Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 30.04.2003, 23:21   #1
Toofik
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.12.2002
Lokalizacja: Katowice
Posty: 3
Toofik w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Prassi Primo - potrzebna szybka pomoc

Witam.
Mam kilka image'y w programie Prassi Primo. Niestety te image robil mi kolega, mial podlaczony twardy dysk u siebie i dysk mial inne litery partycji niz u mnie. Wiem, ze sciezka dostepu jest zapisywana w Prassi Primo w plikach ktore tworzy i po podlaczeniu tego dysku u mnie, nie moge zgrac tych image'y na plyte poniewaz jest zla sciezka dostepu do pliku. Jak ja wyedytowac lub zmienic? Slyszalem, ze jakimis programami ktore edytuja Hexy czy jak?
Prosze o szybka pomoc.
Z gory dziekuje.
Pozdrawiam.
Toofik jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 30.04.2003, 23:25   #2
zorg
Caliente
 
Avatar użytkownika zorg
 
Data rejestracji: 30.09.2002
Lokalizacja: Zorgberg
Posty: 3,402
zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>zorg jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
a nie mozesz ich

tych obrazow przegrac na inna partycije ? i dopiero wtedy wypalac ?
__________________
zorg jest offline  
Stary 04.05.2003, 11:01   #3
jerzin
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 30.04.2003
Posty: 4
jerzin w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
zmiana liter dysków

Jeżeli działasz na WindowsXP bez problemu możesz zmienić oznaczenia dysków / partycji korzystając z programu - Zarządzanie Komputerem - w zakładce - Narzędzia Aministracyjne - w programie tym należy wybrać polecenie - Zarządzanie dyskami - z menu dostępnego po lewej stronie okna. Klikając na wybranym dysku prawym przyciskiem myszy wybierz z menu polecenie - zmień literę dysku i ścieżki... dalej pozostaje zmienić literkę wybranego dysku. ( jeśli jest zajęta przez inny dysk lub CD-ROM wpierw należy ją zwolnić wybierając dla urządzenia inne oznaczenie spośród wolnych w alfabecie. Operacja nie jest działaniem wysokiego ryzyka jeśli nie zmieniamy oznaczenia dla dysku systemowego. Należy też uważać na niezakończone projekty. zmiany oznaczeń dysków spowodują nowe kłopoty w dostępie do plików projektów tworzonych pod Media Studio, Premiere oraz w innyvch programach video. Dlatego lepiej wcześniej zakończ te prace.

Adres do programu zarządzanie komputerem w WinXP jest następujący: C:\WINDOWS\system32\compmgmt.msc

PS. Oczywiście zakładam, że pamiętasz litery i nazwy dysków komputera , na którym twój projekt był tworzony bowiem musisz określić to identycznie na soim komputerze.
jerzin jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.