Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.04.2006, 15:48   #1
gadullo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.04.2006
Posty: 6
gadullo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem z prędkością.....blagam o pomoc!!!

mam pytanko....
jestem posiadaczem nagrywarki HL-DT-STDVD-RW_GWA-4082N i mam maly problem....tzn prędkość nagrywania plyt dvd......w opisie sprzetu jest napisane ze nagrywa z roznymi predkosciami w zalezności od sposobu zapisu.....i wlasnie w tym jest problem bo mnie nagrywa systemem clv z predkoscia1,5x.....
na stronie producenta jest info ze systemem cav nagrywalby z predkoscia 8x..... tylko jest maly problem....czy to da cie przestawic jakos, tzn z clv na cav......o co wlasciwie z tym chodzi bo chyba nie est to sytuacja najnormalniejsza ze plytka 4gb nagrywana est w prawie godzine i troche mnie szlag trafia...z gory dzieki
gadullo jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.04.2006, 15:59   #2
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez gadullo
mam pytanko....
jestem posiadaczem nagrywarki HL-DT-STDVD-RW_GWA-4082N i mam maly problem....tzn prędkość nagrywania plyt dvd......w opisie sprzetu jest napisane ze nagrywa z roznymi predkosciami w zalezności od sposobu zapisu.....i wlasnie w tym jest problem bo mnie nagrywa systemem clv z predkoscia1,5x.....
na stronie producenta jest info ze systemem cav nagrywalby z predkoscia 8x..... tylko jest maly problem....czy to da cie przestawic jakos, tzn z clv na cav......o co wlasciwie z tym chodzi bo chyba nie est to sytuacja najnormalniejsza ze plytka 4gb nagrywana est w prawie godzine i troche mnie szlag trafia...z gory dzieki
o boże.....doznałem porażenia......sprawdź DMA czy są on rany....
ed hunter jest offline  
Stary 01.04.2006, 16:25   #3
gadullo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.04.2006
Posty: 6
gadullo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
tzn
gadullo jest offline  
Stary 01.04.2006, 21:09   #4
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez gadullo
tzn
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
-schowek02.jpg  
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 01.04.2006, 22:17   #5
gadullo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.04.2006
Posty: 6
gadullo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Exclamation bez zmian

dzieki za porade, jednakze problem nie znika....
kozystam z laptopa, w biosie niemam funkcji właczeniu udma a w systemie tez nieda sie na udma przelaczyc.......mam nadzieje ze poradzi ktos mi cos ta ten problem
gadullo jest offline  
Stary 01.04.2006, 22:43   #6
joujoujou
Ͼ Ͽ
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika joujoujou
 
Data rejestracji: 15.05.2004
Lokalizacja: W domu.
Posty: 37,458
joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>joujoujou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Odinstaluj kana***322;y IDE - wszystkie - restart - pozw***243;l windowsowi je zainstalowa***263; - spr***243;buj w***322;***261;czy***263; ponownie - raportuj o rezultatach.
__________________
Pozdrawiam i zapraszam na www.joujoujou.com - całkiem nową galerię zdjęć z Irlandii.
Moje filmy są tutaj.
Forum ZielonaIrlandia.
Problemy i porady wyłącznie na forum.
Prywatne wiadomości lub przez komunikatory będą ignorowane.
joujoujou jest offline  
Stary 01.04.2006, 23:19   #7
gadullo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.04.2006
Posty: 6
gadullo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Lightbulb

odinstalowalem, byl tylko jeden 'primary chanel' z predkoscia to nie wiem czy poprawilo cos bo juz mi plytek dvd braklo zeby sprawdzic.....nie mniej jednak kiedy na cd rw nagrywam to jest zauwazalna popprawa gdyz bufor juz nie szaleje i da sie z kompa kozystac podczas nagrywania.....zaraz jeszcze ze zwyklym cd sprawdze jak to wyglada a jutro dvd.......wielkie dzieki, bo jest juz lepiej......moze z dvd tez bedzie poprawa, napisze jak sprawdze,pozdrawiam
gadullo jest offline  
Stary 01.04.2006, 23:52   #8
gadullo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.04.2006
Posty: 6
gadullo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Thumbs up poprawa zdecydowana

wlasnie test na zwyklej cd zrobilem i poprawa zdecydowana.....plytke nagralo w 5 minut, test na nero pokazuje sredna predkosc x18,67, max x24,3.....czyli tak jak w opisie sprzetu u producenta......mam nadzieje ze z dvd bedzie podobnie! jeszcze raz wielkie dzieki, bo juz mi sie na duszy lepiej zrobilo......sorki za zawracanie czasu pozdrawiam,
gadullo jest offline  
Stary 02.04.2006, 18:59   #9
gadullo
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.04.2006
Posty: 6
gadullo w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
kolejny raz wielkie dzieki, plytka dvd nagrywa sie juz normalnie, srednia predkosc prawie x7 wiec jest superowo pozdrawiam
gadullo jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 04:32.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.