Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 31.01.2006, 18:31   #1
DeMoN 85
Bywalec
 
Data rejestracji: 08.04.2005
Lokalizacja: Wodzisłąw Śląski
Posty: 39
DeMoN 85 ma jeszcze możliwość poprawy <-1 - -10 pkt>
Question Problem z "LITEON SOHW-1653S"

Witam wszystkich.
Mam problem z nagrywaniem niektórych płyt DVD na nagrywarce "LITEON SOHW-1653S" i to na obojetnie jakim programie. zawsze wyskakuje podobny komunikat "coś w stylu nośnik jest inlegall" czy jakos tak. Pierwszy raz zetknełem sie z tym problemem przy płytach DVD-R firmy Apollo multimedia następnie DVD+R firmy Emtec. Jakis koleś co z nim gadałem twierdzi że na tych płytach sa jakies rowki i ze to ich jest wina i że podobno idzie zmusić nagrywarke by je przepaliła właczając "Overburning" (??). Co mam zrobic żeby coś na nie nagrać? ewentualnie jakich płyt sie wystrzegac bo takich na które nic nie daje rady nagrac juz mam z 8 Macie jakieś propozycje??
Z góry dzięki
Pozdrawiam
Ps ( jak dołacza się screeny bym wam dał screena komunikatu i tych płyt co mi nie działają)
DeMoN 85 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 31.01.2006, 20:37   #2
FatAlbert
Wujek Cięta Riposta ;D
 
Avatar użytkownika FatAlbert
 
Data rejestracji: 22.11.2005
Lokalizacja: Rypin
Posty: 2,719
FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
http://imageshack.us/index.php kilkasz na przgędaj wybieraszs plik potem HOST IT ! i wybierasz rozdziałke ja zawsze biore na te na dole , co do problemu mam to szlifierke i nie jestem zadowolony niedawno kupiłem drugą LG nie wróciła jeszcze z gwarancji ale spróbuj wgrac biosa na Litkach to bardzo łatwo CSOP jest chyba najlepszy u mnie wszystko na nim bujało ale byłem głupi i wgrałem nowszego i dędka . Zdaje sie że na DVD overburning nie działa tak jak na CD-kach albo wogóle nie działa
__________________
Poznać wielu z was to byłby zaszczyt.
FatAlbert jest offline  
Stary 01.02.2006, 10:04   #3
DeMoN 85
Bywalec
 
Data rejestracji: 08.04.2005
Lokalizacja: Wodzisłąw Śląski
Posty: 39
DeMoN 85 ma jeszcze możliwość poprawy <-1 - -10 pkt>
A jakie jeste prawdopodobieństwo że coś s******e i bede se mógł nagrywarke uzyć jako podstawki pod kawe?? Chodzi mi o to czy samo wgranie BIOS'u jest procesem prostym czy nie bardzo. Pytam się bo w razie jakiegoś wału nie stać mnie na nową nagrywarkę
DeMoN 85 jest offline  
Stary 01.02.2006, 12:39   #4
DeMoN 85
Bywalec
 
Data rejestracji: 08.04.2005
Lokalizacja: Wodzisłąw Śląski
Posty: 39
DeMoN 85 ma jeszcze możliwość poprawy <-1 - -10 pkt>
Dzięki za pomoc. Wgrałem se nowy BIOS zaryzykowałem i....... wszystko działa jak należy nawet nagrywarka zaczeła mi wypalać płyty które wcześniej nie mogła. Jeszcze raz dzięki FATALBERT
DeMoN 85 jest offline  
Stary 01.02.2006, 14:06   #5
FatAlbert
Wujek Cięta Riposta ;D
 
Avatar użytkownika FatAlbert
 
Data rejestracji: 22.11.2005
Lokalizacja: Rypin
Posty: 2,719
FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>FatAlbert jak się przyłoży ma szansę zostać specem <150 - 249 pkt>
a spoko
__________________
Poznać wielu z was to byłby zaszczyt.
FatAlbert jest offline  
Stary 01.02.2006, 14:08   #6
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kolejny zadowolony uzytkownik forum
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 22:02.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.