Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.12.2004, 05:36   #1
chudini2003
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.04.2003
Lokalizacja: MIELEC
Posty: 10
chudini2003 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem z nagrywarka sohw 1633S

Mam problem moja nagrywarka dvd liteon sohw 1633S nie widzi plyt. Stalo sie tak po tym jak wlaczylem nero i okazalo sie ze zostal wylaczony system smart burn (tak pokazalo w logu) zaczalem nagrywac plyte ale nie nagrala sie nero (i nagrywarka )zawiesily sie na Lead out po chwili pokazalo ze nie udalo sie nagrac plyty. nagrywarka wciaz krecila plyte wiec wylaczylem kompa. po restarcie systemu nagrywarka przestala czytac plyty. wszystko niby chodzi cacy ale jak wloze jakakolwiek plyte to probuje ja rozkrecic 3 razy potem pokazuje ze nie ma plyty . czy to moze byc problem nagrywarki czy cos moze sie w windowsie skopalo prosze o szybka odpowiedz jesli ktos zna taki przypadek i wie o co chodzi to z gory dziekuje za odpowiedz narazka mozecie pisac na maila chudini2003@pf.pl
__________________
CHUDINI2003
chudini2003 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 14.12.2004, 07:51   #2
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Typowy przyklad padnięcia nagrywarki, prawdopodobnie lasera. Na Forum często pojawiający się.
ew. sprawdż ją jeszcze na innym kompie.

PS. U mnie juz jedna leży w szafie z identycznymi objawami
__________________
Jak mądrze zadawać pytania

Ostatnio zmieniany przez Maciej : 14.12.2004 o godz. 07:54
Maciej jest offline  
Stary 14.12.2004, 10:31   #3
nimal
Author
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika nimal
 
Data rejestracji: 29.03.2003
Lokalizacja: The World
Posty: 16,809
nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>nimal ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
serwis - masz gwarancje
nimal jest offline  
Stary 15.12.2004, 03:25   #4
chudini2003
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 24.04.2003
Lokalizacja: MIELEC
Posty: 10
chudini2003 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
cd mojego problemu
na poczatku thx za posty ale mnie one nie pocieszyly
Odkrylem jednak pewna rzecz mianowicie wlozylem plyte DVD do tej nagrywarki i o dziwo plyta poszla wynika z tego ze nie odtwarza tylko plyt cd czy to na pewno laser??
__________________
CHUDINI2003
chudini2003 jest offline  
Stary 15.12.2004, 08:44   #5
Maciej
.:Esin Member:.
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Maciej
 
Data rejestracji: 31.12.2002
Lokalizacja: PL
Posty: 7,665
Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>Maciej niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez chudini2003
cd mojego problemu
na poczatku thx za posty ale mnie one nie pocieszyly
Odkrylem jednak pewna rzecz mianowicie wlozylem plyte DVD do tej nagrywarki i o dziwo plyta poszla wynika z tego ze nie odtwarza tylko plyt cd czy to na pewno laser??
podobny wątek...
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...ight=laser+dvd
http://forum.cdrinfo.pl/showthread.p...ight=laser+dvd
__________________
Jak mądrze zadawać pytania

Ostatnio zmieniany przez Maciej : 15.12.2004 o godz. 08:47
Maciej jest offline  
Dyskusja zamknięta

Opcje związane z dyskusją
Tryby wyświetlania

Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.