Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 25.11.2005, 19:53   #1
thetrueboroowa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.11.2005
Posty: 5
thetrueboroowa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy HELP!!! Kłopoty z nagrywaniem DVD

Witam
proszę o pomoc dla laika

od około roku jestem sczęsliwym użytkownikiem nagrywarki LITE-ON SOHW-1633S. Do tej pory nagrywałem bez problemu DVD-R, ale tydzień temu zachciało mi się przeinstalować system (korzystam z WINDOWS Me i programu NERO 6.3.1.11-takowy dostałem z nagrywarką). No i przy próbie nagrania płytki Verbatim DVD-R system odpowiada, że "nieprawidłowy dysk!". Dodam, ze nagrywanie CR-R chodzi bez problemu, nawet z overburningiem

pomocy!!!
thetrueboroowa jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 25.11.2005, 20:09   #2
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,860
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Sterowniki do plyty glownej zainstalowales?
Sprawdz w menagerze urzadzen tryby transferu.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 25.11.2005, 21:32   #3
thetrueboroowa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.11.2005
Posty: 5
thetrueboroowa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu
Sterowniki do plyty glownej zainstalowales?
Sprawdz w menagerze urzadzen tryby transferu.
ad1 - TAK
ad2 - gdzie tego szukać (pod jaką pozycją?)
thetrueboroowa jest offline  
Stary 25.11.2005, 21:38   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez thetrueboroowa
ad1 - TAK
ad2 - gdzie tego szukać (pod jaką pozycją?)
tu
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-tu.jpg  
ed hunter jest offline  
Stary 25.11.2005, 22:29   #5
thetrueboroowa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.11.2005
Posty: 5
thetrueboroowa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy

Cytat:
Napisany przez ed hunter
tu
dzięki wielkie, ale nadal nie mogę znaleźć, może dlatego ze menedżer urządzeń w Me jest inny niż w XP. O dziwo przed chwilą udało mi się nagrać płytę DVD+RW, czyli chyba nie w sterownikach rzecz. Wszystko byłoby pieknie i kopiowałbym na +R ale: 1)starsze typy napędów (w tym mój drugi LG) nie widzą +R a 2) właśnie kupiłem 50 Verbatimów DVD-R i nie chciałbym się z nimi żegnać
thetrueboroowa jest offline  
Stary 25.11.2005, 22:59   #6
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,860
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
W Me masz podobnie, tylko zamiast kanalow podstawowych/pomocniczych masz to we wlasciwosciach kazdego napedu.
Albo po instalacji sterow mozesz to miec wlasnie w tych sterach ustawiane.
Sprawdz tryby dla wszystkiego co masz, ewent skoryguj na takie jak byc powinny.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 26.11.2005, 21:44   #7
punisher
Guru
 
Avatar użytkownika punisher
 
Data rejestracji: 14.05.2005
Lokalizacja: Biegun zimna
Posty: 1,251
punisher zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Myślę, że problem jest w płytkach, a nie windowsie. Może aktualizacja firmware cos pomoże??
__________________
Racja jest jak d..., każdy ma swoją
PIONEER 112
punisher jest offline  
Stary 26.11.2005, 21:46   #8
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez marcinez_mp
Myślę, że problem jest w płytkach, a nie windowsie. Może aktualizacja firmware cos pomoże??
no niewiem ME tylko samobojca instaluje
legion jest offline  
Stary 26.11.2005, 22:45   #9
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,860
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
no niewiem ME tylko samobojca instaluje
Nie jest tak zle z tym ME. Mialem go prawie 4 lata, zaliczylem tylko 2 formaty z czego jeden niepotrzebnie. Wszystko dzialalo jak trzeba, bluescreny rzadko, wytrzymywal do 3 dni miedzy restartami......a komp chodzil non stop.
Byl jaki byl, ale ludzie przesadzaja sklinajac na niego.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 26.11.2005, 22:49   #10
legion
XII
 
Avatar użytkownika legion
 
Data rejestracji: 01.06.2004
Lokalizacja: WroceK
Posty: 4,980
legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>legion jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu
Nie jest tak zle z tym ME. Mialem go prawie 4 lata, zaliczylem tylko 2 formaty z czego jeden niepotrzebnie. Wszystko dzialalo jak trzeba, bluescreny rzadko, wytrzymywal do 3 dni miedzy restartami......a komp chodzil non stop.
Byl jaki byl, ale ludzie przesadzaja sklinajac na niego.
wiesz moze masz dobre doswiadczenia z nim i nie wyciagales z niego ostanich potow ale ME tak na serio to jakas pomylka ale w sumie jaki windows to nie pomylka
legion jest offline  
Stary 27.11.2005, 09:36   #11
thetrueboroowa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.11.2005
Posty: 5
thetrueboroowa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez legion
wiesz moze masz dobre doswiadczenia z nim i nie wyciagales z niego ostanich potow ale ME tak na serio to jakas pomylka ale w sumie jaki windows to nie pomylka
Korzystam z Me od zakupu obecnego kompa(kupiłem w zestawie), wcześniej korzsystałem z 3.11, 95 i 98 i uważam, że Me jest najbardziej optymalny - najrzadziej się zawiesza Miałem też półroczną przygodę z XP,ale suma sumarum wróciłem do Me. Też myślę, że to wina płytek, spróbuję nagrać na czymś innym. Najdziwniejsze, że Nero "widzi" te płyty jako DVD-R (info o dysku), ale jak zaczyna się nagrywanie, to wyskakuje wspomniany błąd.
thetrueboroowa jest offline  
Stary 27.11.2005, 09:50   #12
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
winde me miałem okjazję raz używać, raz też złamałem rękę - to tyle porównań

80% sprzedawanych w Polsce płyt DVD to *&^%^&^%$#@&*^%$#@ szajs

zacząć trzeba od tego
ed hunter jest offline  
Stary 27.11.2005, 20:29   #13
thetrueboroowa
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.11.2005
Posty: 5
thetrueboroowa w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez marcinez_mp
Myślę, że problem jest w płytkach, a nie windowsie. Może aktualizacja firmware cos pomoże??
firmware pomogło, płytki się nagrywają a i szybkość nagrywania wzrosła pozdrawiam
thetrueboroowa jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:16.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.