Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.09.2004, 00:14   #226
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Right!

Plextor - to dobry sprzęt, ale ceny

Zaporowe!
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.09.2004, 00:34   #227
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Pixeel
Witam ponownie,

Pragnę powiadomić Szanowne Grono Forumowiczów, iż dokonałem zakupu, w postaci nagrywarki AOPEN DRW8800/AAN (OEM NEC-2500A).

Wszystkim bardzo dziękuję za wypowiedzi !

p.s. Przy ***8222;odrobinie***8221; wygospodarowanego, wolnego czasu, napiszę jak sprawuje się w/w nagrywarka.
Oby nie było jak TU

VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 01:03   #228
Boger
OGame Master
 
Avatar użytkownika Boger
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Lokalizacja: Poznan
Posty: 1,334
Boger zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@legion - nooo... wiesz, juz chyba pisalem na jakiej podstawie (widocznie nie doczytales), ale specjalnie dla Ciebie powtorze
Wnioski takie wyciagam na podstawie wypalonych ROZNYCH plytek, w tym rowniez tanszych i gorszej jakosci, a nie tylko jednych verbatimow. Dodatkowo kilka(-nascie) z nich sprawdzilem u kumpla na litku i testy (ubustwianego przez niektorych) kprobe'a wyszly o niebo lepiej niz plytek, ktore wypalilem na swoim starym litku. Teraz juz chyba wiesz. Zreszta kprobe'a nigdy nie byl dla mnie wyznacznikiem jakosci. Plytki wypalone na moim starym litku, ktore nie mialy prawa dzialac (bledy na poziomie 1000-1400), dzialaja do dzisiaj bez najmniejszego zajakniecia (nawet na moim syfiastym nec'u ,ktory wg niektorych nie czyta nawet nowych, oryginalnych plytek, nie wspominajac juz plytek z chociazby jedna ryska ^_^ ) Ale to juz jest zupelnie inna kwestia.

Twoje okreslenie ze "nikt mi nie wmowi ze lepiej pali verby od litka bo wtedy to bluzni" naprawde super opisuje Twoja nagryware. Mysle ze trudno juz jest znalezc nagrywarke ktora kiepsko bedzie palila verbatimy, tdk'i, itp. Tak wiec to, ze bardzo dobrze pali Ci wlasnie verby, nie swiadczy o tym ze z innymi plytkami jest super, itd.

Nie rozumiem zreszta czemu sie tak bulwersujecie Przeciez Wasze litki sa ok, wiec o co chodzi ^_^
A tak zupelnie na serio to zgodze sie ze liteon podciagnal sie bardzo mocno w dvdrw i nowe litki potrafia czasami zapisywac rownie dobrze jak nec (a czasami nawet lepiej - chociazby litek legiona rewelacyjnie pali na verbatimach ), wiec wszystko jest w jak najlepszym porzadku
Nie denerwujcie sie tak. Ja sie niestety sparzylem na litku, a nec mnie jeszcze nie zawiodl, wiec chyba nic dziwnego ze z czystym sumieniem wszystkim go polecam
No, ale moze w przyszlosci przesiade sie spowrotem na litka Kto wie...
__________________

Boger jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 09:56   #229
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
Oby nie było jak TU

