Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

 
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Stary 08.10.2004, 21:02   #1
Salem
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika Salem
 
Data rejestracji: 08.10.2004
Lokalizacja: Dębica
Posty: 240
Salem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Pierwsza montaż nagrywarki DVD

Stałem się szczęśliwym ( miejmy nadzeję ) posiadaczem nagrywarki DVD LiteOn 1633S. Wydawało mi się, że nie będzie żadnego problemu z podłączeniem do kompa, ale tylko tak mi sie wydawało. Sądziłem , że podpina się tak jak zwykłą nagrywarkę CD, a może jak coś robię źle?
Więć tak, podpiąłem ją tak jak pisze w instrukcji, zakupiłem płytkę PLATINUM DVD-RW, chciałem potestować a tu klapa na całej linii. Za każdy razem kiedy chcę coś nagrać wywala mi komunikat typu :" Zapis z prędkością 2x nie powiódł się"
Nie bardzo wiem co z tym fantem zrobić. Z tego co wyczytałem na tym forum to płytki PLATINUM LiteOn toleruje bez problemów.
Macie może jakieś sugestie?
Salem jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
 


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2025, vBulletin Solutions Inc.