Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 15.03.2005, 17:15   #1
nico_gliwice
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 15.03.2005
Posty: 6
nico_gliwice w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pilne! Jaką nagrywarke kupić?

Poradźcie mi jaką kupić nagrywarke dvd. Cena nie gra roli. Liczy się tylko jakość i szybkość. Nie mam czasu ani przeglądać forum. Nagrywarke potrzebuje na już :/ Bedę wdzięczny za szybką odpowiedź, radę. Z góry dzieki.
nico_gliwice jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 15.03.2005, 17:49   #2
Boger
OGame Master
 
Avatar użytkownika Boger
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Lokalizacja: Poznan
Posty: 1,334
Boger zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Bardzo sie spiesze i nie mam czasu odpowiadac na twoje glupie pytania

__________________

Boger jest offline  
Stary 15.03.2005, 18:01   #3
namor
Guru
 
Avatar użytkownika namor
 
Data rejestracji: 11.08.2003
Lokalizacja: 74-400
Posty: 1,188
namor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nico_gliwice
Poradźcie mi jaką kupić nagrywarke dvd. Cena nie gra roli. Liczy się tylko jakość i szybkość. Nie mam czasu ani przeglądać forum. Nagrywarke potrzebuje na już :/ Bedę wdzięczny za szybką odpowiedź, radę. Z góry dzieki.
jaja sobie robisz czy co ?

a jak cena nie gra roli to kup najdroższą

a zresztą też
Cytat:
..Nie mam czasu...
edit


i
__________________

Ostatnio zmieniany przez namor : 15.03.2005 o godz. 18:07
namor jest offline  
Stary 15.03.2005, 18:07   #4
tytusdezoo
Wyjadacz ;)
 
Avatar użytkownika tytusdezoo
 
Data rejestracji: 18.11.2003
Lokalizacja: Knurów
Posty: 471
tytusdezoo zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
W Media Markt w Zabrzu jest Philips z HDD za 2500 to może taka cena Ciebie zadowoli.


PS. Na maxa mu ujemną reputę, zobaczymy ile się da wyciągnąć.
__________________
GIGABYTE GA8N-SLI, INTEL PENTIUM 630 ,TT BLUEORB2, GEIL 2x512 DDR PC533 DDR2, GALAXY 6800XT 256MB, PLEXTOR PX-755A, LITEON 16H5S, PLEXTOR PX-750A i HP 840i
tytusdezoo jest offline  
Stary 15.03.2005, 18:10   #5
namor
Guru
 
Avatar użytkownika namor
 
Data rejestracji: 11.08.2003
Lokalizacja: 74-400
Posty: 1,188
namor zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez tytusdezoo
W Media Markt w Zabrzu jest Philips z HDD za 2500 to może taka cena Ciebie zadowoli.
__________________
namor jest offline  
Stary 15.03.2005, 19:01   #6
sight
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika sight
 
Data rejestracji: 01.11.2004
Posty: 569
sight zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16160
lub http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16022
lub http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=16372
8 )
__________________
sight jest offline  
Stary 16.03.2005, 01:16   #7
pykson
Czepek - od czepiania sie
 
Avatar użytkownika pykson
 
Data rejestracji: 04.03.2004
Lokalizacja: Górny Śląsk
Posty: 1,472
pykson zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nico_gliwice
Poradźcie mi jaką kupić nagrywarke dvd. Cena nie gra roli. Liczy się tylko jakość i szybkość. Nie mam czasu ani przeglądać forum. Nagrywarke potrzebuje na już :/ Bedę wdzięczny za szybką odpowiedź, radę. Z góry dzieki.

a ja w przeciwienstwie do Ciebie mam w pizdu czasu i chetnie skocze do sklepu po wybrana przez Ciebie nagrywarke i dostarcze Ci pod same drzwi

pomysl nad czarna, bo jak slyszalem te czarne maja lepsza optyke i pala swietnie na plytkach za 99 groszy
__________________
UWAGA: nie mylic z MODeratorem!
.
pykson jest offline  
Stary 16.03.2005, 04:54   #8
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez nico_gliwice
Poradźcie mi jaką kupić nagrywarke dvd. Cena nie gra roli. Liczy się tylko jakość i szybkość. Nie mam czasu ani przeglądać forum. Nagrywarke potrzebuje na już :/ Bedę wdzięczny za szybką odpowiedź, radę. Z góry dzieki.
a ja wstałem w środku nocy aby doradzić Ci - kup dwie, szybciej będzie, najlepiej LaCie na USB jeśli cena nie gra roli.

Cytat:
Czytanie ze zrozumieniem jest podstawową umiejętnością intelektualną współczesnego człowieka. Mimo rozwoju technicznych środków masowego przekazu, czytanie wydaje się niezastąpionym sposobem zdobywania informacji. Czytanie jest niewątpliwie nieodzownym czynnikiem umożliwiającym odpowiednie przystosowanie do współczesnych warunków życia. Niewiele jest takich dziedzin, które nie wymagałyby umiejętności czytania.
tyle na temat czytania Szkoła Podstawowa nr 1 w Czersku
ed hunter jest offline  
Stary 16.03.2005, 12:21   #9
ideJ
I'd like to be a
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika ideJ
 
Data rejestracji: 10.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,181
ideJ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
@nico:
poszukaj na stronie takiego guzika z napisem "Szukaj" ewentualnie zgłoś się do najbliższego okulisty (nie jestem pewien czy pomoże na wszystko ale przynajmniej wzrok Ci się poprawi) ^_^

@all:
starczy tego podkręcania postów ^_^
__________________
Jedi Knight from Tau'ri
Proud Lantians' descendant.
ideJ jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.