Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.08.2009, 07:56   #256
cinek68
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.08.2009
Posty: 6
cinek68 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki za odpowiedź Czyli mogę brać ATA
cinek68 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 03.08.2009, 08:15   #257
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Wink

Cytat:
Napisany przez VIZZARD Podgląd Wiadomości
Że nie ma żadnej różnicy

Różnica jest tylko w interfejsie, co dla zwykłego usera nie ma żadnego znaczenia pod względem obsługi, użytkowania czy możliwości


u mnie po przejściu na SATA nawet zaczeło bardziej zamulać kompa przy wypalaniu [swoje lata komp już ma]
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2009, 08:50   #258
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
u mnie po przejściu na SATA nawet zaczeło bardziej zamulać kompa przy wypalaniu [swoje lata komp już ma]
No tak

Stały stary i znany problem starszych płyt głównych

Przy nowszych na szczęście ten aspekt można pominąć


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2009, 10:15   #259
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD Podgląd Wiadomości
No tak

Stały stary i znany problem starszych płyt głównych

Przy nowszych na szczęście ten aspekt można pominąć


nie wiem czy sie nabijasz ze mnie czy nie ale na prawdę jak wypalałem X12 na starej wypalarce to jeszcze dało się 'poserfować' po necie teraz na sat'cie już lepiej poczekać do konca wypału bo komp sie ksztusi ale to jest już oldschool sprzęt
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 03.08.2009, 13:14   #260
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
nie wiem czy sie nabijasz ze mnie czy nie ale na prawdę jak wypalałem X12 na starej wypalarce to jeszcze dało się 'poserfować' po necie teraz na sat'cie już lepiej poczekać do konca wypału bo komp sie ksztusi ale to jest już oldschool sprzęt
Nie nabijasz, nie nabijasz...

Kilka tematów o problemach z SATA było i jest to znana przypadłość

Nawet kontrolery SATA PCI wpięte w takie płyty nie pomagają

Trzeba zmieniać płytę, żeby się nie wku*wiać


__________________
VIZZARD jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2009, 14:25   #261
kondidas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.07.2009
Posty: 5
kondidas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hey
Mały problem mam, za pomoc z góry dzięki.
Na moim 116 wypaliłem nie więcej niż 30 płyt. Od kilku wypaleń Pi errors przekracza u mnie 30. Paliłem na Verbach, myślałem, że to wina płytek. Kupiłem Sony i TDK-SP, niestety to samo.
Wskaźnik PI errors rośnie do połowy nośnika, potem maleje. Miałem tak przy nagrywaniu płyt dwuwarstowych ale błędy pojawiają się przy jednowarstwówkach.
Ktoś może coś poradzić?
kondidas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2009, 21:41   #262
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez kondidas Podgląd Wiadomości
Hey
Mały problem mam, za pomoc z góry dzięki.
Na moim 116 wypaliłem nie więcej niż 30 płyt. Od kilku wypaleń Pi errors przekracza u mnie 30. Paliłem na Verbach, myślałem, że to wina płytek. Kupiłem Sony i TDK-SP, niestety to samo.
Wskaźnik PI errors rośnie do połowy nośnika, potem maleje. Miałem tak przy nagrywaniu płyt dwuwarstowych ale błędy pojawiają się przy jednowarstwówkach.
Ktoś może coś poradzić?
Hey.
Jaki bios? jaka prędkość wypału, w systemie wszystko ok? porządek itd.
No i na czym jakość płytek sprawdzana , no bo chyba nie na tej 116
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2009, 21:56   #263
kondidas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.07.2009
Posty: 5
kondidas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
Hey.
Jaki bios? jaka prędkość wypału, w systemie wszystko ok? porządek itd.
No i na czym jakość płytek sprawdzana , no bo chyba nie na tej 116
Czołem jeszcze raz,
Firmware mam najnowsze 1.9. System ok Prędkość nagrywania od x4 do x8. Mam dość stary komputer i przy większych prędkościach bufor szaleje. Sprawdzałem na Tsst 162c (jakiś samsung). Zresztą zarówno Sam jak i 116 nie mają możliwości dokładnego sprawdzania, testy robię więc w programie dvdinfo. Niestety nie mam możliwości sprawdzenia na innym sprzęcie.

