Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.01.2006, 12:58   #376
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jeszcze jedno - ma ktos plombe na tym napedzie, u mnie jest pusto - moze tam ma byc, a moze nie ?

P.S.
a cover designer nie zalatwia ci sprawy ?
powinna byc opcja duku na nosniku
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem

Ostatnio zmieniany przez icemac : 18.01.2006 o godz. 13:01
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.01.2006, 19:01   #377
cdwriter21
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika cdwriter21
 
Data rejestracji: 07.05.2001
Lokalizacja: POLSKA
Posty: 251
cdwriter21 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
jeszcze jedno - ma ktos plombe na tym napedzie, u mnie jest pusto - moze tam ma byc, a moze nie ?

P.S.
a cover designer nie zalatwia ci sprawy ?
powinna byc opcja duku na nosniku
u mnie tez nie ma plomby co mnie bardzo zdziwilo ;] a co do Cover Designer to nie ma wogole labelflash - szajs mi dali zamiast nero 6.6.1.3 z labelflash to pewnie jakis oem dla neca w ver. 6.6.0.14 kupa !!!
__________________
cdwriter21 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 08:00   #378
canis_lupus
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 19.01.2006
Posty: 1
canis_lupus w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy

Cytat:
Napisany przez elmariachi
No i Czechom udało sie przerobić NEC'a 4550a na 4551a z obsługą LabelFlash.
.
Wszystko pięknie ładnie, Czechom się udało. Tylko skąd wziąść program "bootflash" potrzebny do takowej przeróbki?! Na stronie nigdzie nie mogę znaleźć linka. A z tego cowyczytałem (nie znam czeskiego) to program nie jest udostepniony bo NEC groził autorowi jakimiś sankcjami prawnymi.
Ktos wie jak rozwiązać ten problem? Przeszukałem Googlarke, eMyle'a i niegdzie programu nie znalazłem.
canis_lupus jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 09:04   #379
stefan22
Bywalec
 
Data rejestracji: 23.11.2001
Lokalizacja: Zduńska Wola
Posty: 27
stefan22 ma jeszcze możliwość poprawy <-1 - -10 pkt>
nie chce tu byc złą wróżką ale co do plomb to uwazajcie.
Mój znajomy kupił kiedyś kompa gdzie specjalnie była zerwana plomba i jak doszło do awarii to mu powiedzieli że gwarancja nie obowiązuje bo nie ma plomby, więc był to zabieg celowy, a on tego nie sprawdził.
Na szczęście ram trzeba było tylko włożyć i wyjąć.
stefan22 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 09:31   #380
loki7777
Guru
 
Avatar użytkownika loki7777
 
Data rejestracji: 05.11.2004
Lokalizacja: Sligo;)
Posty: 6,290
loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>loki7777 po prostu jest dobry(a) <350 - 449 pkt>
W proline sa dwie wersje nero z labelflashem i bez, moze dali ci ta bez bo nie powiedziales ze masz neca z labelflashem?
loki7777 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 13:41   #381
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
odnosnie plomb na napedach optycznych

dzwonilem do serwisu neca i dowiedzialem sie ze juz ich NIE DAJA, wiec nie musimy sie martwic dlaczego ich nie mamy
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 18:59   #382
mazgaj1
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.01.2006
Posty: 17
mazgaj1 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
witam - niedawno kupiłem 4551a ;]

dzisiaj wypaliłem pierwszą płytkę labelflashem (dvd+r) po wycieczce do sklepu i prośbie o wypalenie softu przez serwisanta - nagrywarki dostali gołe bez softu :/

Ostatnio zmieniany przez czary2mary : 13.03.2015 o godz. 02:38
mazgaj1 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 19:53   #383
raptor.zwm
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.01.2006
Posty: 7
raptor.zwm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
czy wie ktos skad sciagnac nowy bios do 4551A ?? bo niewie czy ja mam tylko taki szmelc bo inaczej sie tego nie da nazwac jak lekko zarysowanych plyt nie czyta. A na opiniach slyszalem ze ponoc ma zarabista korekcje bledow itp., ale sie zawiodlem i niewiem czy isc na gwaracje czy nie no bo mi pewnie powiedza "trudno sie mowi taka nagrywarka ze nie czyta" chociaz moze to nie tyle czytanie co kopiowanie, chcialem skopiowac pewna plyte no i raz przy 70% wyskakiwal blad, 2 raz przy 30 juz, wiec sie wkurzylem poszlem do kumpla sprawdzic jak u niego pojdzie ( ma NEC-a starszego 3550 bodajrze) i jemu nie dosc ze skopjowalo bez problemow to mega szybko ( w porownaniu z tym co u mnie jest ) przy tej samej predkosci nagrywania dvd.
Zawiodlem sie na tej nagrywarce, mam nadzieje ze cos mozna z tym zrobic zebym nie zalowal tego kupna do konca jej kariery( co moze nastopic szybko jak sie wkurze kiedys )
raptor.zwm jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 20:00   #384
radosio
vel Shah
 
