Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 09.01.2005, 14:53   #1
E&D
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 09.04.2004
Posty: 1
E&D w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pioneer DVD 116 Problem z DVD+R

Mam pytanie

Mam w komputerze napęd DVD Pioneer DV-116, mam wiele filmów DVD i do tej pory części z nich ten napęd nie odtwarzał ponieważ nie obsługuje DVD+R jak wynika z Nero InfoTool kilka dni temu po instalacji różnych programów typu CloneDVD, DVD Decrypter , DVDRemake i innych zaczął o dziwo odtwarzać na Power DVD 6 , te właśnie filmy DVD, których wcześniej nie odtwarzał, obecnie znowu nie widzi DVD w napędzie i nie wiem dlaczego , może ktoś miał podobny przypadek

Pozdrawiam

E&D
E&D jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.03.2005, 03:01   #2
scyzoryk75
Bywalec
 
Data rejestracji: 14.06.2002
Lokalizacja: Putnam Valley / NY
Posty: 38
scyzoryk75 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez E&D
Mam pytanie

Mam w komputerze napęd DVD Pioneer DV-116, mam wiele filmów DVD i do tej pory części z nich ten napęd nie odtwarzał ponieważ nie obsługuje DVD+R jak wynika z Nero InfoTool kilka dni temu po instalacji różnych programów typu CloneDVD, DVD Decrypter , DVDRemake i innych zaczął o dziwo odtwarzać na Power DVD 6 , te właśnie filmy DVD, których wcześniej nie odtwarzał, obecnie znowu nie widzi DVD w napędzie i nie wiem dlaczego , może ktoś miał podobny przypadek

Pozdrawiam

E&D
Kumepl posiada w/w DVD w firmowym SONY VAIO. Czy ktos ma jakis najnowszy bios aby odtwarzal DVD+R ?
scyzoryk75 jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.