Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.08.2005, 08:39   #1
sem
Bywalec
 
Avatar użytkownika sem
 
Data rejestracji: 19.06.2004
Posty: 39
sem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
problem z nagraniem koncertu

Ściągnąłem koncert na DVD, trwało to długo ale wreszcie mam go na dysku.Chciałem go zgrać na DVD w Nero ale wyskoczył komunikat "Brak jest wymaganego pliku Video_TS.IFO i Video_TS.BUP.Niestety, pliki te nie były dołączone do ściąganych były tylko VTS_01_1 do _4.Nero wyświetlił komunikat, że test zgodności plików DVD-Video nie powiódł sie.
Mimo to wypaliłem płytke ale nie ma szans na jej odtworzenie.
Czy da sie w takim przypadku odzyskać ten koncert aby normalnie chodził na stacjonarnym odtwarzaczu?
sem jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 20.08.2005, 09:00   #2
Kasprzak
...niepoprawny marzyciel.
 
Avatar użytkownika Kasprzak
 
Data rejestracji: 25.06.2002
Lokalizacja: Poznań
Posty: 4,752
Kasprzak zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
a koncert masz w postaci obrazu czy 2 folderow AUDIO_TS i VIDEO_TS?
Masz te pliki na 100%? Koncert sie odwiera z VOBów?
__________________
Pozdrawiam!
Kasprzak jest offline  
Stary 20.08.2005, 09:25   #3
modziq
Bywalec
 
Data rejestracji: 23.06.2005
Posty: 38
modziq w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Hi!
Skopiuj pliki vob do jakiegokolwiek transkodera (np dvd shrink bądź nero recode/vision)i on już dorobi sobie brakujące pliki.
modziq jest offline  
Stary 20.08.2005, 10:41   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez modziq
Skopiuj pliki vob do jakiegokolwiek transkodera (np dvd shrink bądź nero recode/vision)i on już dorobi sobie brakujące pliki.
Hmm... Ciekawe, skąd pomysł, że to działa.
Można do plików VOB dorobić ifo w programie ifoEdit, ale tylko do samego filmu - jeżeli było menu, stracimy jego funkcjonalność.
Dołączone obrazki
problem z nagraniem koncertu-snap.jpg 
Reetou jest offline  
Stary 20.08.2005, 11:01   #5
modziq
Bywalec
 
Data rejestracji: 23.06.2005
Posty: 38
modziq w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a próbowałeś nero vision express? pamietam ze tez mialem taki problem a wtedy używalem też pakietu nero.Nie moge zweryfikować bo nie mam mnie w dom ale spróbuj powyższym programem i daj znać
modziq jest offline  
Stary 20.08.2005, 15:30   #6
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Mam dla ciebie propozycję - jak będziesz w domu, to sam potestuj i daj znać
Reetou jest offline  
Stary 20.08.2005, 16:28   #7
sem
Bywalec
 
Avatar użytkownika sem
 
Data rejestracji: 19.06.2004
Posty: 39
sem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Niestety, mam tylko i wyłącznie VTS-y.W enkoderach wyskakuje mniej więcej taki komunikat jak pokazał powyżej MOderator.
sem jest offline  
Stary 20.08.2005, 19:59   #8
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez sem
Ściągnąłem koncert na DVD, trwało to długo ale wreszcie mam go na dysku.Chciałem go zgrać na DVD w Nero ale wyskoczył komunikat "Brak jest wymaganego pliku Video_TS.IFO i Video_TS.BUP.Niestety, pliki te nie były dołączone do ściąganych były tylko VTS_01_1 do _4.Nero wyświetlił komunikat, że test zgodności plików DVD-Video nie powiódł sie.
Mimo to wypaliłem płytke ale nie ma szans na jej odtworzenie.
Czy da sie w takim przypadku odzyskać ten koncert aby normalnie chodził na stacjonarnym odtwarzaczu?
Witam

Wczytaj te pliki do programu TMPGEnc DVD Author w TAKI sposób i wykonaj ponowny authoring.

Zawartość katalogu VIDEO_TS utworzonego w wyżej wspomnianym programie nagraj w Nero jako kompilację DVD-VIDEO.

Powinno się udać.

pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline  
Stary 21.08.2005, 19:01   #9
sem
Bywalec
 
Avatar użytkownika sem
 
Data rejestracji: 19.06.2004
Posty: 39
sem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zainstalowałem ten program, wrzuciłem pierwszego VTSa a przy drugim program mi napisał tak:This is an illegal video file" i właściwie zakończył w tym momencie działanie.
Any ideas?
sem jest offline  
Stary 21.08.2005, 19:52   #10
Arepo
Guru
 
Avatar użytkownika Arepo
 
Data rejestracji: 30.09.2004
Posty: 3,430
Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Arepo jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez sem
Any ideas?
Dziwne ... , a próbowałeś to :
Cytat:
Napisany przez Reetou
Można do plików VOB dorobić ifo w programie ifoEdit, ale tylko do samego filmu - jeżeli było menu, stracimy jego funkcjonalność.
Po uruchomieniu programu na dole klikasz na przycisk Create IFOs i w polu Output Stream wskazujesz swojego pierwszego vob-a.

Jeśli to nie zadziała to można jeszcze spróbować rozbić wszystko na części pierwsze np.: za pomocą programu vobedit i wykonać ponowny authoring.

pozdrawiam
__________________
Lite-On iHBS 212, Pioneer BDR-209EBK
Arepo jest offline  
Stary 22.08.2005, 20:11   #11
sem
Bywalec
 
Avatar użytkownika sem
 
Data rejestracji: 19.06.2004
Posty: 39
sem zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ludzie, udało się!Co prawda w stereo i przy przeskakiwaniu na kolejne utwory są pewne poślizgi ale jest na to jakaś rada?Jakim programem można by to poprawić do normalnego stanu?
Za poprzednie rady bardzo dziękuje.
sem jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.