![]() |
||
Nagrywarki |
Pliki |
Dyski twarde |
Recenzje |
Księgarnia |
Biosy |
Artykuły |
Nagrywanie od A do Z |
Słownik |
FAQ
|
||
|
Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM |
![]() |
|
Opcje związane z dyskusją | Tryby wyświetlania |
![]() |
#1 |
Stały bywalec ;)
Data rejestracji: 03.07.2006
Lokalizacja: Sosnowiec
Posty: 115
![]() |
problem z nagrywarką dvd
Witam i pozdrawiam wszystkich.Mam problem i szukam pomocy tutaj oraz mam nadzieję że ją tu znajdę.Otóż zakupiłem 2 nagrywarki firmy NEC teraz to już podobno firma Optiarc DVD RW model:AD-7191S i jedna z nich mi świruje mam je od około 2 max 3 miesięcy.Co znaczy świruje już tłumaczę po włożeniu płyty obojętne czy czystej lub nagranej nagrywarka próbuje ją przeczytać i wyświetlić co jest na płycie czy jest to czysty nośnik lub jakieś dane niestety bez skutku.Płyta wibruje w nagrywarce jak oszalała słychać dosłownie jak wyje w nagrywarce raz wolno raz szybciej , przy próbie naciśnięcia na panelu nagrywarki przycisku eject niereaguje niechce wysunąć płyty mogę to zrobić tylko jeśli wcisnę przycisk restart wówczas wszystko wraca do normy co może być tego przyczyną
![]() |
![]() |
![]() |
#ads | |
CDRinfo.pl
Reklamowiec
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
|
|
![]() |
![]() |
#3 |
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
![]() Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 38,357
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
![]() Przeniesione.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii. ![]() Moje filmy są tutaj. Forum ZielonaIrlandia. ![]() Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane. ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
#4 | |
Kodex 3 - Wyrok Zapadł
Data rejestracji: 02.01.2004
Lokalizacja: Szczecin
Posty: 11,779
![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() |
Cytat:
![]() Sprawdzić ewentualnie z inną płytą główną - bo może ta ma focha i nie chce jej się współpracować z tym modelem nagrywarki Jeżeli jest to starsza płyta główna - to takie problemy z SATA są całkiem naturalne i wielce prawdopodobne.. ![]()
__________________
![]() ![]() |
|
![]() |
![]() |
![]() |
|
|
![]() |
||||
Dyskusja | Autor | Forum | Odpow. | Ostatni Post |
problem z nagrywarką DVD | Kornel18 | Napędy optyczne DVD | 7 | 14.04.2007 18:45 |
Nietypowy problem z nagrywarką DVD - LG | marod | Napędy optyczne DVD | 16 | 09.02.2007 09:04 |
Problem z nagrywarką dvd - nie odtwarza filmów | lightmyway | Nośniki optyczne | 3 | 28.07.2005 14:31 |
problem z obrazami ISO DVD | Krystos | Zabezpieczenia CD/DVD/Blu-ray | 1 | 30.06.2005 11:35 |
Problem z nagranym DVD | Agnieszka | DVD-Video | 17 | 27.09.2004 19:11 |