no ale inni nie czytaj takich rzeczy vizzard poniewasz sa zaslepieni blyskiem plyty
wyciagnietej z nec'a i jego oemow
Cytat:
Napisany przez Realok
@legion - nooo... wiesz, juz chyba pisalem na jakiej podstawie (widocznie nie doczytales), ale specjalnie dla Ciebie powtorze
Wnioski takie wyciagam na podstawie wypalonych ROZNYCH plytek, w tym rowniez tanszych i gorszej jakosci, a nie tylko jednych verbatimow. Dodatkowo kilka(-nascie) z nich sprawdzilem u kumpla na litku i testy (ubustwianego przez niektorych) kprobe'a wyszly o niebo lepiej niz plytek, ktore wypalilem na swoim starym litku
-no a co ty myslisz ze ja na nec'u w pracy tylko verby pale jak powiedzialem ze verby sie lepiej pal na litku
-tak po za tym wsadz porysowana plyte do swojego napedu lub troche spolaryzowana i zobaczymy czy ja odczyta bo mi wogole niechce
necow oczyt jest tragiczny wiec po co kupowac go jezeli trzeba dodatkow do niego kupowac DVD-Rom i jaka tu ekonomia.
-jakiego miales starego litka?
-nastepna rzecza jest taka ze ci co kupoja litka nie umieja wykorzystac w pelni jego mozliwosci i narzekaja a po dobrym paczkowniu oraz ustawieniu ciekawym opcji w omni mozna zrobic z tego niezla wyscigowke
-jak wiesz kolega codeking doprowadzil litka do nawet lepszej jakosci nagrywania niz nec3500 a zrobil to na starszych urzadzenaja jak 812 wiec czyzby nowy nec juz stal sie na wstepie przestarzaly
Cytat:
Napisany przez Realok
Teraz juz chyba wiesz. Zreszta kprobe'a nigdy nie byl dla mnie wyznacznikiem jakosci. Plytki wypalone na moim starym litku, ktore nie mialy prawa dzialac (bledy na poziomie 1000-1400), dzialaja do dzisiaj bez najmniejszego zajakniecia (nawet na moim syfiastym nec'u ,ktory wg niektorych nie czyta nawet nowych, oryginalnych plytek, nie wspominajac juz plytek z chociazby jedna ryska ^_^ ) Ale to juz jest zupelnie inna kwestia.
no co do kprobe to mysle ze sie mylisz jak inni ale to juz jest osobista sprawa kazdego co ma o nim myslec wiec popatrz na wykresy ktore sa obecnie na forum nawet w nero speed gdzie nec raczej ciekawie nie wypada
Cytat:
Napisany przez Realok
Twoje okreslenie ze "nikt mi nie wmowi ze lepiej pali verby od litka bo wtedy to bluzni" naprawde super opisuje Twoja nagryware. Mysle ze trudno juz jest znalezc nagrywarke ktora kiepsko bedzie palila verbatimy, tdk'i, itp. Tak wiec to, ze bardzo dobrze pali Ci wlasnie verby, nie swiadczy o tym ze z innymi plytkami jest super, itd.
oj raczej sie mylisz bo sam mam verby ktore sa z wysokimi bledami niz okreslona norma nagrane przez nec'a w litku tez sie zdarzyly takie

Ostatnio zmieniany przez legion : 22.09.2004 o godz. 10:35
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 10:31   #230
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Realok
Nie rozumiem zreszta czemu sie tak bulwersujecie Przeciez Wasze litki sa ok, wiec o co chodzi ^_^
A tak zupelnie na serio to zgodze sie ze liteon podciagnal sie bardzo mocno w dvdrw i nowe litki potrafia czasami zapisywac rownie dobrze jak nec (a czasami nawet lepiej - chociazby litek legiona rewelacyjnie pali na verbatimach ), wiec wszystko jest w jak najlepszym porzadku
Nie denerwujcie sie tak. Ja sie niestety sparzylem na litku, a nec mnie jeszcze nie zawiodl, wiec chyba nic dziwnego ze z czystym sumieniem wszystkim go polecam
No, ale moze w przyszlosci przesiade sie spowrotem na litka Kto wie...
Ja sie nie bulwersuje tylko juz nudne jest czytanie ciagle ze nec jest tak wspanialy a co w cale nie jest prawda.
Ja nic nie mam do nec bo jest dobra nagrywarka ale bez przesady a na verbach dlatego pale by moje plytki zachowaly sie dla potomnych
a tak po za tym juz zapisuje tak dobrze jak nec wyrzej pisalem dzieki codekingowi

Ostatnio zmieniany przez legion : 22.09.2004 o godz. 16:48
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 12:43   #231
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
Ja sie nie bulwersuje tylko juz nudne jest czytanie ciagle ze nec jest tak wspanialy a co w cale nie jest prawda.
Ja nic nie mam do nec bo jest dobra nagrywarka ale bez przesady a na verbach dlatego pale by moje plytki zachowaly sie dla potomnych
a tak po za ty juz zapisuje tak dobrze jak nec wyrzej pisalem dzieki codekingowi
Dobrze powiedziane (napisane) Legion
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 12:52   #232
brennman
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 29.12.2002
Lokalizacja: okolice B-B
Posty: 4
brennman w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mam NECA 3500 od trzech dni i narka testuję jak dotąd jestem zadowolony w komputroniku tez go chwala. Wiadomo każdy chwali co posiada.Dotychczas paliłem tylko CD na litku5232 jednak trza iść z postępem no i NEC oferuje w najnowszym biosie bit-setting.Niestety czego bys nie kupił to zawsze będzie za i przeciw tak to juz jest .
brennman jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 16:47   #233
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez Bartek15
Dobrze powiedziane (napisane) Legion
dzieki jako z bulwersowany czlowiek kategorycznie musze sie napic
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 17:32   #234
lolek162
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.09.2004
Posty: 21
lolek162 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z nec3500a