Avatar użytkownika radosio
 
Data rejestracji: 01.11.2005
Lokalizacja: Sandomierz
Posty: 948
radosio niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez raptor.zwm
czy wie ktos skad sciagnac nowy bios do 4551A ?? bo niewie czy ja mam tylko taki szmelc bo inaczej sie tego nie da nazwac jak lekko zarysowanych plyt nie czyta. A na opiniach slyszalem ze ponoc ma zarabista korekcje bledow itp., ale sie zawiodlem i niewiem czy isc na gwaracje czy nie no bo mi pewnie powiedza "trudno sie mowi taka nagrywarka ze nie czyta" chociaz moze to nie tyle czytanie co kopiowanie, chcialem skopiowac pewna plyte no i raz przy 70% wyskakiwal blad, 2 raz przy 30 juz, wiec sie wkurzylem poszlem do kumpla sprawdzic jak u niego pojdzie ( ma NEC-a starszego 3550 bodajrze) i jemu nie dosc ze skopjowalo bez problemow to mega szybko ( w porownaniu z tym co u mnie jest ) przy tej samej predkosci nagrywania dvd.
Zawiodlem sie na tej nagrywarce, mam nadzieje ze cos mozna z tym zrobic zebym nie zalowal tego kupna do konca jej kariery( co moze nastopic szybko jak sie wkurze kiedys )
tu
i tu znajdziesz nowe biosy
radosio jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 20:13   #385
sonon
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 22.07.2004
Posty: 354
sonon zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
3550 i 4551 to są praktycznie te same napędy... Może masz wadliwy egzamplarz?
sonon jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 20:20   #386
raptor.zwm
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.01.2006
Posty: 7
raptor.zwm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
czy mam wadliwy ? tego niewiem jutro ide do sklepu sie spytac co robic, moze jestem zbyt wrazliwy bo ostatnio tez ywdalem 450 zl na drukarke ktora byla zrabana ale dostalem wtedy nowa tylko ze tusze w sklepie mi przelozyli a tamta mieli zalatwiac jakos w serwisie przedgwarancyjnym, ale takie problemy zaczely sie z pierwsza plyta jaka wlozylem wiec niewiem czy to przypadek czy nie, ale tak napewno nie powinno byc bo albo nagrywarka w takich sytuacjach jest juz starsza, albo plyta mega porysowana, a nic z tych przypadkow u mnie nie wystepuja, a jak pisalem u kumpla smigala bez problemow
raptor.zwm jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.01.2006, 21:01   #387
raptor.zwm
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.01.2006
Posty: 7
raptor.zwm w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a moglby mi ktos doradzic ktory bios sciagnac ??
-NEC 4551 1-84 original firmware added.
-NEC ND4551 Firmware 1-8T
-NEC 4551 1-Z2 modified firmware added.
czym one sie roznia ??
raptor.zwm jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2006, 07:10   #388
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
po pierwsze edit
po drugie te biosy sa przerobione, czyli jest w nich ustawiony bitsetting (jak nie wiesz co to jest to poszukaj na forum) i sa zmienione strategie zapisu niektorych nosnikow w 1-z2 jest "ponoc" poprawiony odczyt DVD (mam wgrany ale nie probowalem jeszcze nic nagrywac)
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2006, 18:29   #389
cdwriter21
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika cdwriter21
 
Data rejestracji: 07.05.2001
Lokalizacja: POLSKA
Posty: 251
cdwriter21 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
[QUOTE=mazgaj1]witam - niedawno kupiłem 4551a ;]

dzisiaj wypaliłem pierwszą płytkę labelflashem (dvd+r) po wycieczce do sklepu i prośbie o wypalenie softu przez serwisanta - nagrywarki dostali gołe bez softu :/




zdobylem w koncu Nero 6.6.1.3 z labelflash tylko ze go nigdzie nie umie znalesc w Cover Designer moze mi ktos powiedziec gdzie to jest, a moze dopiero po wlozeniu takiej plytki to sie uaktywni bo juz nie wiem co jest grane chyba system na nowo postawie ;( siet.
__________________

Ostatnio zmieniany przez czary2mary : 13.03.2015 o godz. 02:38
cdwriter21 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 20.01.2006, 18:52   #390
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
"normalne" nero w dodatkach\burn flash

nero express masz ikon ze znaczkiem LF
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
[Muzeum] NEC ND-3650A 2007r. czary2mary Napędy optyczne DVD 24 04.11.2021 17:37
Pioneer DVR-K06 slim OEM vs. NEC ND-6650A Dual Layer slim OEM s1misza Napędy optyczne DVD 1 21.08.2008 21:14
Bios z NEC 3520A (lub nowszej) do NEC 2510A Matefusz Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych 3 30.03.2005 21:02


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 13:20.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.