotu o sprowadzaniu sprawy do innych pytan wolalbym odpowiedz na moje pytania ...i wybacz ale nieinteresuje mnie cos w rodzaju awantury pomiedzy posiadaczami ruznych nagrywarek(przekrzykiwanie sie ktory ma lepsza jest malo wiarygodne,dlatego pytam tu) ...wolalbym odpowiedz na moje pytania (cos w rodzaju recenzji od uzytkownika ktory uzywa tego sprzeta)...tak wiec jak bede chcial zapytac o bajke "sasiedzi" to zapytam ciebie obecuje , a jesli chcesz mi pomoc mimo to ,to tylko pod warunkiem ze masz pojecie o tej nagrywarce-bo jej uzywasz, jesli nie to dzieki
Tak więc gdy poczytasz sobie forum

Znajdziesz odpowiedź na pytanie, że LG to dobra nagrywarka

Tak samo dobra jak inne

A wszystko zależy od kryteriów


Co do odpowiedzi o kant dupy ...

Uwierz mi, że jest i tak zbyt dobra jak na ten bełkot z pytaniami

Przeczytaj je sobie raz jeszcze, przemyśl, napisz po polsku o co ciebie idzie

Wtedy można pomyśleć o jakiejś pomocy ...

Poza tym usilnie raz jeszcze odeślę cię do tematów bardziej na czasie

Do których bardziej ktoś zagląda

I w których takie pytania jak twoje, a raczej podobne :\

Wałkowane sa co dzień po kilka razy




Cytat:
Napisany przez trudny_wybor
a jesli chcesz mi pomoc mimo to ,to tylko pod warunkiem ze masz pojecie o tej nagrywarce-bo jej uzywasz

Nie używam jej

Ale bardzo dużo o niej wiem

Dzięki studiowaniu forum

Wystarczy spojrzeć choć na pierwszą stronę Ogólnie o DVD




Cytat:
Napisany przez trudny_wybor
...tak wiec jak bede chcial zapytac o bajke "sasiedzi" to zapytam ciebie obecuje
A co?

Jeszcze do tego nie doszedłeś?


^_^
__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 10.05.2005, 14:36   #609
trudny_wybor
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.05.2005
Posty: 4
trudny_wybor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hmm to moze jednak jestes w stanie pomoc tylko niechcesz zabardzo...bede w takim razie wdzieczny jesli ty mi napiszesz co oniej sadzisz wykozystujac moje pytania ...to wlasie te pytania i ich odpowiedzi zadecyduja czy to kupie
trudny_wybor jest offline  
Stary 10.05.2005, 14:48   #610
mbar
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 28.12.2003
Posty: 550
mbar zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez trudny_wybor
zamiast belkotu o sprowadzaniu sprawy do innych pytan wolalbym odpowiedz na moje pytania
Wybacz, ale my tu już mamy qrwa dość odpowiadania na tego typu pytania. Capisce?
mbar jest offline  
Stary 10.05.2005, 14:58   #611
trudny_wybor
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.05.2005
Posty: 4
trudny_wybor w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
i tu Q jest problem bo JAK NIECHCESZ ODPOWIADAC NA GLUPIE PYTANIA TO NIEODPOWIADAJ I NIE ZASRYWAJ PRZESTRZENI DO PISANIA SWOJA IRYTACJA bo ktos moze chciec odpowiedziec

ps ja oczywiscie mam na tyle jaj zeby skasowac te posty i na koncu umiescic ten wlasciwy ktory jest istotny , a wasze posty ktore calkiem malo wnosza dalej beda zasmiecac topic ,,, tak wiec minie jeszcze ze 2 godziny i ja kasuje moj smietnik i pod wazym zirytowanym spamem ponownie napisze moje pytanie
trudny_wybor jest offline  
Stary 10.05.2005, 15:08   #612
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez trudny_wybor
tak wiec minie jeszcze ze 2 godziny i ja kasuje moj smietnik
No nareszczcie jakaś męska decyzja!

Tylko mała prośba

Zrób to już teraz


^_^
__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 10.05.2005, 15:38   #613
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez trudny_wybor
czesc siemacie,

planuje wlasnie zakup nagrywary ,chodzi mi po glowie takie cos lg gsa-4163b box(230zl,2lata gwarancji) , czy to dobry pomysl?i kilka innych pytan...

1.czy jest sens upgradowac w tym firmware i jakie moga z tego wynikac kozrysci lub wrecz przeciwnie?

2.czy bede mogl tym wypalic kilka avikow na jedym krazku w taki sposob zeby dalo sie je obejzec na przecietnym odtwazaczu stacjonarnym i czy generalnie beda jakies problemy ze stacjonarkami?

3.jak to se radzi z oczytem/zapisem(zapis chyba mniej istotny) plyt/danych zabezpieczonych ruznymi duperelami o ktorych niemam pojecia?

z gory dzieki za jakies info ,najlepiej od kogos kto ma praktyczna wiedze na ten temat
jezu czlowieku nie szalej z tymi punktami co zaduzo to nie zdrowo
Cytat:
Napisany przez trudny_wybor
i tu Q jest problem bo JAK NIECHCESZ ODPOWIADAC NA GLUPIE PYTANIA TO NIEODPOWIADAJ I NIE ZASRYWAJ PRZESTRZENI DO PISANIA SWOJA IRYTACJA bo ktos moze chciec odpowiedziec

ps ja oczywiscie mam na tyle jaj zeby skasowac te posty i na koncu umiescic ten wlasciwy ktory jest istotny , a wasze posty ktore calkiem malo wnosza dalej beda zasmiecac topic ,,, tak wiec minie jeszcze ze 2 godziny i ja kasuje moj smietnik i pod wazym zirytowanym spamem ponownie napisze moje pytanie
wiesz co ty lepiej juz nic nie pisz bo Q zobaczysz
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
No nareszczcie jakaś męska decyzja!

Tylko mała prośba

Zrób to już teraz


^_^
ja juz zrobilem to za niego

Ostatnio zmieniany przez legion : 10.05.2005 o godz. 15:42
legion jest offline  
Stary 20.05.2005, 14:38   #614
Dragon
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 10.09.2003
Posty: 120
Dragon w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie wiem czy dobrze robie pisząc w tym dziale, ale mam pytanko, czasu szukać po wątkach na tym forum nie mam:
Jutro jade kupić nagrywarke DVD, LG już odrzuciłem, zdecydowałem się na Neca, tylko nie wiem 3520 czy 3540
Dragon jest offline  
Stary 20.05.2005, 14:52   #615
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
no wiesz ja bym ci polecil 3500 ale moze byc problem z jej kupieniem (choc da rade) ale jak juz chcesz kupic naped to proponuje benq lub pionka ale jezeli Nec to jest to czego potrzebujesz to 3540
legion jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:41.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.