Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.10.2002, 16:40   #1
sawcz
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 16.05.2002
Posty: 21
sawcz w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
PixelView Play TV HD (s-video)

Wiam
Mam pytanie, czy podlaczal ktos wideo do wejscia s-video w tej karcie (ewentualnie TV PRO), lub wiedo z euro do chinacha lub s-video. Nie ma obrazu (dźwięku nie sprawdzałem) a chodzi tylko, gdy podlącze wideo z chinch'em do chinch'a.
sawcz jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.10.2002, 00:26   #2
januszp
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 11.08.2002
Lokalizacja: Rybnik
Posty: 395
januszp niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
No może nie video ...
W ten sposób miałem kiedyś polączoną kartę "PixelView Play TV Pro" do Mediasata (dekoder Cyfry+).
Z wejścia na tunerze tv "S-Video" pobrałem tylko luminację ,chrominację oraz masę .
Do złącza "euro" podłączyłem się w nastęujące piny :
19 ,15 oraz masa .
Po całej oeracji - w dekoderze (menu)przełączyłem wysyłanie obrazu na tryb "SVHS" .Dźwięk "puściłem" z wyjścia audio dekodera do karty dźwiękowej (line in) .
Po tej całej operacji można było zauważyć dużą poprawę w jakości wyświetlanego oraz przechwytywanego obrazu wzgledem "zwykłego" połączenia za pomocą "chincha".
Gorąco polecam takie podłączenie wizjii ,pod warunkiem iż magnetowid ,dekoder jest zdolny wysyłać sygnał "SVHS"

Nieco gorszym rozwiązaniem jest podłączenie sygnału video wychodzącego z "euro" do gniazda "video in" na karcie tunera tv (chinch).
W tym przypadku kabelek polączeniowy składa się tylko z żyły i masy .
O ile mnie pamięć nie myli "pin" w euro odpowiedzialny za line out kryje się pod numerem 17 .Masa to oczywiście "blaszka" oplatająca całe gniazdo euro .
jaro
januszp jest offline  
Stary 15.10.2002, 10:23   #3
neig111
Bywalec
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Posty: 42
neig111 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
podłączałem svhs-svhs a video do svhs to tylko gorący wystarczy podpiąć a masa pójdzie przez audio i tak można znależć sygnał a potem oczywiście podłączam masę.
mam TV HD.
neig111 jest offline  
Stary 15.10.2002, 21:00   #4
miros
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.06.2002
Posty: 6
miros w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mam podobne pytanie: czy ktoś podłączył sygnał SVHS do wejścia kamery internetowej w karcie TV (PixelVieW PV-BT878P= w/FM) - jest to gniazdo mini-din 9-pin. Karta nie ma wejścia SVHS.
miros jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.