Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 07.04.2004, 07:47   #1
RadekS
Bywalec
 
Avatar użytkownika RadekS
 
Data rejestracji: 24.05.2002
Posty: 53
RadekS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem z nero

Witam
mam problem z nero. Nie chce mi nagrywać plików które maja np 699MB (divx). Nero twierdzi ze na płycie nie ma wystarczajaco wolnego miejsca. Win on cd nagrywa takie pliki bez problemu. Wczesniej tez nie miałem problemu. Overburning mam ustawiony na 95 min. Nie jest to wina nagrywarki bo mam dwie jedna cd-rw na której wcześniej w trybie overburningu paliłem płyty vcd i audio do 95 min. Druga to nagr. dvd. problemy mam od momentu zainstalowania tej drugiej lub zainstalowania nero w wersji 6xxx.
Proszę o pomoc
RadekS jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 07.04.2004, 13:12   #2
leff
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.10.2002
Posty: 47
leff w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
A jaki masz dokładnie komunikat?
Może coś w tym stylu:
"Brak miejsca na dysku - czy po nagraniu zamknąć sesję(ewentualnie cd)"

Jeżeli coś w tym stylu to zapewne nagrywasz krążek z obcją wielosesyjna i nero prawdę ci mówi gdyż juz na ten krążek nie da się zapisać więcej sesij niz jedna.
W pierwszej zakładce (po wciśnięciu "wypalaj") Przełącz na "tryb" jednosesyjny i juz komunikat nie powinien sie pokazać.
Lub ewentualnie jeżeli jesteś pewny że plik ma max 700 Mb zignoruj komunikat i wypal CD
__________________
Pozdrówka lew/2f
leff jest offline  
Stary 07.04.2004, 14:28   #3
czopochrup
Toshiba... :&gt;
 
Data rejestracji: 27.02.2004
Posty: 163
czopochrup zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
lub w opcjach przestaw pasek ten na dole z 650 na 700 MB moze pomoze mi pomoglo...
czopochrup jest offline  
Stary 08.04.2004, 10:57   #4
RadekS
Bywalec
 
Avatar użytkownika RadekS
 
Data rejestracji: 24.05.2002
Posty: 53
RadekS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
a gdzie przestawia sie ten pasek
RadekS jest offline  
Stary 14.04.2004, 11:33   #5
leff
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.10.2002
Posty: 47
leff w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez RadekS
a gdzie przestawia sie ten pasek
Najprościej prawy klawisz myszki na tym pasku i zaznacz 700MB
__________________
Pozdrówka lew/2f
leff jest offline  
Stary 14.04.2004, 12:04   #6
RadekS
Bywalec
 
Avatar użytkownika RadekS
 
Data rejestracji: 24.05.2002
Posty: 53
RadekS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
U mnie to nie działa. Po przyciśnięciu prawego klawisza na tym pasku nic sie nie pokazuje
RadekS jest offline  
Stary 14.04.2004, 12:47   #7
leff
Bywalec
 
Data rejestracji: 04.10.2002
Posty: 47
leff w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez RadekS
U mnie to nie działa. Po przyciśnięciu prawego klawisza na tym pasku nic sie nie pokazuje
Rzeczywiście w 6 to nie działa (w 5 działało jak pamiętam)

Osobiście nie wiem czy to coś da jeżeli chcesz coś zmienić z tym paskiem to plik/preferencje/(zakładka)ustawienia ogólne i info dotyczące paska stanu



sugeruje jednak skorzystać z nagrywania takiej płyty jako jednej sesji a nie multisesyjnie i wtedy komunikat taki nie powinien się pokazać gdyz zapewne i tak nie będziesz miał zamiaru cos na tej płycie jeszcze po wypaleniu filmu nagrywać.
Aby zmienić to ustawienie trzeba wejść plik/właściwości kompilacji/(zakładka) ilość sesji na płycie i zaznacz jedną. (w 5 nero nie informował cię o tym teraz jest bardziej dla ludzi ) dodatkowo jeżeli zmienisz język z polskiego ponownie na angielski to sie może okazac że masz całkiem inne komunikaty jak np. podcza stworzenia S/VCD i braku kompatybilności twojego pliku mpg ze standardem S/VCD przy komunikacie polskim musisz zaniechać nagrania natomiast kiedy jest angielski można spokojnie wyjść z "opresji"

Powinno pomóc a jeżeli nie chce ci się tego zmieniać to poprostu ignoruj to ostrzerzenie
__________________
Pozdrówka lew/2f
leff jest offline  
Stary 14.04.2004, 13:20   #8
Sobociński
Bywalec
 
Avatar użytkownika Sobociński
 
Data rejestracji: 13.04.2004
Posty: 32
Sobociński w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez RadekS
Witam
mam problem z nero. Nie chce mi nagrywać plików które maja np 699MB (divx). Nero twierdzi ze na płycie nie ma wystarczajaco wolnego miejsca. Win on cd nagrywa takie pliki bez problemu. Wczesniej tez nie miałem problemu. Overburning mam ustawiony na 95 min. Nie jest to wina nagrywarki bo mam dwie jedna cd-rw na której wcześniej w trybie overburningu paliłem płyty vcd i audio do 95 min. Druga to nagr. dvd. problemy mam od momentu zainstalowania tej drugiej lub zainstalowania nero w wersji 6xxx.
Proszę o pomoc
Spróbuj nagrać na inną płytkę. Jeżeli to nie pomoże spróbuj przeinstalować Nero. Ja mam zainstalowaną wersję Nero 60019 i overburning działa bez zarzutu.
Sobociński jest offline  
Stary 14.04.2004, 14:18   #9
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,858
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Prawdopodobnie kolega ma wersje 6.0.0.15 (nie podaje dokladnie jaka), ona miala feler wlasnie z takimi plikami ok 700MB czyli jeszcze nie w owerburningu. Ahead wydal patcha do niej (jak i do 5.5.10.50), ktory ponoc usuwal ten problem ale lepiej zainstalowac nowa wersje nero - teraz chyba 6.3.02.
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline  
Stary 15.04.2004, 08:13   #10
RadekS
Bywalec
 
Avatar użytkownika RadekS
 
Data rejestracji: 24.05.2002
Posty: 53
RadekS w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
mam własnie wersję 6.0.0.15. Własnie zainstalowałem nowsza wersję (6.3.1.6) i wszystko jest o.k. Dzieki
RadekS jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:43.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.