Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.02.2005, 19:14   #1
nusiler
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.02.2005
Posty: 8
nusiler w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dvd+rw a odbiornik stacjonarny

Posiadam nagrywarke LiteON 1653S .Nagrałem krązek dvd+rw lecz nie moge go otworzyć na odtwarzaczu stacjonarnym LG LH-T6345 .Moze ktoś módł by mi pomóc .Pozdrowienia
nusiler jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.02.2005, 19:18   #2
bart_3d
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 18.09.2004
Posty: 435
bart_3d zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Najwyraźniej odtwarzacz nie obsługuje płyt DVD+RW
Może pomóc ustawienie Book type płyty na DVD-ROM
bart_3d jest offline  
Stary 14.02.2005, 19:31   #3
Boger
OGame Master
 
Avatar użytkownika Boger
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Lokalizacja: Poznan
Posty: 1,334
Boger zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ludzie... 109 postow do czegos zobowiazuje!!!

@bart_3d lepiej nic nie pisz jesli masz pisac takie bzdury.

@nusiler - jaka to byla plyta? Wiem ze rw ale jakiego producenta? Jesli jakas esperanza albo cos podobnego to kup porzadna - verbatim, platinum, tdk i sprawdz czy przeczyta. Jesli nie bedzie czytac to oddaj do serwisu. Wg specyfikacji ten model czyta WSZYSTKIE rodzaje plyt dvd wiec nie powinien miec problemow przynajmniej z firmowymi plytami.
__________________

Boger jest offline  
Stary 14.02.2005, 19:36   #4
nusiler
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.02.2005
Posty: 8
nusiler w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jest płyta firmy MINTA . Book type ustawiłem na dvd-RW i nic.kupie inną i spróbuje dziękuje z odpowiedzi
nusiler jest offline  
Stary 14.02.2005, 19:38   #5
bart_3d
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 18.09.2004
Posty: 435
bart_3d zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja tylko zakładam, że po tylu postach o esperanzach i tym podobnym chłamie w połączeniu z Liteonem nikt tego nie stosuje

co do specyfikacji stacjonarki to napisałem "najwyrażniej" co można czytać jako - może, nie wiem, nie mam pojęcia
bart_3d jest offline  
Stary 14.02.2005, 19:41   #6
bart_3d
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 18.09.2004
Posty: 435
bart_3d zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
minta to ja bym najgorszemu wrogowi nie polecił a szczególnie posiadaczowi Liteona
Te palniki lubią dobre, markowe płytki
esperanza, mint, mediastore, hawk odpada (chociaż jest topic traktujący o biosie do liteona nagrywającym esperanzy)
bart_3d jest offline  
Stary 14.02.2005, 19:59   #7
Boger
OGame Master
 
Avatar użytkownika Boger
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Lokalizacja: Poznan
Posty: 1,334
Boger zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez nusiler
Jest płyta firmy MINTA . Book type ustawiłem na dvd-RW i nic.kupie inną i spróbuje dziękuje z odpowiedzi

Czyli wszystko jasne Kup porzadne dvd+/-rw.
Polecam Platinum dvd+rw 4x - jest na ricohjpn w11 i jakosciowo wypada wg mnie lepiej niz TDK dvd+rw 4x, ktore jest na Philips041.

Cena rowniez zachecajaca tutaj jest np juz za 3,40zl!
__________________

Boger jest offline  
Stary 14.02.2005, 20:01   #8
Boger
OGame Master
 
Avatar użytkownika Boger
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Lokalizacja: Poznan
Posty: 1,334
Boger zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez bart_3d
Ja tylko zakładam, że po tylu postach o esperanzach i tym podobnym chłamie w połączeniu z Liteonem nikt tego nie stosuje

co do specyfikacji stacjonarki to napisałem "najwyrażniej" co można czytać jako - może, nie wiem, nie mam pojęcia

Nastepnym razem spojrz na "staz" takiego klienta na forum.

A pozatym przyzwoitosc wymaga aby sprawdzic taka informacje przed napisaniem chociazby tutaj!

Pozdrawiam!
__________________

Boger jest offline  
Stary 14.02.2005, 20:17   #9
robi66
Bywalec
 
Data rejestracji: 05.03.2002
Posty: 42
robi66 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
..ja nagrywam na Benq na Verbatimach DVD+RW x4 a odtwarzam to na stacjonarce Elta-8894. Book type ustawiam na DVD-ROM. Tez zachowanie odtwarzacza bywa zaskakujace. Zauwazylem ze lepiej czyta te plyty nagrane x2.4 ale nie jest to regula. Dzisiaj nagralem sobie film x4 i przy pierwszej probie poszlo wszystko jak trzeba a po ponownym odpaleniu plyty zobaczylem na ekranie dwa oddzielne katalogi Audio_ts i Video_ts cos jakby w przegladaniu mp3 albo jpeg. Po wylaczeniu i ponownym wlaczeniu odtwarzacza pierwsze odpalenie plyty znowu jest idealne. Z CD-RW tez bywa roznie.... nie wiem czy to wina nagrywarki czy odtwarzacza czy akurat moich plyt ale fakt ze jak na normalnej plycie Benq cos wypali to nie ma problemow z odtwarzaniem w stacjonarce.

Robert
robi66 jest offline  
Stary 14.02.2005, 20:22   #10
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
rw, jak wiadomo, maja duuuzo nizszy wspolczynnik odbicia swiatle, wiec jest to ogromne wyzwanie dla stacjonarki przeczytac cos takiego
w niektorych przypadkach technicznie przeczytac cos tam sie da, ale programowo jest to wykluczone - i wtedy pomga zmiana booktype
ale w innych ograniczenia leza po stronie sprzetu i wtedy kupa
czasem update biosa pomaga, ale nie w kazdej stacjonarce mozna go recznie wymienic...
nimal jest offline  
Stary 14.02.2005, 20:33   #11
Boger
OGame Master
 
Avatar użytkownika Boger
 
Data rejestracji: 19.04.2003
Lokalizacja: Poznan
Posty: 1,334
Boger zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Twoj model niby czyta dvdrw, ale tak jak napisal nimal czasami stacjonarki maja z tym problemy. Moja rada - sprobuj -rw - mysle ze bedzie dzialal, ale musisz to sprawdzic.
__________________

Boger jest offline  
Stary 14.02.2005, 21:14   #12
robi66
Bywalec
 
Data rejestracji: 05.03.2002
Posty: 42
robi66 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
..a ja wlasnie cos odkrylem. Przywrocilem booktype swojej plyty DVD+RW z wczesniej ustawionego DVD-ROM na oryginaly i stacjonarka zaczela czytac plytke DVD+RW szybko i bezproblemowo. Mysle ze niepotrzebnie ustawiam boktype na DVD-ROM skoro stacjonarka jest w stanie odtwarzac te plyty. Zmiana booktype powodowala to ze stacjonarka nie byla w stanie odczytac poprawnie rodzaju plyty i stad cale problemy. Polecam wyprobowanie wszystkim ktorzy maja problemy z odczytem tych plyt w swoich stacjonarkach a przystosowanych do odczytu tych plyt.

Robert
robi66 jest offline  
Stary 15.02.2005, 04:15   #13
nusiler
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 12.02.2005
Posty: 8
nusiler w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
DziEkuje za pouczjące odpowiedzi
nusiler jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 06:51.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.