Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.10.2006, 18:26   #1
ofconcern
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 21.12.2005
Posty: 2
ofconcern w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Płyty CD czyta DVD nie...

Witam!
Mam jeden problem ktory mam nadzieje ze mi pomożecie rozwiązać! A wiec tak:
Kupilem 3 miesiące temu kompa. Wszysko bylo Ok az do czasu kiedy chcialem odczytać plyte DVD. Na płycie (DVD-R) jest nagrana gra. Niestety Gdy ją wkładam do czytnika jej poprostu nie czyta... Sprawdzalem z innymi płytami i było to samo... Jak wkładam to sie poprostu muli i pojawia sie "brak odpowiedzi"... Mam nagrywarke AOPEN DUW1616/ARR i nie wiem co moze byc przyczyną tego ze nie działa... Płyty CD czyta normalnie... I nie chodzi tu o zle nagrana plyte bo sprawdzalem na innych i tez nie dzialalo. Nie czyta plyt DVD-R itp...

Jeszcze jedno myslalem ze to moze sterowniki ale tych z koleji nie moge odpowiednich znalesc... Jakby ktos mi znalazl odpowiednie bylbym naprawde wdzieczny! Może to sterowniki bo mam "domyslne" z roku 2001...:/

Ostatnio zmieniany przez ofconcern : 24.10.2006 o godz. 18:37
ofconcern jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.10.2006, 19:42   #2
TORQUE
rozpruwacz
 
Avatar użytkownika TORQUE
 
Data rejestracji: 29.10.2004
Lokalizacja: Sokołów Podlaski
Posty: 888
TORQUE niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez ofconcern
Witam!
Mam jeden problem ktory mam nadzieje ze mi pomożecie rozwiązać! A wiec tak:
Kupilem 3 miesiące temu kompa. Wszysko bylo Ok az do czasu kiedy chcialem odczytać plyte DVD. Na płycie (DVD-R) jest nagrana gra. Niestety Gdy ją wkładam do czytnika jej poprostu nie czyta... Sprawdzalem z innymi płytami i było to samo... Jak wkładam to sie poprostu muli i pojawia sie "brak odpowiedzi"... Mam nagrywarke AOPEN DUW1616/ARR i nie wiem co moze byc przyczyną tego ze nie działa... Płyty CD czyta normalnie... I nie chodzi tu o zle nagrana plyte bo sprawdzalem na innych i tez nie dzialalo. Nie czyta plyt DVD-R itp...

Jeszcze jedno myslalem ze to moze sterowniki ale tych z koleji nie moge odpowiednich znalesc... Jakby ktos mi znalazl odpowiednie bylbym naprawde wdzieczny! Może to sterowniki bo mam "domyslne" z roku 2001...:/
jako że jesteś nowym użytkownikiem to musisz się nauczyć szukać
na forum dziesiątki razy było wałkowane
najpierw sprawdź czy ktoś miał taki sam problem jaki Ty masz, a jeśli nie znajdziesz to dopiero pisz

jak znajdziesz odpowiedni temat to możesz napisać tutaj czy rozwiązałeś problem
(nie mogłem się powstrzymać )
__________________
Moje prawo:
Jeśli myślisz, że coś co masz zamiar wykonać, choć na 1% może się nie udać, to w tym momencie powiedz sobie: to się nie da, to się nie uda i to nawet nie ma co zaczynać.
TORQUE jest offline  
Stary 24.10.2006, 19:48   #3
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Na tw***243;j problem jest jedna rada, oddaj kompado servisu

W nagrywarce pad***322; laser odpowiedzialny za DVD

Naprawi***263; si***281; nie da

Albo w servisie ci naprawi***261; (czyt. dadz***261; now***261; nagrywarke) albo sk***322;adaj na now***261;
__________________
mgit jest offline  
Stary 24.10.2006, 21:53   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Dejavu (data posta!)? O so chodzi?

Nowy komp z tą samą nagrywarką i tym samym problemem?

Serwis!
Reetou jest offline  
Stary 24.10.2006, 22:05   #5
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kiedy***347; pod sklepem sta***322; przez p***243;***322; roku taki co 3 dni temu ze szpitala wyszed***322;.
ed hunter jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.