Nie jestem zbyt obeznany w temacie, pytałeś czy system ok, jest ok ale tak się zastanawiam czy np. problemem może być wspomniany podstarzały sprzęt? Mogłoby się zgadzać, zastanawiające jest jednak, że wcześniej wszystko było ok. No nic, narazie wszystkie płytki są czytelne.
kondidas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2009, 21:59   #264
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,433
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Bufor szaleje powiadasz?

A ile masz RAMu?

I jakiego programu do nagrywania używasz?
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2009, 22:03   #265
kondidas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.07.2009
Posty: 5
kondidas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Bufor szaleje powiadasz?

A ile masz RAMu?

I jakiego programu do nagrywania używasz?
Ramu mam 256, nagrywam w Nero 7.

Bufor szaleje tak, tak. Nawet kiedy próbuję nagrać coś x16, wypalanie trwa koło 12 minut, czyli tak jak gdybym nagrywał x8.
Chyba będę musiał wymienić sprzęt, jest naprawdę stray.
kondidas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2009, 22:13   #266
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez kondidas Podgląd Wiadomości
Ramu mam 256, nagrywam w Nero 7.

Bufor szaleje tak, tak. Nawet kiedy próbuję nagrać coś x16, wypalanie trwa koło 12 minut, czyli tak jak gdybym nagrywał x8.
Chyba będę musiał wymienić sprzęt, jest naprawdę stray.
zainstaluj nero 6X , jeśli spawarka na ATA to domniemam że masz kabel 80żyłowy i wszystko podłączone i skonfigurowane jak ta lala ??
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2009, 22:17   #267
kondidas
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 10.07.2009
Posty: 5
kondidas w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez - Deckard - Podgląd Wiadomości
zainstaluj nero 6X , jeśli spawarka na ATA to domniemam że masz kabel 80żyłowy i wszystko podłączone i skonfigurowane jak ta lala ??
A więc jutro spróbuję nero 6. Sprawka na ATA, jeśli skonfigurowanie na tą lalę oznacza podłączyć kabelki i wgrać sterowniki to jest lala. Chyba, że coś ominąłem?

Przy okazji, pozdrawiam Blade Runner'a [;
kondidas jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2009, 22:19   #268
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,057
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez kondidas Podgląd Wiadomości
A więc jutro spróbuję nero 6. Sprawka na ATA, jeśli skonfigurowanie na tą lalę oznacza podłączyć kabelki i wgrać sterowniki to jest lala. Chyba, że coś ominąłem?

Przy okazji, pozdrawiam Blade Runner'a [;
ta lala to nagrywarka na 80żyłowej taśmie podłączona na master , DMA włączone , Aspi zainstalowane , system nalezycie prowadzony itd
- Deckard - jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 04.08.2009, 22:28   #269
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,433
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Raczej odradzałbym nero - przy 256 RAMu już sam twój XP pożera sporo.

Raczej coś małego, a darmowego.

Projekt Freeware.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 11.08.2009, 18:44   #270
Havioc
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 25.09.2008
Posty: 9
Havioc w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Mój post sprzed 3m-cy zdaje się być niezauważonym, więc mam nadzieję że tym razem mi odpowiecie. Nie chcę być natrętny, ale kurnia nie widzę info na ten temat więc chyba nie jest grzechem zapytać.

Czy mając obecnie FW 1.08 mogę odblokować LF? Jeśli tak prosiłbym o wskazówkę, wystarczy mi info typu zrób downgrade biosu na 1.04 (o ile to możliwe) a potem tak jak inni w tym temacie...lub wrzuć 1.09 i coś tam. Albo proste nie da się..choć wolałbym jedną z 2 pierwszych opcji
Havioc jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Pioneer DVR 216D pszczoly Flashowanie/Firmware/Podkręcanie napędów optycznych 0 19.05.2010 21:25
Dziwny problem - PIoneer dvr 112D a WinXP rafal2009 Napędy optyczne DVD 6 05.12.2008 14:38
WinOnCD5 i Pioneer DVR K-106 rejestrator Napędy optyczne DVD 0 10.03.2008 16:40
Problem z wypalaniem CD na Pioneer DVDR-112D noe Napędy optyczne CD 4 02.06.2007 16:38
Pioneer DVR K14RA i DL MapmuH Napędy optyczne DVD 0 22.10.2005 11:18


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.