Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 06.11.2008, 20:45   #1
leszek401
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.11.2008
Posty: 3
leszek401 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem z nagrywaniem dvd

Może moje pytanie dla niektórych wyda sie smiesznym ale dla mnie biorac pod uwage moj wiek jest problemem sporym.Mam legal program Nero 8 moge nim robic wszystko z wyjatkiem nagrywania filmów dvd.Nagrywarka to Lg dvd + .Jak zgrywam film na buofor wszysko jest ok w momencie skonczenia zgrywania po wlożeniu płyty oczywiście dvd wywala mi i nie wypala.Wszedłem w Nero info tool 5 i tam znalazłem tabelke w której mam rubryke dvd i sa zaznaczone do odczytu wszyskie zielone haczyki a do zapisu czerwone krzyżyki.Nie mam pojęcie co dalej kombinować?Zdjęcia i muzę nagrywa ok i tak tez zaznaczone jest w tej tabelce.Prosze o jakąś podpowiedz.
Z góry dziekuje
leszek401 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 06.11.2008, 22:13   #2
mkkot
Stały bywalec ;)
 
Data rejestracji: 07.01.2007
Posty: 188
mkkot zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Zły dział. Strzelam, że chodzi o algorytm kodowania CSS. Wyrażaj się precyzyjniej, bo masz chyba na myśli kopiowanie filmów DVD-Video, a nie ich nagrywanie.

Na Linuksie instaluje się jedną biblioteczkę i hula, a na windzie chyba trzeba użyć innego programu do zgrania (alcohol czy coś?).

Tak mnie jeszcze naszło, że może kopiujesz płytę DVD-9 na DVD-5?
mkkot jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2008, 12:22   #3
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Szklanej kuli chwilowo nie mam, wi***281;c nic nie wywr***243;***380;***281;.

Podaj konkretnie model nagrywarki.

To pomy***347;l***281; nad jak***261;***347; podpowiedzi***261;.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2008, 12:27   #4
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To ja dodatkowe pytania:

- jakie filmy chcesz przegra***263;: jak***261;***347; w***322;asn***261; produkcj***281;, czy komercyjne wydania DVD-Video?
- s***322;ysza***322;e***347; o zbezpieczeniach film***243;w DVD przed kopiowaniem?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2008, 15:41   #5
leszek401
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.11.2008
Posty: 3
leszek401 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Szklanej kuli chwilowo nie mam, więc nic nie wywróżę.

Podaj konkretnie model nagrywarki.

To pomyślę nad jakąś podpowiedzią.
Dzięki za zainteresowanie problemem.
Nagrywarka to LG dvd pokazuje mi jeszcze hl-dt-st rw/dvd gcc-4522b

Cytat:
Napisany przez Reetou Podgląd Wiadomości
To ja dodatkowe pytania:

- jakie filmy chcesz przegrać: jakąś własną produkcję, czy komercyjne wydania DVD-Video?
- słyszałeś o zbezpieczeniach filmów DVD przed kopiowaniem?
Oczywiście ze słyszałem ale zanim zaczne nagrywac pokazuje mi w programie Nero ze opcja nagrywania jest niedostepna a mam orginalny program który zarejestrowałem.

Cytat:
Napisany przez mkkot Podgląd Wiadomości
Zły dział. Strzelam, że chodzi o algorytm kodowania CSS. Wyrażaj się precyzyjniej, bo masz chyba na myśli kopiowanie filmów DVD-Video, a nie ich nagrywanie.

Na Linuksie instaluje się jedną biblioteczkę i hula, a na windzie chyba trzeba użyć innego programu do zgrania (alcohol czy coś?).

Tak mnie jeszcze naszło, że może kopiujesz płytę DVD-9 na DVD-5?
Staram sie kopiowac plik ściagniety z netu który mam na dysku a próbuje nargać na płyte dvd dvd + rw próbowałem tez na inną dvd -r i ten sam wynik

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 07.11.2008 o godz. 15:50 Powód: EDYTUJ nie gryzie, to nie czat ani komunikator, tylko forum. :P
leszek401 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2008, 15:48   #6
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
DVD tym nie nagrasz, bo to combo jest.

CD nagrywa, DVD tylko odtwarza.

http://www.lge.com/products/model/de...cc-4522b.jhtml

Widzisz taki przycisk? -->

Jego u***380;ycie nie boli, uwierz mi.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.

Ostatnio zmieniany przez joujoujou : 07.11.2008 o godz. 15:51
joujoujou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 07.11.2008, 17:07   #7
leszek401
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 06.11.2008
Posty: 3
leszek401 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzi***281;ki sta***322;***261; sie chyba jasno***347;***263;....Musze kupi***263; inn***261; nagrywark***281;.
leszek401 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
liteon SHM-165P6S problem z nagrywaniem obrazów płyt DVD AnthraXsc Napędy optyczne DVD 0 21.02.2007 19:47
DVD LiteOn SOHW-1633S - problem z nagrywaniem... MK777 Napędy optyczne DVD 6 07.10.2006 13:17
problem z nagrywaniem plyt dvd buncol555 Napędy optyczne DVD 3 11.01.2006 17:59
Problem z nagrywaniem plyt DVD targa99 Napędy optyczne CD 8 19.12.2005 13:20
Problem z odczytem i nagrywaniem obrazów ISO DVD Krystos Napędy optyczne DVD 4 01.07.2005 21:16


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 14:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.