Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.10.2005, 11:12   #16
JackW
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 18.11.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 98
JackW w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nie. Kompletne pliki, zgodne ze strukturą DVD wrzucam do Nero. Zresztą Nero sprawdza czy są zgodne ze specyfikacją DVD.
JackW jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.10.2005, 11:50   #17
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
ja to robie tak (3-letnia karta telewizyjna playtv pro ,ten sposob uzywa tylko darmowego oprogramowania):

- zgrywam virtualvcr na dysk przy uzyciu jakiegos kodeka (kodek zalezy od procka, ale jesli masz duzy dysk i chcesz super jakosci to polecam huffyuv lub arithyuv. Stary divx5.0.5 tez jeszcze wyrabia na moim athlonie. Podobnie xvid ale z powylaczanymi wszystkimi bajerami). Rozdzialka 720x576.
- wrzucam avi do avisynth (+jakies filtry) i pod wyjscie podpinam encoder mpeg2 (np freenc lub quenc)
- gotowe mpegi wrzucam do dvdstylera...
i tyle
aha i jeszcze jedno jesli zgrywasz VHS lub Video8/Hi8 na DVD to za zadne skarby nie rob deinterlace (zgraj w interlace i zrob interlaced mpeg2). Przez deinterlace utracisz polowe informacji (kamera Video8 i VHS nagrywaja co prawda 25 klatek na sekunde ale tak naprade jest to 50 polobrazow upakowanych do 25 klatek (kamera rejestruje obraz az 50 razy na sekunde!)). Jesli zrobisz deinterlace to "na oko" bedzie to wygladalo jakby predkosc spadla z 50fps do 25fps (pominieta co druga klatka).

Podobnie jesli zgrywasz na DVD obraz o rozdzielczosci powyzej 288 linii, takze musisz uzyc interlaced mpeg2 (interlace zwieksza rozdzielczosc na zwyklym telewizorze z 288 na 576 linii, efekt uboczny to lekkie migotanie obrazu na ostrych poziomych krawedziach. Posiadacze amigi wiedza o co chodzi )

Jesli zgrywasz "normalne" filmy na VHS to interlace nie ma znaczenia (przemysl filmowy uzywa progresywne 24fps).

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 20.10.2005 o godz. 12:11
sobrus jest offline  
Stary 20.10.2005, 13:27   #18
_aleJaja
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 07.09.2004
Posty: 9
_aleJaja w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Pinacle robi wszystko automatycznie. Przycina się kawałki, ustawia menu, efekty... i daje "Utwórz dysk DVD". odrazu też nagrywa.
Dlatego czasami wolę użyć DVDLab - pozwala na większą swobodę w konfiguracji.
_aleJaja jest offline  
Stary 20.10.2005, 18:44   #19
ksol
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 20.11.2003
Lokalizacja: koło Poznania
Posty: 5
ksol w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ja ide na całkowitą łatwizne ;D Mam HIS 9550 ViVO 256MB uruchamiam WinDVR 3 ustawiam kompresje mpeg2 (birate wzależności jaki długi jest film) i nagrywam z kompresją w locie. Mojemu komputerowi nie sprawia to absolutnie problemu. Potem biorę TMPGEnc DVD Author przechodzę przez kreatora i mam pliki vob gotowe do wypalenia w NERO. Jakość jest dobra - nie najgorsza. (Mój komp to Pentium IV 3.2E 1024MB DDR, 80GB - Seagate Baracuda SATA) Cały proces trwa tyle ile potrzeba na zgranie materiału + niecała godzinka na VOB - zależy od długości filmu

Roździelczość to 720x576

Ostatnio zmieniany przez ksol : 20.10.2005 o godz. 18:47
ksol jest offline  
Stary 20.10.2005, 19:25   #20
Dżii
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Dżii
 
Data rejestracji: 09.03.2005
Posty: 117
Dżii zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Nie ma ktoś przypadkiem takiego urządzenia lub podobnego, ze sprzętowym wspomaganiem? Zastanawia mnie co oznacza sprzetowe zgrywanie do divxa. Jaka jest jakość takiego materiału?
Dżii jest offline  
Stary 20.10.2005, 19:50   #21
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Piotr Rutkowski
zgrywalem w kilku rozdzielczosciach. najpierw ustawialem minimalnie powyzej rozdzielczosci VHS (jako, ze zrodlem jest VHS), potem probowalem tez ok. DVD.

Efekt jest podobny. Przy czym jak zaznaczylem jakosc video jest z bolem do zaakceptowania, ale audio ewidentnie wymaga poprawy.

Z perspektywy czasu widze, ze (jako kompletny amator, ktory przy minimum nakladu pracow chce uzyskac odpowiedni efekt) zamiast wydawac 1000 PLN na specjalna karte, trzeba bylo kupic do komputera zwykla karte grafiki i rownoczesnie kupic jakis zwyczajny DVD Recorder dla idiotow.

