Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 12.05.2005, 21:58   #1
Zielona
Bywalec
 
Avatar użytkownika Zielona
 
Data rejestracji: 21.02.2004
Posty: 62
Zielona w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Czy dam radę odczytać i obejrzeć filmy z USA? (Region 1)

Mam taki problem, że chcę sprowadzić z USA filmy z AMAZONU, konkretnie przez kolegę, który tam mieszka i przywiózłby mi je do Polski. Mam tylko taki problem. Sprawdzałam i wszystkie te filmy są zapisane w Regionie 1 [dalej jest taki tekst --> (U.S. and Canada only. This DVD will probably NOT be viewable in other countries)]. I teraz moje pytanie: Czy dam radę te filmy odtworzyć na swoim kompie? Mam nagrywarkę DVD LiteOn SOHW-812S. Programy do odtwarzania filmów DVD: Windows Media Player, PowerDVD 5, WinDVD. Jeśli nie to czy można to jakoś obejść? Albo nie wiem, przekonwertować na inny format? Proszę o pomoc
Zielona jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 12.05.2005, 22:26   #2
Wojtek Toruń
Jak może to pomoże
 
Data rejestracji: 02.02.2003
Lokalizacja: Toruń
Posty: 460
Wojtek Toruń zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
http://forum.rpc1.org/dl_firmware.php?download_id=1792
Ten programik: LtnRPC i już masz
Ustawiasz w nim Disable i powstaje Region Free .
Ten program robi to na poziomie nagrywarki

Ostatnio zmieniany przez Wojtek Toruń : 12.05.2005 o godz. 22:28
Wojtek Toruń jest offline  
Stary 13.05.2005, 07:41   #3
Zielona
Bywalec
 
Avatar użytkownika Zielona
 
Data rejestracji: 21.02.2004
Posty: 62
Zielona w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Wojtek Toruń
http://forum.rpc1.org/dl_firmware.php?download_id=1792
Ten programik: LtnRPC i już masz
Ustawiasz w nim Disable i powstaje Region Free .
Ten program robi to na poziomie nagrywarki
Dzięki wielkie. A teraz moje pytanko. Da się tak skopiować film z Regionem 1 żeby nie było regionu, po prostu żeby otwierały go normalne odtwarzacze bez żadnych "pomocników" typu LtnRPC?
Zielona jest offline  
Stary 13.05.2005, 07:53   #4
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Zielona
Dzięki wielkie. A teraz moje pytanko. Da się tak skopiować film z Regionem 1 żeby nie było regionu, po prostu żeby otwierały go normalne odtwarzacze bez żadnych "pomocników" typu LtnRPC?
bez żadnej zmiany firmware w nagrywarce można zmienić region - liteon - KProbe np.

przegrać najprościej DVDShrink - DVDDecrypter = region 0 lub dowolny
ed hunter jest offline  
Stary 13.05.2005, 09:20   #5
Zielona
Bywalec
 
Avatar użytkownika Zielona
 
Data rejestracji: 21.02.2004
Posty: 62
Zielona w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
To świetnie
Jeszcze się zastanwaim nad jedną rzeczą. Czy filmy VHS z USA pójdą na moim video. Mam jakieś stare Sharpa, które ma ponad 10 lat Filmy te również są w Regionie 1. Coś mi się widzi, że nici z tego, ale może jest jakiś sposób
THX za pomoc
Zielona jest offline  
Stary 13.05.2005, 09:30   #6
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Zielona
To świetnie
Jeszcze się zastanwaim nad jedną rzeczą. Czy filmy VHS z USA pójdą na moim video. Mam jakieś stare Sharpa, które ma ponad 10 lat Filmy te również są w Regionie 1. Coś mi się widzi, że nici z tego, ale może jest jakiś sposób
THX za pomoc
hehe

vhs nie ma regionów.

filmy są w ntsc i powinny odtwarzać się bez problemu pod warunkiem, że magnetowid i tv obsługują ntsc.
ed hunter jest offline  
Stary 13.05.2005, 11:29   #7
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
hehe

vhs nie ma regionów.

filmy są w ntsc i powinny odtwarzać się bez problemu pod warunkiem, że magnetowid i tv obsługują ntsc.
No niby tak, ale ...

