Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 03.09.2010, 23:09   #1
ksarone
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 03.09.2010
Posty: 1
ksarone w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Samsung TSST corp CD/DVDW SH-S162A Problem

Witam, Na wstępie przepraszam jeśli źle nazwałem temat!

Mam pewien problem z moją nagrywarką otóż to , że nie chce mi wypalic obrazu ISO ( film deskorolkowy ) który waży 4,72 GB na płytę Double Layer + Verbatim i Esperanza.Nagrywałem w Alcoholu 120% prędkością 4x na Verbatimie a 2,4x na Esperanzie i dalej ten sam problem nadmienię tylko tyle , że nigdy nie miałem problemów z paleniem płyt DVD DL ponieważ nagrałem troszkę już tych płytek więc tym bardziej się dziwię czemu mi nie chce dobrze wypalic tego filmu deskorolkowego! inne płyty zarówno CD-R jak i DVD-R wypala idealnie i również chodzą idealnie więc nie mam zielonego pojęcia co się dzieje.Bardzo proszę Was o pomoc , radę , sugestię , cokolwiek tak by nagrać ten film poprawnie bo mam dość już marnowania płyt tym bardziej , że one nie należą do tanich!

Dziwne jest to , że po włożeniu płyty do nagrywarki we właściwościach napędu gdzie siedzi płyta piszę '' System plików: RAW , zajęte miejsce: 0 MB , wolne miejsce 0 MB'' też w autostarcie przy wyborze którejś z akcji piszę ''pusty dysk'' o co tutaj chodzi ?

W IMGburn znowuż przy próbie wypalenia tego filmu tzn zaraz po wybraniu obrazu ISO woła mnie o '' wybierz miejsce zmiany warstwy '' zamieściłem załącznik. A gdy nagrywałem większe pliki obrazów ISO w tym programie nigdy o nic mnie takiego nie prosił

Błagam Was o Pomoc!

P.S. jeszcze mam malutki problem z tacką otóż to , że mi się ona przycina przy próbie jej wysunięcia! ktoś wie co się dzieje ?

Z góry Wszystkim bardzo dziękuję za każdą odpowiedź Pozdrawiam
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
Samsung TSST corp CD/DVDW SH-S162A Problem-dsc02745.jpg  

Ostatnio zmieniany przez ksarone : 03.09.2010 o godz. 23:20
ksarone jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
tsst corp cddvdw ts-l632n adekk7 Napędy optyczne DVD 0 14.05.2010 18:25
Problem z nagrywarką SAMSUNG SH-W162C Ziariusz Napędy optyczne DVD 8 28.02.2010 13:16
Samsung SH W162C-MAM DOŚĆ!!!Pomóżcie bo mnie trafi!! krzychu79 Napędy optyczne DVD 5 08.06.2007 15:07
samsung SW-224B - dziwny problem capone Napędy optyczne CD 3 09.11.2002 21:02
problem z nagrywarka samsung 16x soulie Napędy optyczne CD 4 20.07.2001 00:35


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 09:46.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.