Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.11.2004, 18:02   #1
Tobiasz75
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2004
Posty: 7
Tobiasz75 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Polskie napisy

Ściągnąłem sobie swój pierwszy film DVD, z entuzjazmem zabrałem się do wypalania.
Poczytałem i dowiedziałem się, że to nie tak od razu, jesli chce sie mieć to zrobione jak należy...i ku mojej rozpaczy odkryłem że ściągnięty przeze mnie film jest tylko w wersji angielskiej i niemieckiej. Nie ma polskich napisów.

Stąd mam pytanie czy można te napisy jakoś dodać?
Jesli tak to jak i skąd je wziąć? Może wystarczą te z divixów ?

Proszę o jakieś podopowiedzi i proszę mieć na uwadze fakt że jeszcze w życiu nic dvd nie wypaliłem i moja znajomość temetu jest mierna ...nawet bardzo mierna.
Tobiasz75 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.11.2004, 18:59   #2
PawelM
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.11.2004
Posty: 16
PawelM w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Jeśli znajdziesz dobre napisy to jak najbardziej mozna dodać je do filmu.Ja korzystałem z tego opisu:http://rebels.plukwa.net/DVD/

Ja również tydzien temu startowałem od zera i jakoś sie udało.Przy okazji dowiedziałem sie co nie co o "zawartości" DVD.
Poczytaj w wątku DVD - Video.Jest tam sporo tematów.Moj również

Zaopatrz sie w potrzebny soft,duzo wolnego czasu i duzo miejsca na dsyku i do dzieła.
PawelM jest offline  
Stary 21.11.2004, 12:49   #3
Tobiasz75
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2004
Posty: 7
Tobiasz75 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A skąd wziąć te programy o których pisze w tym poradniku co go przytoczyłeś, chodzi mi o DVD Maestro albo Sonic Scenarist

I jakich programów sam używasz?

No i mam problem bo mam film ściagnięty z netu w vobach, gotowy do palenia, tylko musze dorzucić te napisy i wyciąć niektóre dodatki.
Natomiast w DoItFast muszę wybrać napęd DVD gdzie jest film...nie ma tam opcji abym mógł to wgrać z HDD...chyba ze jest tam jakaś mozliwość.

Ostatnio zmieniany przez Tobiasz75 : 21.11.2004 o godz. 13:00
Tobiasz75 jest offline  
Stary 21.11.2004, 22:13   #4
PawelM
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 14.11.2004
Posty: 16
PawelM w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Programy bierzesz z tego samego miejsca skąd wzialeś film czyli z netu.Częśc z nich jest darmowa a część nie ale mozna w celach edukacyjnych je wypróbować.

Ja wybrałem Scenrista bo Maestro sie u mnie wywala.

Jeśli masz film w vobach to mozsz stworzyc z nich obraz np. ISO i podmontować go do napedu wirtualnego.Co prawda DoItfast za chwile i tak rozwali Ci ten obraz ponownie na voby ale część plików umieści w odpowiednich katalogach co znacznie ułatwi pracę.

Zreszta mozesz skorzystac tez z innych opisów wstawiania napisów.Częściowo korzystałem np. z tego:http://www.cobraverde.net/Porady/dvd_pl.htm
PawelM jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 21:37.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.