Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Odpowiedz na post
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 22.07.2008, 12:46   #1
bluemartin
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 22.07.2008
Posty: 1
bluemartin w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem z nagrywaniem lite-on dvdrw shw-160p6s

witam

mam nagrywarkę lite-on dvdrw shw-160p6s z systemem xp, niestety nie mogę nagrywać płyt-np. w program nero startsmart się uruchamia lecz wybierając jakąkolwiek opcję nagrania program się próbuje przełączyć na nero expres i po ułamku sekundy z powrotem wraca do startsmart-u. inne programy nagrywające też nie pomagają i w rezultacie nie ma możliwości nagrania płyt, czy to cd czy dvd...

problem ten występuje po ponownej instalacji systemu (był format dysku) a dokładniej chyba po zainstalowaniu sterowników (z oryginalnego cd) do płyty głównej czyli ATI Catalyst Control Center. problem ten po raz drugi występuje (poprzednio w tych samych okolicznościach) lecz wówczas udało mi się jakoś (nie wiem nawet jak teraz) poprawić.

podpowiem że w napędzie ustawiony jest region 2, zainstalowałem nowsze sterowniki do napędu, a we właściwościach w zakładce nagrywanie nie jest zaznaczona opcja "włącz nagrywanie dysków na tej stacji". jednakże gdy ją włączę mam możliwość robienia tylko i wyłącznie obrazów płyty ale potem również nie mogę nagrać tego na płytę-program reaguje jak wcześniej opisałem.

czy ktoś jest w stanie pomóc
z góry dzięki za poświęcenie czasu na ten problem
bluemartin jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Odpowiedz na post

Tagi
lite-on, nagrywanie, nero, shw

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport

Podobne dyskusje
Dyskusja Autor Forum Odpow. Ostatni Post
Problem z nagrywaniem Lite-On LTR 52327s yaneck Napędy optyczne CD 5 19.02.2006 17:48
Problem z nagrywaniem POMOCY wjotke Napędy optyczne CD 2 27.01.2006 13:10
Problem z nagrywaniem DVD na Lite-ON SHW 1635S Levuss Napędy optyczne DVD 14 22.01.2006 13:50
Problem Z Nagrywaniem Softjelonek Napędy optyczne CD 5 08.01.2006 18:38
problem z nagrywaniem audio cd litek Audio/Stacjonarne nagrywarki i nośniki CD-R Audio 4 27.12.2003 15:55


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 11:45.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.