Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 13.11.2007, 17:22   #1
PACIO6
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.04.2006
Posty: 7
PACIO6 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nieodczytywalna miniDVD-RW

Zakupiłem dzisiaj za pośrednictwem serwisu allegro kamerę cyfrową dvd sprowadzoną z USA. W komplecie otrzymałem płytę miniDVD-RW. Po nagraniu jakiegokolwiek materiału w formacie DVD-Video (gdyż DVD-VR ponoć ma być nieodczytywalny przez stacjonarne odtwarzacze DVD), jedyne miejsce, w którym można ten materiał odczytać to... kamera. Po włożeniu do odtwarzacza dvd otrzymuję komunikat "Unknown disc", zaś po włożeniu do PC'ta (Samsung SH-182M) otrzymuję: "Dysk jest pusty". I tak jest w istocie, jak by tego było mało, sformatowanie płytki jest niemożliwe (komunikat "włóż płytę"). Jedyne co mi przychodzi do głowy to blokada regionalna, ale wg mnie powinno to objawiać się innymi problemami (płytkę powinno wykrywać, tylko odtwarzacz powinien odmówić współpracy). Dodam także, że na kamerce materiał jest odtwarzany bez problemu.
Kamera: Canon DC100 NTSC (format NTSC nie powinien powodować braku możliwości odczytu na komputerze... [?]). Dołączona płyta to Sony Handycam DVD-RW. Co może być powodem braku możliwości odczytu?
PACIO6 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 13.11.2007, 17:44   #2
Bródka
Technik Informatyk
 
Avatar użytkownika Bródka
 
Data rejestracji: 22.01.2005
Lokalizacja: Katowice
Posty: 2,369
Bródka niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Spos***243;b zapisu danych jest powodem tego problemu, aby taka plytke sformatowac musisz uzyc programu alcohol 120 i skasowac z opcja ignorowania TOC
__________________
Optiarc AD-7703S v1.03

Mój Mondek - PolskaJazda.pl
Bródka jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.11.2007, 17:47   #3
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
A p***322;yta jest sfinalizowana (zamkni***281;ta) w kamerze?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 13.11.2007, 17:59   #4
PACIO6
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 05.04.2006
Posty: 7
PACIO6 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Opcja zamykania p***322;ytki w kamerze jest nieaktywna, poza tym chyba zamykanie DVD-RW mija si***281; z celem (otwart***261; p***322;ytk***281; tak***380;e powinno si***281; da***263; odczyta***263;). P***322;ytk***281; uda***322;o mi si***281; sformatowa***263;, u***380;ywaj***261;c do tego celu najpierw windowsowskiego narz***281;dzia, potem nero (z opcj***261; pe***322;ne formatowanie).

EDIT: dzi***281;ki, funkcja zamykania odblokowywuje si***281; po pewnym czasie po sfinaliz***322;waniu plytki jest ok. Temach raczej do kosza.

Ostatnio zmieniany przez PACIO6 : 13.11.2007 o godz. 19:02
PACIO6 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 19:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.