Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.08.2004, 08:14   #1
wojtek-hinc
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.08.2004
Posty: 2
wojtek-hinc w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrałem DVD film ale nie chodzi mi na stacjonarnym POMOCY

witam
czy moze ktos mi pomoc bo jestem w tym temacie troche zielony. Nagrałem film na DVD-R w programie dołączonym do nagrywarki MyDVD Sonic ale niech chce mi go czytac na stacjonarnym odtwarzaczu. Czy ktoś ma jaką rade dla mnie
wojtek-hinc jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.08.2004, 09:34   #2
Popielaty
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Popielaty
 
Data rejestracji: 24.01.2004
Lokalizacja: GDYNIA
Posty: 603
Popielaty zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Napisz coś więcej.
1. Jaka nagrywarka (oraz jaki bios). Domyślam się że to LiteOn ponieważ nagrałeś programem Sonic MyDVD.
2. Jaki nośnik do tego wykożystałeś.
3 Jaki stacjonarny odtwarzacz nie czyta Ci tej płytki.
Popielaty jest offline  
Stary 03.08.2004, 09:45   #3
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Nagrywaj najnowszym NERO 6.3.1.17, aktualizuj bios w nagrywarce, kupuj nośniki DVD+R i zapisz je jako DVD-Rom dzięki BookType
B@rtek jest offline  
Stary 03.08.2004, 12:07   #4
wojtek-hinc
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.08.2004
Posty: 2
wojtek-hinc w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Popielaty
Napisz coś więcej.
1. Jaka nagrywarka (oraz jaki bios). Domyślam się że to LiteOn ponieważ nagrałeś programem Sonic MyDVD.
2. Jaki nośnik do tego wykożystałeś.
3 Jaki stacjonarny odtwarzacz nie czyta Ci tej płytki.
Nagrywarka rzeczywiście LiteOn, nośnik to Esperanza DVD-R, a odtwarzacz firmy ORION. Nic szczególnego ale zawsze wszystko na nim chodziło. Z góry dzięki za pomoc
wojtek-hinc jest offline  
Stary 03.08.2004, 12:21   #5
Popielaty
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Popielaty
 
Data rejestracji: 24.01.2004
Lokalizacja: GDYNIA
Posty: 603
Popielaty zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez wojtek-hinc
Nagrywarka rzeczywiście LiteOn, nośnik to Esperanza DVD-R, a odtwarzacz firmy ORION. Nic szczególnego ale zawsze wszystko na nim chodziło. Z góry dzięki za pomoc
Czy wcześniej jakieś płytki nagrywałeś na tej nagrywarce, które ci się odtwarzały?

Jeśli nie to faktycznie nagraj na lepszej płytce (ew z mniejszą prędkością). Polecam Verbatim +R, TDK +R, zastosuj Book Type, odtwarzacz zobaczy ją jako DVD-ROM i powinno działać. No tak to już jest z LiteOnami, ja swojego sprzedałem bo straasznie mnie wkurzał.
Popielaty jest offline  
Stary 03.08.2004, 12:38   #6
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
A więc musisz ściągnąć BookType z tej strony http://www.liteonit.com.tw/ODD/Engli.../e_utility.asp Uruchamiasz go przed nagrywaniem. Wkładasz płytkę DVD+R/RW i naciskasz Query (chyba bo nie mam nagrywary aktualnie bo jest w serwisie i nie pamiętam) po tym zabiegu minimalizujesz BookType i uruchamisz Nero, nagrywasz film uzywając Projekt DVD i nie zamykając BookType nagrywasz wszystko. Dopiero po tym jak nagrasz możesz wyłączyć program

Ostatnio zmieniany przez B@rtek : 03.08.2004 o godz. 12:40
B@rtek jest offline  
Stary 03.08.2004, 18:49   #7
vojt
Bywalec
 