Czy moze , ktos się zetknął z takim probelmem z nec 3500a chociaż ma nagrywanie 16 x dla dvd to nagrywa na 8xplatinum tylko 4x , cd 3 firm 52x tylko z predkością 32x .Mam płytę asusa a7n8x-e z 512 pamieci kingstona i 2 twrdziele 40 i 80 segata 7200 kable zmieniłem na 133ata do twardzieli i do napędów drugi napęd to asus 616 dvd podłączony jako slave , nec 3500 jako master . W necu zmienialem nawet bios na 2,17 i to nie pomogło zmienialem sterowniki do plyty przepinałem jako slave i master nie wiem co dalej robić .
Pozdrawiam
lolek162 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 17:45   #235
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Z tego co szłyszałem to Platinum 8x powinien 12x
__________________
Pozdrawiam

B@rtek jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 18:04   #236
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
no ja tez tak slyszalem i tak powinno byc ale powinien pomoc moze jakis biosik od harrego
ale ciekawe taka nagrywaraka a z predkosciami sie mota

Ostatnio zmieniany przez legion : 22.09.2004 o godz. 18:24
legion jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 18:05   #237
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
+R czyli ricohjpnr02 pali sie x12 juz na 2.16 i na wszystkich nowszych.
-R czyli ritekG05 pali sie x8 na BIOSie Herriego - jak na wczesniejszych to nie wiem.
pawelblu jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.09.2004, 22:08   #238
axel52
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.07.2003
Lokalizacja: wielkopolska
Posty: 30
axel52 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Witam
Dokładnie Platinum z Ricoha x8 pali się x12 ( na pioneerze 108 ) wiem bo osobiście tak paliłem.
Pozdrawiam
axel52 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.09.2004, 20:30   #239
setup01
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.09.2004
Posty: 2
setup01 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs up Nec 3500a

Cytat:
Napisany przez axel52
Witam
Dokładnie Platinum z Ricoha x8 pali się x12 ( na pioneerze 108 ) wiem bo osobiście tak paliłem.
Pozdrawiam
U mnie NEC pali bez problemu Platinum x8 z prętkością x12
Odczyt jest tej płytki równie dobry z średnią prętkości x11.02
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
NEC ND3500203040 A-nec.jpg  

Ostatnio zmieniany przez setup01 : 23.09.2004 o godz. 21:03
setup01 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 24.09.2004, 19:26   #240
lolek162
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.09.2004
Posty: 21
lolek162 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem rozwiązany

Chodzi o sterowniki nvidii a konkretnie stery do ata nowe tną napedy ale jak
da się systemwe wszystko oki , trochę to czasu i nerwów mnie kosztowało
ale teraz wszystko oki , co do tych exprtw od nagrywania platinium to tylko od ricoha zwykłe nie idą na 12 x tylko na 8 x i jeżeli chodzi o cd to tylko verbatimy i tdk chodzą na 48 x ,natomiast te nie uwzględnione przez producenta , głównie konkurencja tajwańska , chińska i z innych zaświatów
tylko na 32 x , trzeba zatem zatem znaleść jakieś modowalny bios i na nim moze pójdzie jak trzeba , pie...... walka marketingowa wszystko wypacza .
lolek162 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Tagi
dvd r dl, napęd, nec


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
[Muzeum] NEC ND-3650A 2007r. czary2mary Napędy optyczne DVD 24 04.11.2021 17:37
Pioneer DVR-K06 slim OEM vs. NEC ND-6650A Dual Layer slim OEM s1misza Napędy optyczne DVD 1 21.08.2008 21:14
Bios z NEC 3520A (lub nowszej) do NEC 2510A Matefusz Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych 3 30.03.2005 21:02


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.