Teraz juz chce kontynuowac zaczety proces.

Celem jest dla mnie uzyskanie plyt DVD w jakosci nie gorszej niz wyjsciowy material VHS (co do video i audio) a dodatkowo miec proste menu ekranowe DVD dla poszczegolnych scen.

Dzieki za odpowiedz.

Pozdr
Piotr
Proponuję zgrywać materiał zgodny ze standardem DVD strumień Video 720x576 i Audio 48Khz. Masz dobry sprzęt, więc nie powinno być mulenia podczas zapisu, co często jest przyczyną rozjechania materiału Video względem Audio.

Cytat:
Napisany przez Piotr Rutkowski
Jesli pytanie odnosnie dziwku dotyczylo do jakiego formatu zapisuje sciezke dzwiekowa wyciagnieta z pliku MPEG2, to zapisuje ja jako WMA. Po odsluchaniu samej sciezki dzwiekowej moge stwierdzi, ze jest ona bardzo dobrej jakosci.
Piotr
Dźwięk proponuję zgrywać do formatu *.mpa lub *.mp2 szczerze powiem, pierwsze słyszę żeby ścieżka audio przy zgrywaniu do mpeg2 była w w/w formacie, ale do rzeczy. Co by się nie bawić w rozszczepianie strumieni, proponuję od razu po zgraniu materiału program do Authoringu np: Tmpgenc DVD Author OPIS --> TU Ważna kwestia którą napisałem poprzednio (Video 720x576 i Audio 48Khz) wtedy nie będzie kompresji dźwięku Ewentualnie programy ze stajni Ulead'a szczególnie polecam Ulead Video Studio 9 dobrze sobie radzi z materiałem zgrywanym.
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline  
Stary 21.10.2005, 07:56   #22
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
stanowczo odradzam programy ktore potrafia zgrywac mpeg2 "w locie". jakosc takiego mpega jest beznadziejna (sprawdzalem cyberlink powervcr2 i jakiegos ulead costam ktory nagrywa od razu na DVD). Przy 7-8Mbit/s jakos to jeszcze wyglada ale przy 3-4 to juz totalna kaszana, nieporownywalna z normalnymi encoderami. Na dzien dzisiejszy to chyba tylko dwurdzeniowe maszyny maja tyle mocy zeby zakodowac mpeg2 w czasie rzeczywistym (bardzo szybki encoder oparty na libvacodec, freeenc, wyciaga na moim 2300Mhz (3300+?) athloniexp w pelnej rozdzielczosci PAL ok 20fps, a tmpgenc ok 5fps ). Dodatkowo programy takie nie daja mozliwosci wczesniejszego filtrowania obrazu (stabilizacja chrominacji, redukcja efektu teczy i usuniecie szumu) przez co obraz jest jeszcze trudniejszy do zakodowania, i wyglada koszmarnie..
wczoraz nagrywalem z analogowej satelity tvn "czlowiek ktory zostal papiezem". Bez filtrowania obraz byl tragiczny (szum i wariujace kolorki niosa tyle bezsensownej informacji ze mpeg2 nawet przy 8Mbit nie wystarcza) , po filtrach wyglada to prawie jak DVD (bitrate ok 4Mbit, kodowanie freenc vbr). Musze przyznac ze jestem naprawde zadowolony z jakosci jaka uzyskuje na karcie za ktora dalem 3 lata temu 190zl - z roku na rok zgrywanie wychodzi mi coraz lepiej (lepsze programy - w dodatku darmowe). Wlasciwie zawsze wynikowy DVD wyglada zdecydowanie lepiej niz zrodlo, niezaleznie czy zgrywam z satelity czy z kamery Video8. Niedawno przesiadlem sie z VirtualDub+TMPGenc na AviSynth+FreeEnc. Nie dosc ze dziala to 4-5x szybciej to jeszcze wyglada lepiej i zajmuje mniej...
Przy okazji zamiast HuffYUV polecam ArithYUV. HuffYUV zabiera ok 10-11MB/s a arithyuv 8-9. Oba kodeki sa bezstratne przez co wspaniale nadaja sie do zrodel slabej jakosci (niestety 50GB pliki to nie rzadkosc )

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 21.10.2005 o godz. 09:28
sobrus jest offline  
Stary 21.10.2005, 08:18   #23
Dżii
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Dżii
 
