Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.10.2007, 20:41   #1
rafal50
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.12.2005
Posty: 20
rafal50 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem z nagrywaniem na DVD R. Nero 6

Cześć.
Kilka dni temu kupiłem nagrywarke. No i jestem napalony na filmy. Jednak mam taki problem z nagraniem płyty:
Po konwersji z formatu .avi mam pliki .bup .vob .ifo. ponieważ chcę sobie pooglądać na domowym DVD.
Do nagrywania płyty próbuję użyć Nero6 (DvD Video). Problem się zaczyna, gdy po ustaleniu plików, które mają być nagrane i rozpoczęciu nagrywania wywali mi komunikat "Relokowanie plików DVD nie powiodło się... może być problem z otworzeniem". Jeżeli pomimo to nagrywam po pewnym czasie trwania filmu odtwarzacz wyświetla mi komunikat o błędzie w odczycie i urywa film. Próbowałem płyt DVD plus i minus R. Trochę się na tym nie znam (nawet bardziej niż trochę) więc liczę na pomoc. Może jest jakiś inny program zamiast NERO w którym mógłbym nagrywać ?
rafal50 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 22.10.2007, 23:00   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
kto zgadnie po konwersji czym piliki DVD-Video nie trzymaj***261; standardu? ja taki bystry nie jestem
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 22.10.2007, 23:11   #3
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Pewnie jakie***347; Winavi, albo co***347; podobnego autoramentu

Ale ten b***322;***261;d Nero nie ma raczej nic do przerywania odtwarzania - je***347;li film ruszy***322;...

To jest raczej problem wypalania.

Czyli kto zgadnie jaka nagrywarka i jakie p***322;ytki?
Reetou jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Stary 23.10.2007, 11:57   #4
rafal50
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 04.12.2005
Posty: 20
rafal50 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Programy do konwersji:
AVI RE COMP v. 1.3
VSO DIVXTODVD 0.5

Nagrywarka:
Samsung TSST SH-S202N

Odtwarzacz:
SONY DVP NS330

P***322;yty:

Verbatim DVD R (minus i plus)

Ostatnio zmieniany przez rafal50 : 23.10.2007 o godz. 12:04
rafal50 jest offline   Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz na post


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 12:11.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.