Avatar użytkownika vojt
 
Data rejestracji: 01.08.2004
Posty: 31
vojt w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez wojtek-hinc
witam
czy moze ktos mi pomoc bo jestem w tym temacie troche zielony. Nagrałem film na DVD-R w programie dołączonym do nagrywarki MyDVD Sonic ale niech chce mi go czytac na stacjonarnym odtwarzaczu. Czy ktoś ma jaką rade dla mnie
Powiem krótko: nie używaj tego badziewia - MyDVD Sonic !!! Szajs jakich mało.
Wypal w Nero 6 i na pewno wypali ci jak należy.
__________________
Człowiek całe życie się uczy i ,
i tak głupi umiera !!
vojt jest offline  
Stary 03.08.2004, 19:45   #8
B@rtek
Born 2 ride, ride 2 live
 
Avatar użytkownika B@rtek
 
Data rejestracji: 04.07.2004
Lokalizacja: Konin
Posty: 4,098
B@rtek niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez vojt
Powiem krótko: nie używaj tego badziewia - MyDVD Sonic !!! Szajs jakich mało.
Wypal w Nero 6 i na pewno wypali ci jak należy.
Czytając niemiecki ComputerBild był wykres w którym było napisane, że film nagrany na liteonie 832S i programie sonic odtworzyło 47% odtwarzaczy biorących udział w teście a Nero już 65% i była to wersja 6.3.1.10 na 6.3.1.17 będzie jeszcze lepiej Niektórzy mówią, że to wina litka ale duże znaczenie ma program do nagrywania co było widac po teście
B@rtek jest offline  
Stary 04.08.2004, 20:27   #9
Popielaty
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Popielaty
 
Data rejestracji: 24.01.2004
Lokalizacja: GDYNIA
Posty: 603
Popielaty zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja osobiście filmy wypalam DVD Decrypterem i zero problemów. Może dlatego że mam Nec'a 2500, ale moim zdaniem i tak DVD Decrypter robi najmniej problemów i do tego jest całkiem darmowy. Oczywiście wypala tylko obrazy płyt ale to nie jest chyba wielki problem przerobić pliki na taki obraz.
Popielaty jest offline  
Stary 11.08.2004, 18:18   #10
lechoo69
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Posty: 11
lechoo69 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Zmień nagrywarkę - serio !!!

Puki jeszcze nie wydałeś zbyt wielkiej kasy na płyty sryty itp. Przez spierdzielonego LiteOna serwisowałem swój odtwarzacz Panasonic gdzie wymieniłem w nim : czytnik i płyte główną. Przez to gówniane urzadzenie straciłem cały zapał do robienia kopii bezpieczeństwa, przez ponad pół roku miałem psychiczny dyskomfort z powodu wy******onych w błoto pieniędzy. Przez ponad pół roku nosiłem sie z wymianą odtwarzacza DVD i wyszukiwałem najlepszy model. Do wczoraj ! Od wczoraj jestem SZCZEŚLIWYM posiadaczem Pioniera 107D i co ? Kopiuje jedna płyte - chodzi bez zarzutu , drugą - perfect - żadnych cięc ani problemów z rozpoznaniem płyty. Wróciła chęc do zycia. Im wczesniej dostosujesz sie do mojej rady - tym lepiej dla Ciebie. Włascicielom nagrywarek LiteOn zycze aby sprawowały sie one bezawaryjnie, aby nie mieli moich problemów. Dla mnie epizod pod znakiem LiteOna jest juz zakończony definitywnie. Pierwsza nagrywarka CDRW pracowała jedynie pół roku, ta od pocżatku sprawiała problemy. Dziekuje dla mnie firma LiteOn nie istnieje.
lechoo69 jest offline  
Stary 12.08.2004, 14:05   #11
maxxis
Bywalec
 
Data rejestracji: 17.08.2003
Posty: 35
maxxis zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
huh ja mam cdrw liteonka i juz spisuje sie znakomicie bardzo dlugo, moze nie masz szczescia do opto-elektroniki ??
maxxis jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 15:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.