Data rejestracji: 09.03.2005
Posty: 117
Dżii zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus
...Na dzien dzisiejszy to chyba tylko dwurdzeniowe maszyny maja tyle mocy zeby zakodowac mpeg2 w czasie rzeczywistym...
A co sądzisz o grabberze sprzętowym do którego podałem wczesniej link. Czy jakość takiego MPEGa będzie dobra?
Dżii jest offline  
Stary 21.10.2005, 08:52   #24
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
trudno powiedziec. cena podejrzanie niska. zauwaz ze np w rodzinie urzadzen pinnacle
http://sklep.komputronik.pl/katalog.php?kat=2128
chyba tylko najdrozszy model ma sprzetowa kompresje, mimo ze kazdy model nagrywa na mpeg2.
Mysle ze sprzetowa kompresja MPEG powinna miec dobra jakosc, ale ja takiego urzadzenia nigdy w domu nie mialem wiec moge jedynie sie domyslac. Ponadto oczywiscie zastosowanie takiego rozwiazania skutecznie utrudnia filtrowanie (ale za to jest ze sto razy wygodniejsze ).
Co do mocy obliczeniowej to nie nalezy porownywac sprzetowego kodera do obecnych procesorow. Uklad zaprojektowany specjalnie do kompresji mpeg2 bedzie dzialac zdecydowanie efektywniej, wcale nie zdziwilbym sie gdyby mial 100Mhz)
Przydalaby sie opinia kogos kto ma dostep do takich urzadzen. Zeby np porownal pinnacle 90 (cena 350zl) i 150 (cena 750) - jak wyglada jakosc i obciazenie procesora podczas zgrywania.
Wracajac do allegro sprzedawca porownuje urzadzenie do tych wartych ok 1000zl, ponadto w wymaganiach sprzetowych jest zaledwie PIII800. Byc moze rzeczywiscie to jest OK... ale glowy nie dam.
EDIT:
zerknij tu: http://allegro.pl/show_item.php?item=68307352
Pinnacle 150 za 280zl.. hmm...

Ostatnio zmieniany przez sobrus : 21.10.2005 o godz. 09:04
sobrus jest offline  
Stary 21.10.2005, 11:23   #25
JackW
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 18.11.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 98
JackW w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Testowałem trzy urządzenia zewnętrzne wykorzystujące kodowanie sprzętowe w czasie rzeczywistym. Pierwsze; to Pyro A/V Link firmy ADS Tech, niestety materiał przechwycony miał co drugą klatkę zabarwioną na niebiesko (na przemian z czerwonym). Nikt nie wiedział dlaczego. Sprawdzałem na trzech egzemplarzach. Na czterech magnetowidach. Połączenie z komputerem było za pomocą FireWire, a zgrany materiał był w formacie DV. Było to dobre ponieważ Studio 9 widziało urządzenie jako kamerę cyfrową. Niestety nikt do tej pory nie wie dlaczego występuje ten zafarb. Drugim ustrojstwem był Pinnacle MovieBox DV niestety jakość otrzymanego materiału była bardzo kiepska, w przechwyconym materiale brak było szczegółów. Sposób łączenia i przechwytu taka jak poprzednio. Ostatnim urządzeniem które testuję aktualnie jest ADS Instant DVD 2.0 połączenie za pomocą USB 2.0 i materiał kodowany jest do formatu MPEG-2. Jakość jest jak już pisałem zadawalająca. Bez problemu jest importowany do Studia 9 plus. Ma również dwa filtry usuwające szumy i możliwość poprawy (na etapie zgrywania) obrazu. Jeszcze tego nie próbowałem ponieważ jak piszą rozmywa obraz i sądzę, że trzeba to wcześnie ustawić bez możliwości zmiany w trakcie przechwytywania. Może się mylę ale i tak trzeba do tego dojść metodą prób i błędów. Jeżeli chodzi o pytanie kolegi Dżii. Pytasz czy warto kupić urządzenie wskazane linkiem. Powiem Ci tylko tyle, na obrazku i w opisie wszystko jest ah i oh niestety w życiu jest zupełnie inaczej. Trzeba kupić z możliwością oddania w przypadku złej pracy. Przy tego typu urządzeniach może wszystko powodować problemy. Dlatego musisz przetestować egzemplarz z określonym komputerem. Może zdarzyć się, że wydasz pieniądze i nie będziesz zadowolony z efektów.
JackW jest offline  
Stary 21.10.2005, 13:29   #26
Piotr Rutkowski
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.10.2005
Posty: 7
Piotr Rutkowski w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Panowie,
zastrzegam po raz kolejny, ze moja wiedza na temat obroki video jest szczatkowa, ale material z tasmy video VHS lub bezposrednio z kamery video Hi8 zgrany (i automatycznie skompresowany sprzetowo) do postaci MPEG2 na komputer za pomoca posiadanej przeze mnie karty grafiki (dla przypomnienia: Radeon GIGACUBE ATI 9600PRO 128MB AGPx8 TV All In Wonder) jest naprawde dobrej jakosci.

Zapisuje to: video 720x576, audio 48kHz.