Powstaje teraz pytanie czy są nagrane w standardzie NTS+C czy NTS-C?


Niby takie hop siup


A tu proszę ...


__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 13.05.2005, 16:44   #8
Zielona
Bywalec
 
Avatar użytkownika Zielona
 
Data rejestracji: 21.02.2004
Posty: 62
Zielona w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
hehe

vhs nie ma regionów.

filmy są w ntsc i powinny odtwarzać się bez problemu pod warunkiem, że magnetowid i tv obsługują ntsc.
Nie ma? To dziwne. Na stronie jest napisane:

Product Details
Director: Julian West (II)
Encoding: Region 1 (U.S. and Canada only. This DVD will probably NOT be viewable in other countries. Read more about DVD formats.)Format: Color, Closed-captioned, NTSC
Rated: Not for sale to persons under age 18.
Studio: Warner Elektra Atlan
DVD Release Date: June 3, 1997
Run Time: 92
ASIN: 6304435991
Amazon.com Sales Rank: #56,750 in Video

http://www.amazon.com/exec/obidos/tg...v=glance&s=dvd

W każdym razie DVD zamówię i VHS jak używane i tanie to mogę spróbować. Dzięks
Zielona jest offline  
Stary 13.05.2005, 23:56   #9
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
to rozmawiamy teraz o DVD a nie VHS? ^_^

może przejdziemy na klingoński dla lepszego zrozumienia?
ed hunter jest offline  
Stary 14.05.2005, 09:50   #10
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter
to rozmawiamy teraz o DVD a nie VHS? ^_^

może przejdziemy na klingoński dla lepszego zrozumienia?
ed!

A było już tak fajnie!


Mogliśmy dojść do taśm szpulowych ...

Albo perforowanych z regionami ...



__________________
VIZZARD jest offline  
Stary 02.07.2005, 18:11   #11
Zielona
Bywalec
 
Avatar użytkownika Zielona
 
Data rejestracji: 21.02.2004
Posty: 62
Zielona w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Trochę czasu upłynęło i mam już te filmy z USA. Z regionami nie było
problemów bo PowerDVD je odtwarza, a Nero InfoTool wskazuje na 4
regiony: 1, 2, 3 i 4. Jeden z filmów nie posiadał żadnych zabezpieczeń.
Przerobiłam go na DivX'a Gordian Knot'em. Ale schody zaczęły się przy
drugim filmie. Po zrobieniu DVDRipa okazuje się, że filmu nie można
odtworzyć większością programów. Sprawdzałam kilkoma programami, m.in.
SubEditem, WMP, CinemaPlayerem i VPlayerem. Z pliczkiem radzą sobie
tylko programy VLC media player i Winamp. Co z tego skoro te programiki
nie odtwarzają napisów, a ja chciałabym przetłumaczyć ten film i dodać
napisy txt. Próbowałam też DVDRipem 2, ale wyskakuje komunikat, że
płyta jest zabezpieczona. Próbowałam jeszcze stworzyć kopię
DVDShrinkiem 3.2, ale nagrana płytka nie chce się uruchomić w PowerDVD.


Jakich programów mam użyć żeby złamać te zabezpieczenie i jednocześnie
ustawić region free (all regions) tak aby z kopią nie było problemów?
Zielona jest offline  
Stary 02.07.2005, 19:15   #12
bart_3d
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 18.09.2004
Posty: 435
bart_3d zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
DVD Decryptor zdejmuje zabezpieczenia przed kopiowaniem i związane z regionem.
bart_3d jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.