Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 28.04.2005, 02:26   #1
teppic
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.04.2005
Posty: 8
teppic w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Problem z nagraniem płyty DVD

Kupilem niedawno nagrywarkę DVD(a dokladnie LG GSA-4163B) i mam "mały" problem. Otóż wszystko jest w porządku dopóki nie spróbuję nagrać danych na plytki DVD(CD nagrywa normalnie bez problemów). Wlączam Nero, przeciągam pliki do okna nagrywania, odpalam nagrywanie i... wlasnie wtedy nastepuje zwis, nagrywarka ani nie drgnie(pisze na gorze "buforowanie plików" i trwa to bez konca).

Mógłby mi ktos powiedziec co jest grane bo nie za bardzo sie na tym znam?

Mój komp to Pentium 800Mhz z 384MB Ramu i kartą grafiki 32Mb. Program nagrywający to Ahead Nero. Czyste plytki DVD na ktore chcę nagrac dane to DVD-R TDK.
teppic jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 28.04.2005, 06:38   #2
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
moze:

- DMA
- ASPI
- "stary" firmware w DVD-RW
- "stara" wersja NERO
- zbyt duza predkosc
- zbyt maly bufor programowy
-
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 28.04.2005, 17:28   #3
teppic
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.04.2005
Posty: 8
teppic w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
moze:
- zbyt maly bufor programowy
A jak go zwiekszyc?
teppic jest offline  
Stary 29.04.2005, 00:01   #4
Briho
Bywalec
 
Avatar użytkownika Briho
 
Data rejestracji: 15.03.2005
Posty: 40
Briho w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A jak masz podłączony ten napęd? Czy na tej samej taśmie jest jeszcze dysk twardy? Ustaw nagrywarkę jako master na drugim kanale IDE i zobacz czy to rozwiąże problem.
Briho jest offline  
Stary 30.04.2005, 14:16   #5
teppic
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 28.04.2005
Posty: 8
teppic w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Nagrywarka jest ustawiona na secondary master(na tej samej tasmie jest drugi dysk twardy 80GB ustawiony jako "slave"). Nie wiem czy to cos pomoze ale nie mam podlaczonego napedu dyskietek a na pierwszej tasmie(primary) jest tylko jeden dysk twardy 4GB z systemem operacyjnym(jako "master" oczywiscie)...
teppic jest offline  
Stary 30.04.2005, 19:43   #6
Grz3cHu
Bywalec
 
Data rejestracji: 28.03.2005
Posty: 48
Grz3cHu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Proponowalbym odlaczyc ten drugi dysk twardy na tej tasmie co masz podlaczone dvd i podlaczyc na Primary Slave!! Jesli to nie pomoze to odlacz drugi dysk calkowicie i sproboj cos nagrac
Pozdro
Grz3cHu jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 20:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.