Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 02.08.2011, 23:28   #1
ckdudi
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 02.08.2011
Posty: 1
ckdudi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nietypowy problem z nagrywaniem...

Witam,
piszę, że nietypowy ponieważ:
1. Żadna nagrywarka na tym laptopie ponoć nie nagrywa płyt DVD (piszę ponoć bo podobno znajomy, który oddał mi ten sprzęt do sprawdzenia twierdzi, iż w jakimś sklepie podłączali nagrywarkę USB i problem na niej również występował... niestety to nie ja to sprawdzałem dlatego właśnie to ponoć...), natomiast CD wypalają się bez problemu... odczyt DVD jak i CD działa jak należy.
2. Problem nie leży w nośnikach (sprawdzane płyty EMTEC / TDK / VERBATIM / SONY) na różnych prędkościach 4x oraz 8x
3. Również nie jest to oprogramowanie do wypalania płyt (Próbowane były różne wersje nero włącznie z wersją 10.5/ easy cd creator / ashampoo / windowsowy wypalacz płyt)
4. Upgrade systemu z Visty na Win 7 też nie poprawił stanu rzeczy...
5. Firmware jest najbardziej aktualny dla głównej nagrywarki mianowicie dla HL-DT-ST DVDRAM GSA-T40N (JW-02) choć przyznam, że nie zachwyca data jego wydania...
6. Tryb DMA włączony zarówno dla dysku jak i dla nagrywarki

Niestety problem mnie przerósł... może ktoś z was się spotkał z czymś takim i podzieli się ze mną swoją wiedzą... niestety nie mam możliwości sprawdzenia czy to nie wina napędu... i nie bardzo mam czas lecieć do sklepu jak znajomy sprawdzić czy rzeczywiście po podłączeniu nagrywarki USB problem nadal na niej występuje... póki co hipotetycznie zakładam, że nagrywarka jest sprawna... tylko jeśli nie ona to co jest powodem tego, że płyty się nie zaczynają nawet wypalać?
ckdudi jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Tagi
hl-dt-st dvdram gsa-t40n, problem z nagrywaniem dvd


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problem z nagrywaniem CD/DVD w Viście Biken Komputery - oprogramowanie i sprzęt 2 05.04.2010 18:38
liteon SHM-165P6S problem z nagrywaniem obrazów płyt DVD AnthraXsc Napędy optyczne DVD 0 21.02.2007 19:47
Nietypowy problem z myszką po instalacji SP2 Arepo Off topic 19 13.06.2006 21:17
problem z nagrywaniem płyt, tylko obraz grzechu82 Napędy optyczne CD 1 11.04.2006 19:51
Problem z nagrywarką Combo LG GCC 4521B >>> a dokładniej z nagrywaniem ! angelsfire Napędy optyczne CD 3 01.12.2004 07:18


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 17:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.