Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 04.09.2009, 17:12   #1
Rokubungi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.09.2009
Posty: 4
Rokubungi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Jaka zewnetrzna nagrywarka pod Win7?

Witam.
Czy ktos testowal zewnetrzna nagrywarke DVD pod Windows 7? Mam problem, poniewaz do tej pory uzywalem do laptopa (ktory nie ma wewnetrznego napedu optycznego, bo jest maly) nagrywarki Samsunga. Ale odkad zmienilem OS na Win 7, juz podczas proby podlaczenia tej nagrywarki wywala BSoD! Pisalem do Samsunga, ale wydaje sie, ze "olewaja" sprawe do czasu oficjalnego wydania Windows 7. Robilem juz upgrade sterownikow i firmware'u nagrywarki. Wiec raczej nie pozostaje mi nic innego jak tylko zmienic nagrywarke- jesli chce uzywac Win 7, a chce! Stad moje pytanie: ktora zewnetrzna nagrywarka DVD pod USB pracuje dobrze pod Windows 7 RC2?
Rokubungi jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 04.09.2009, 18:20   #2
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Ja mam Windows 7 Ultimate wersje RTM i nie mam takowych problemów, nagrywarka to LiteON LH 18A1H w obudowie zewnętrznej z USB, działała pod Vistą, działa pod 7 bez problemu.

Notebook Asus F3SV

Jedynie BSoD mam jak podłącze kilkukrotnie ten sam pendrive LG (w przypadku SandDisk'a problem nie występuje) za każdym razem do innego portu USB, w Vista działało to bez problemu pod 7 jest to trochę denerwujące, no ale może kiedyś to naprawią.

Wracając do twojego problemu zmień 7 na wersje finalną, powinno pomóc

A co do nagrywarki, kup zwykłą taką jak do PC+obudowę zewnętrzną 5,25 cala, na pewno jakoś nagrywania będzie lepsza niż na wersji slim
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 04.09.2009 o godz. 18:25
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 19.11.2009, 23:53   #3
Rokubungi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.09.2009
Posty: 4
Rokubungi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Question Zewnetrzna nagrywarka pod Win7.

Witam.
Mam Samsunga SE-S084B. Pod Vista i XP dzialala bez problemu z moim netbookiem. Jednak odkad mam Sevena juz przy podlaczeniu od razu jest BSoD! Pisalem do Samsunga kiedys juz- wtedy odpisali,ze nie wspieraja Sevena,bo jeszcze nie wyszedl oficjalnie.. Pisalem tez przedwczoraj- i jeszcze czekam na odpowiedz.. Ale wiem,ze najnowszym BIOSem jest TS01- a taki wlasnie mam w tej nagrywarce.. Da sie z tym jeszcze cos zrobic,czy tylko czekac az sie Samsung "obudzi", i dostrzeze udzial Win7 na rynku.?
Rokubungi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 21.11.2009, 10:23   #4
Misiek4
____
 
Avatar użytkownika Misiek4
 
Data rejestracji: 26.05.2000
Lokalizacja: Tarnow
Posty: 1,738
Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>Misiek4 jest klejnotem wśród średnio znających się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Jesteś pewien, że to problem Win7? Aby się upewnić postaraj się zapiąć napęd do innego komputera z Win7...
__________________
Pozdrawiam
Misiek4

Wydaje Ci się, że masz szybki dysk twardy/SSD? Dodaj go do rankingu i sprawdź czy jest najszybszy .
Misiek4 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 12.02.2010, 19:14   #5
Rokubungi
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.09.2009
Posty: 4
Rokubungi w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Unhappy Wciaz BSoD!

Witam.
Jakis czas nie pisalem,bo nie mialem czasu,a i problem chwilowo "rozwiazalem" w ten sposob,ze zamienilem sie z kumplem na nagrywrki-od niego mialem taka wlasnie wewnetrzna "wmontowana" do kieszeni od 3.5"HDD (z zewnetrznym zasilaniem sieciowym).
Teraz jedna wrocila do mnie ta nagrywarka Samsunga i nadal BSoD u mnie robi! Ale juz wiem,ze to nie wina nagrywarki,bo z innymi kompami (pod Win 7 tez) dzialala bezproblemowo; nie jest to tez wina systemu- jak juz wspomnialem dziala pod Win 7. Wlasciwie nie jest t o tez wina mego netbooka-bo wczesniej pod Vista dzialala z tym netbookiem! Zauwazylem tylko taka rzecz,ze chyba kiedys ze starszymi sterami USB dzialala dobrze-bo juz na Viscie zaczela mi robic BS,ale dopiero po kilku miesiacach uzytkowania [w miedzyczasie prawdobodobnie byla aktualizacja sterownikow USB na moim netbooku]. Dodam,ze firmware nagrywarki aktualizowalem. Wiec co mozna jeszcze z tym zrobic? Chcialem sprobowac przywrocic starsze sterowniki USB,ale szczerze mowiac nie chce mi sie tego robic,bo mam sporo urzadzen popodlaczanych do USB (m.in. przez hub'y),i nie bardzo orientuje sie ktore stery "wycofac"-a nie chce wszystkich,a potem znow aktualizowac..
Tak wiec,pliz!
Rokubungi jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Jaka nagrywarka dvd jest dobra a jaka lepsza:) loki7777 Napędy optyczne DVD 13 06.12.2005 22:17
Jaka nagrywarka DVD do 200 zl? Melchizedes Napędy optyczne DVD 7 18.09.2005 17:10
Zewnętrzna nagrywarka USB2.0 nie instaluje się pod USB1.1... Joki Napędy optyczne CD 6 30.06.2005 17:36
Jaka nagrywarka DVD do palenia plyt CDR? latet Napędy optyczne DVD 2 25.01.2005 14:26
Zewnetrzna nagrywarka USB (Samsung) bart_r Napędy optyczne CD 2 24.01.2005 14:59


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.