Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 18.02.2006, 20:37   #1
lukk21
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 09.05.2004
Posty: 96
lukk21 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
obraz gry, dvd-r, alkohol 120% i dziwne zachowanie

witam..

daaaawno mnie tu nie bylo ale do rzeczy

ostatnio zauważyłem (nie wiem może to juz kiedys tez było?? moze nie zwracalem uwagi?? nie wiem) ze podczas wypalania obrazu MDS (na PS2) alkoholem dzieje sie cos dziwnego..otóż po włożeniu plyty DVD-R (nagrywam na - na PS2) pokazaniu pliku do wypalenia (obrazu) pokazuje sie oczywiście okienko z postępem..no i plytka sie rozkręca staje na jednym z pierwszym sektorów (32KB) i sie niby nagrywa (wydaje mi sie ze sie nagrywa wtedy LEAD IN) ale nie lecą %...zależy od widzimisie progsa/nagrywarki etc i nagrywanie rusza juz na "dobry tor" po 40s, czasami po 1 minucie, czasami po 2 minutach a nwet po 3,5 minuty :? plytka nagrywa sie ok, odpala sie w ps2 itp. ale jest to denerwujace :?

dla próby sciagnalem DVDDecryptera..nagrywajac w nim plytka "rusza spod 32KB" (tez ma przestój) po ok 20-40 sekundach...no i to juz jest oki..

ale dlaczego alkohol tak wariuje?? jakis miesiac temu mialem przypadek ze 2 plytki WOGÓLE nie chcialy ruszyc spod 32KB i je wywalilem (nie wiem doszedlem do wniosku ze wina plytek)

nagrywarka: LiteON 451S @ 832S (CG5J)
plytki: DVD-R TDK 8x ze slimów (TTH 01)
nagrywane: 4x prędkość

dodam iż próbując nagrac np. zwykłe pliki w nero na tych plytkach (DVD-R) przestoju tez nie ma..normalne nagrywanie..czy po prostu z obrazami tak jest że muszą sie długo ładowac??
lukk21 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 18.02.2006, 21:12   #2
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
na początek to zaktualizuj frimware i zainstaluj forceaspi

Ostatnio zmieniany przez mgit : 18.02.2006 o godz. 21:54
mgit jest offline  
Stary 18.02.2006, 21:20   #3
lukk21
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 09.05.2004
Posty: 96
lukk21 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit
na początek to zaktualizój frimware i zainstalój forceaspi
super rada :cool:

FIRMWARE (pewnie chodzi Ci o bios) mam najnowszy modowany

z ASPI wszytsko też z porządku

aktualizUJ i instalUj tak na przyszłość
lukk21 jest offline  
Stary 18.02.2006, 21:56   #4
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez lukk21
aktualizUJ i instalUj tak na przyszłość
Pomijając kwestie mojej ortografii, to samo dzieje się z każdym obrazem czy to zrobionym Alkoholem czy zassanym z sieci
mgit jest offline  
Stary 18.02.2006, 22:01   #5
lukk21
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 09.05.2004
Posty: 96
lukk21 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit
Pomijając kwestie mojej ortografi, to samo dzieje się z każdym obrazem czy to zrobionym Alcoholem czy zassanym z sieci
hmmmmmm szczerze powiedziawszy to nie wiem :? napewno dzieje sie tak przy kopiach robionych przeze mnie..a czy z sieci??nie wiem poniewaz z sieci są ISO i nagrywam je w NERO..a tamte sam robie MDS..

teraz zauwazylem cos dziwnego..dvd decrypter w opcjach ma mozliwosc wyboru aspi/spti itd...domyślnie mam ustawione SPTI..i jest ok..ale jak dam na ASPI to mi nie znajduje DVD RW i wywala błąd..ale aspi check pokazuje że wszytsko mam poinstalowane (przed chwilka dla pewności jeszcze przeinstalowałem ASPI)

EDIT----
a wogóle jak włoże DVD+R to mi nagrywa od razu..tylko -R jakby miały cos w sobie że się dłużej rozkręcają..ale dlaczego Decrypter sobie radzi spoko?? (aha btw. w decrypterze w opcjach jest do wyboru SAO i PACKET..mam SAO..dlaczego nie ma nigdzie DAO?? alkohol juz ma :? )

EDIT 2--------
no więc tak jak mówiłem..DVD + R i problemu nie ma..od razu rusza..DVD-R problem jest..ale co ciekawe też TYLKO podczas wypalania z obrazów..jeśli chce nagrać zwykłą kompilacje (np. filmy w divx) to tez od razu rusza na DVD-R!! co do cholery??

Ostatnio zmieniany przez lukk21 : 18.02.2006 o godz. 22:59
lukk21 jest offline  
Stary 18.02.2006, 23:19   #6
FatAlbert
Wujek Cięta Riposta ;D
 
Avatar użytkownika FatAlbert
 
Data rejestracji: 22.11.2005
Lokalizacja: Rypin
Posty: 2,719
FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
moze dlatego że "-" mają pierścien na początku
__________________
Poznać wielu z was to byłby zaszczyt.
FatAlbert jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.