Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 11.03.2006, 11:43   #31
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez samedi
hi gdybys pracowal w holandii a tam jest bardzo wielkie zapotrzebowanie na polskie filmy ze wzgledu na ilosc naszych rodakow tam to pewien jestem ze nagral bys duzo wiecej tych filmow wiedzoc ze za kazda plytke dvd masz 4 euro zysku. to taki maly szczegol


Hunter_NY

tak masz racje
1500x4***8364;=6000***8364;
to w czym problem , do ogniska z tą nagrywarką
ed hunter jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 11.03.2006, 13:35   #32
Hunter_NY
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Hunter_NY
 
Data rejestracji: 18.06.2004
Lokalizacja: Opolszczyzna
Posty: 101
Hunter_NY zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
wiedzialem ze to ten sklep, ten gosc nie ma zielonego pojecia o komputerach, kolega kupil tam kompa to trzeba mu bylo zlozyc go od nowa zeby sie uruchomil, ten sklep to jedna wielka porazka, gdzies w ktorej z naszych lokalnych gazet bylo kilka uwag na temat tego sklepu, ze blombuje skladane przez siebie komputery bo podobno montuja uzywane czesc a licza tak samo jak za nowe, pozniej pojawilo sie niby sprostowanie wlasciciela ze to nie jest prawda, i zaprzestaja blombowac, jak bylo naprawde to wiedziec moga tylko ci co tam zakupili komputery.....ot cala prawda.
__________________
Capoeira e para homen, menino e mulher, so nao aprende quemnao quiser


Wlasnie slucham:
Hunter_NY jest offline  
Stary 11.03.2006, 21:12   #33
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
To trzeba też im plombę

Ino w zęby



__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 11.03.2006, 21:29   #34
Sunna
lołn łulf
 
Avatar użytkownika Sunna
 
Data rejestracji: 15.07.2005
Lokalizacja: Festung Breslau
Posty: 3,178
Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Sunna jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Cytat:
Napisany przez VIZZARD
A więc na stos!






Chodzilo mi o fachowosc ''serwisu'' hehe. A to koles nie wie ile plyt wypalil z drugiej strony?
Sunna jest offline  
Stary 12.03.2006, 11:38   #35
samedi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.03.2003
Lokalizacja: Nysa
Posty: 9
samedi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
tu chodzi o sam fakt jak z nim postapili terz nie wiadomo czy servis czy obsluga sklepaowa no ale on tam mial jakies potwierdzenie z servisu odnosnie ze u nich to bylo i ze tak sprawa wyglada przekroczyl limit nagrywania i koniec dla mnie to bylo smieszne no ale .... az sie boje oddac cokolwiek do naprawy

nie w temacie
jest w naszym miasteczku jesze jeden sklepik rtv chyba noe... na prudnickiej byla stodola juz chyba z 5 raz tam oddaje grzejnik
__________________
buuuuuu nie mam stelego netu
samedi jest offline  
Stary 12.03.2006, 13:05   #36
Prezesik
Człekokształtny
 
Avatar użytkownika Prezesik
 
Data rejestracji: 27.12.2004
Lokalizacja: Poznań
Posty: 9,082
Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>Prezesik jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez samedi
tu chodzi o sam fakt jak z nim postapili terz nie wiadomo czy servis czy obsluga sklepaowa no ale on tam mial jakies potwierdzenie z servisu odnosnie ze u nich to bylo i ze tak sprawa wyglada przekroczyl limit nagrywania i koniec dla mnie to bylo smieszne no ale .... az sie boje oddac cokolwiek do naprawy
to co opowiadasz jest diametralnie inne od tego co mnie spotkalo z serwisem plextora.
mianowice. kiedys przegladalem stare plyty, porysowane i zniszczone na maxa. w pewnym momencie slysze glosne j_budu!! nagrywarka nie chciala sie otworzyc i bios przestal ja w ogole wykrywac. otworzylem ja recznie plyta, ktora wsadzilem byla doslownie drobnomielona!! doskonale wiedzialem, ze wsadzilem peknieta plyte
poszedlem do sklepu, w ktorym kupilem zrobilem mine niewiniatka
na dodatek nie mialem karty gwarancyjnej, bo ja zgubilem. facet kazal mi to zostawic, wypisal kwitek i po dwoch godzinach zadzwonil, ze faktycznie sprzedawal mi ten sprzet, bo mial to w komputerze i juz wyslal go do serwisu.
po tygodniu sie zglosilem, a pan mi pokazuje adnotacje z serwisu, zeby wydac nowy sprzet. dostalem nowa wypalarke i gwarancje
__________________
Seny, pit i collons!
Prezesik jest offline  
Stary 12.03.2006, 15:09   #37
samedi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.03.2003
Lokalizacja: Nysa
Posty: 9
samedi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
hi albo masz farta albo ... wysle ci nagrywarke a ty ja oddaj na reklamacje.
moze sie juz u nich cos pozmienialo nie wiem napisalem jak w rzeczywistosci bylo no i nic wiecej dodac nie moge takie sa realia naszej .....
__________________
buuuuuu nie mam stelego netu
samedi jest offline  
Stary 12.03.2006, 15:58   #38
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,844
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Z tego co pamietam, to dystrybutorem i serwisantem Plextora na Polske jest Alstor i to z nimi trzeba sie kontaktowac.
Byly tu przypadki gdzie bardzo grzecznie i sprawnie zalatwiano z nimi reklamacje gwarancyjne, nawet ktos z Alstora jest userem tu na forum.
Zdaje sie, ze nagrywarka musi byc kupiona u nas w PL, a nie np z prywatnego importu, jednym slowem z dystrybucji Alstora.

Po prostu wejdz na ich strone i skontaktuj sie z nimi a na pewno nie beda opowiadac ci takich bajek jak w sklepie. Życze powodzenia
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 05:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.