Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 18.06.2005, 21:26   #11
bart_3d
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 19.09.2004
Posty: 435
bart_3d zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez darkness666
Mam tą samą nagrywarkę (Nec Dvd-r/rw ND-3520A) i mam pytanie: jak nagrywać dwustronne płyty dvd i czym najlepiej? Najpierw nagrywamy jedną stronę, a potem przekładamy na drugą stronę i dalej nagrywamy? Ja próbowałem nagrywać tak Nero 6 i po nagraniu jednej strony chciałem nagrać następną, ale w którymś momencie wyskoczył błąd o nieudanym nagrywaniu. Możliwe, że to przez to, że podpisałem tą stronę (już nagraną) pisakiem do cd, dvd (heh taki odruch bezwarunkowy )? Potem chciałem nagrać to wszystko jeszcze raz, ale gdy już miałem nagrać następną stronę, poprostu program (nero 6) zakomunikował, ze nagrywanie się niepowiodło (na samym początku, 1% procesu nagrywania). O co tu chodzi? Jeżeli trza coś zmieniać w ustawieniach, uaktualnić bios lub coś innego to proszę o dokładne wytłumaczenia tego wszystkiego. Jak to jest już gdzieś na forum to proszę o podanie tych tematów. Jeżeli coś z biosem to dobrze by było gdyby ktoś odrazu podał do niego linka i czym to zmienić. Help! Aha, używam tych samych płyt .

Płytka 2-stronna jes traktowana jak 2 odzielne płytki (tylko tyle, że masz to w jednym kawałku).

A tak poza tym, możesz mi łaskawie wytłumaczyć, jakim cudem i w którym miejscu podpisałeś tą płytkę?
Bo albo ja czegoś nie jarzę, albo ty zdolny jesteś
bart_3d jest offline   Odpowiedz cytując ten post
 

Tagi
dvd r dl, napęd, nec


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
[Muzeum] NEC ND-3650A 2007r. czary2mary Napędy optyczne DVD 24 04.11.2021 18:37
Pioneer DVR-K06 slim OEM vs. NEC ND-6650A Dual Layer slim OEM s1misza Napędy optyczne DVD 1 21.08.2008 22:14
Bios z NEC 3520A (lub nowszej) do NEC 2510A Matefusz Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych 3 30.03.2005 22:02


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.