Piotr34 -> robie dokladnie tak jak piszesz, tzn. pliki MPEG2 w w/w parametrach wrzucam w calosci do TMPGEnc DVD Author 1.6, dzwiek ustawiam na 384 -> jakos dzwieku jest tragiczna (jedno wielkie charczenie, z trudem daje sie zrozumiec mowe ludzka).

Jesli dzwiek zapisuje bez kompresji, czyli LPCM -> jest nieco lepiej, ale nadal, ZNACZNIE gorzej, niz material zrodlowy VHS, czy chocby dzwiek zawarty w zrodlowym pliku MPEG2.

I to jest moj problem, ktorego za cholere nie potrafie obejsc.

Pomozecie?

Piotr
Piotr Rutkowski jest offline  
Stary 21.10.2005, 14:29   #27
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez Piotr Rutkowski
Panowie,
zastrzegam po raz kolejny, ze moja wiedza na temat obroki video jest szczatkowa, ale material z tasmy video VHS lub bezposrednio z kamery video Hi8 zgrany (i automatycznie skompresowany sprzetowo) do postaci MPEG2 na komputer za pomoca posiadanej przeze mnie karty grafiki (dla przypomnienia: Radeon GIGACUBE ATI 9600PRO 128MB AGPx8 TV All In Wonder) jest naprawde dobrej jakosci.

Zapisuje to: video 720x576, audio 48kHz.

Piotr34 -> robie dokladnie tak jak piszesz, tzn. pliki MPEG2 w w/w parametrach wrzucam w calosci do TMPGEnc DVD Author 1.6, dzwiek ustawiam na 384 -> jakos dzwieku jest tragiczna (jedno wielkie charczenie, z trudem daje sie zrozumiec mowe ludzka).

Jesli dzwiek zapisuje bez kompresji, czyli LPCM -> jest nieco lepiej, ale nadal, ZNACZNIE gorzej, niz material zrodlowy VHS, czy chocby dzwiek zawarty w zrodlowym pliku MPEG2.

I to jest moj problem, ktorego za cholere nie potrafie obejsc.

Pomozecie?

Piotr
Nie zmieniaj Bitrete'u dźwięku w programie TMPGEnc DVD Author 1.6 na lepszy niż zgrany, bo właśnie wtedy jest strata. Sprawdź Gspot'em --> TU jakiej jakości jest dźwięk i taki bitrate ustaw w Tmpgenc DVD Author. Powinno być OK
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline  
Stary 21.10.2005, 17:13   #28
sobrus
Jukebox Hero
 
Avatar użytkownika sobrus
 
Data rejestracji: 17.09.2004
Lokalizacja: Back for the Attack
Posty: 10,800
sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>sobrus ma z czego być dumnym <1000 - 1499 pkt>
nie wiem czy all-in-wonder ma sprzetowego mpeg2 ale niewazne skoro obraz jest OK.
Skoro dzwiek jest charczacy to:
- moze zrodlo jest za glosne (przesterowanie)
- moze masz zwarcie na kablu audio, ewentualnie jakas niepodlaczona wtyczka do czegos dotyka. Albo kabelek jest zupelnie do d.... w takich wypadkach dzwiek "charczy" albo "buczy" wlasnie tak ze nie mozna nic zrozumiec. To raczej niemozliwe zeby jakakolwiek rekompresja (zwlaszcza przy bitrate rzedu 300kbit) robila takie rzeczy.
sobrus jest offline  
Stary 21.10.2005, 21:15   #29
Dżii
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika Dżii
 
Data rejestracji: 09.03.2005
Posty: 117
Dżii zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez JackW
Testowałem trzy urządzenia zewnętrzne wykorzystujące kodowanie sprzętowe w czasie rzeczywistym.
Nie masz może możliwości porównania obrazu zrzuconego przez kamere? Chodzi mi o to że kamera robi za przetwornik AD, do niej jest podpięty np. magnetowid.
Dżii jest offline  
Stary 21.10.2005, 23:04   #30
PIOTR34
..: DVD-VIDEO :..
 
Avatar użytkownika PIOTR34
 
Data rejestracji: 20.08.2003
Lokalizacja: Kraków
Posty: 2,069
PIOTR34 zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez sobrus
Skoro dzwiek jest charczacy to:
- moze zrodlo jest za glosne (przesterowanie)
- moze masz zwarcie na kablu audio, ewentualnie jakas niepodlaczona wtyczka do czegos dotyka. Albo kabelek jest zupelnie do d.... w takich wypadkach dzwiek "charczy" albo "buczy" wlasnie tak ze nie mozna nic zrozumiec. To raczej niemozliwe zeby jakakolwiek rekompresja (zwlaszcza przy bitrate rzedu 300kbit) robila takie rzeczy.
Trafna uwaga
__________________
Pozdrowionka
Regulamin forum:
DVD2SVCD - Poradnik

PIOTR34 jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 08:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.