Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.01.2005, 16:11   #1
Brunek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.02.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 12
Brunek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z nagraniem materiału dvd. Prosze o pomoc

Witam wszystkich serdecznie

Otóż mam taki problem.
Swego czasu jak jeszcze nie mialem nagrywarki dvd pozrzucalem sobie pare filmów DVD Decrypterem. Nie robilem ISO (tak naprawde nie wiem teraz dlaczego) tylko zrzucalem innym sposobem. Mam teraz w katalogach filmu takie oto pliki:
- VTS_02 - Chapter Information - OGG.txt
- VTS_02 - Stream Information.txt
- VTS_02_0.IFO
- VTS_02_1.VOB
- VTS_02_2.VOB
- VTS_02_3.VOB

Mam tak zrzuconych 7 filmów. Mam nadzieje, ze da się coś z tym zrobic i uda jakoś wypalić jesli tak to jakim programem. W Nero zaznaczylem opcje DVD Video. Natomiast do katalogu Video_TS nie moge wrzucic pierwszych dwóch plików i nie wiem co z nimi zrobić.

Chcialbym sobie miejsce na dysku zwolnić i pozgrywać te plytki, bo dostalem wreszcie z serwisu nagrywareczke.

Probowalem tez otworzyc dvdshrinkiem, ale niestety nie moze bo brakuje mu pliku video_ts.ifo.
Prosze o pomoc da się to jeszcze wypalic czy bez uzyteczne jest?
Brunek jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.01.2005, 17:09   #2
kostianek
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 30.01.2004
Lokalizacja: RZESZÓW
Posty: 137
kostianek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Spoko da radę - właśnie DVD Shrinkiem ale musisz użyć opcji reauthoringu w sumie jest to proste , jak masz nero 6 to od razu nagra Ci na DVD-R.
Kliknij ostatni przycisk u góry "Re-author", po prawj stronie wskaż pliki które masz na twardzielu , przeciagnij na lewą stronę i naciśnij "BACKUP" - rozpocznie się proces tworzenia filmu zakońcaziny nagrywaniem płytki.
opis w Chipie nr12/2004 str.60.
kostianek jest offline  
Stary 17.01.2005, 16:05   #3
Brunek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.02.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 12
Brunek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kostianek co jest najciekawe to jak otwieram katalog w opcji re-author to nic tam mi nie pokazuje, a tak naprawde są tam pliki wyzej wymienione. Tylko przy filmie Chlopaki nie placzą, w którym zreszto są takie same pliki pokazuje mi title1 i wtedy jest ok, ale tak to nic nie widać.

Możesz coś na to poradzić?

Z góry dziekuje za pomoc.
Brunek jest offline  
Stary 17.01.2005, 18:06   #4
VIZZARD
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
 
Avatar użytkownika VIZZARD
 
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>VIZZARD jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Brunek
Kostianek co jest najciekawe to jak otwieram katalog w opcji re-author to nic tam mi nie pokazuje, a tak naprawde są tam pliki wyzej wymienione. Tylko przy filmie Chlopaki nie placzą, w którym zreszto są takie same pliki pokazuje mi title1 i wtedy jest ok, ale tak to nic nie widać.

Możesz coś na to poradzić?

Z góry dziekuje za pomoc.
Zobacz jeszcze TU

Ale obawiam się, że musiałbyś mieć takie pliki

Jak w katalogu VIDEO_TS
VIZZARD jest offline  
Stary 17.01.2005, 22:49   #5
Brunek
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.02.2004
Lokalizacja: Białystok
Posty: 12
Brunek w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Wlaśnie Niestety nie ma video_ts ani tamtych plików
Bo jakbym mial to bym spokojnie wypalil Nero bez problemu. Kurcze juz nie wiem co zrobic.
Ciekawy jestem jak ja to zrzucalem, że takie pliki mam i to w 7-dmiu katalogach, bo tyle filmów zrzucilem DVD Decrypterem. Wtedy za bardzo sie nie znalem, teraz juz wiem jak to sie robi. Kurcze nie mam dostepu juz do tamtych plytek, a chcialbym je zgrac.

Dodam, ze na dysku moge oglądac pliki VTS_02_1.VOB itd. za pomocą PowerDVD. Owierają sie i da sie oglądac, ale tylko odpowiednie fragmenty, oczywiscie bez tekstu.

Prosze o pomoc. Moge juz sie pozegnac z nagraniem plytek, aby moc przeczyc w stacjonarnym dvd lub komputerowym z menu i wyborem scen, napisów?

Bo wlasnie nie wiem czy wyrzucic te katalogi czy nie.

Dzięki z góry za odpowiedzi
Brunek jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 16:48.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.