Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 14.10.2004, 13:17   #1
crackmanboy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 27.04.2003
Lokalizacja: Tuliszków
Posty: 21
crackmanboy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
LITE-ON LDW-811S problem po flashowaniu

Witam !
Dzis postanowiłem wgrac sobie nowszy firmware do tytułowej nagrywarki ( mialem wczesniej duzo nagrywarek i robie to nie pierwszy raz ) sciagłem ze strony LITEON'a najnowszy firmware HS0R - 2004/09/03 po operacji ktora zakonczyła sie sukcesem i reebocie na nagrywarce pali sie pomaranczowa dioda ( tzn. mruga tak okolo co 1 s ) podczas flashowania jej kolor zmienia sie na zielony. Niby wszystko powinno byc ok ale po reebocie dalej mruga pomaranczowa dioda ! Nagrwywara jest wykrywana przez komp ale i tak nie mozna z niej korzystac nie czyta cd i DVD macie jakies rozwiazanie ? Wgrywałem juz LTNFW i MTKWINFLASH stary bios HSOP ale dalej to samo straciłem juz nadziej... update'u mi sie zachciału jesli miał ktos podobną przygode lub macie może jakies sugestie bede wdzieczny!

pozdrawiam
Łukasz
GG 1818685
__________________
My comp:
P4 2.8 Ghz
Asus P4T433-C
Rambus 256 PC-1066
LiteOn 48246S@52246S
LG GCE 8520B
Radeon 9700 PRO 128 DDR FIC
HDD Maxtor 6Y080PO 80 Gb 8 Mb cache
itd...
crackmanboy jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.10.2004, 16:03   #2
sirozzy
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 02.08.2004
Posty: 2
sirozzy w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Też kiedys miałem taki problem z tym że ja przerabiałem 812s na 832s i później chciałem wgrac nowy soft do 832x imiałem dokładnie tak samo jak Ty. Poszukaj na forach oryginalnego flasha do nagrywarki i flashnij ją od nowa powinna wrócić do normy..

Pozdro
sirozzy jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 10:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.