Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 24.01.2006, 09:57   #1
alsababnur
Banned
 
Data rejestracji: 05.09.2005
Lokalizacja: sosnowiec
Posty: 20
alsababnur w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
problem znagrywarka.........

witam..przeszukalem cale forum i nieznalazlem tematu a nie wiem gdzie by mozna go umiescic wiec daje go tu jesli nie tu ma buc to przepraszam......
mam nagrywarke samsunga taka czarna """tsst corp cd/dvdw ts-h5528"""
i od jakiegos czasu mam z nia problem.....po nacisnieciu guzika wysowania tacki ta sie wysuwa i zaraz jak dojdzie do konca zaczyna sie sama chowac tak ze nawet nie zdaze wyjac plyty,czym to moze byc spowodowanw?.
_jakims starym sterownikiem
_zabrudzonym laserem
_badz bedzie to awaria wysuwania tacki--podobno tam jaest jakis bolczyk kontrolujacy czy tacka jest wysunieta czy zasunieta i jak jest walniety to ona maysli ze ma caly czas cd w srodku i w celu odpalenia cd zamyka ja sama...
jestescie mi w stanie pomoc
czy raczej servis badz nowa dzieki...
alsababnur jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 24.01.2006, 10:06   #2
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
jest dzial "ogolnie o dvd" i ta sie zamieszcza takie pytania

po mojemu do serwisu na gwarancje, a jak nie masz gwarancji to sam musisz sie z tym uporac
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 26.01.2006, 11:10   #3
maxis_64
Nowy na forum
 
Avatar użytkownika maxis_64
 
Data rejestracji: 17.01.2006
Posty: 24
maxis_64 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
jak nie masz gwarancji to rozkręć padełko popatrz na mechanizm jak działa a potem se napraw i tak nic nie masz do stracenia
maxis_64 jest offline  
Stary 26.01.2006, 16:40   #4
mart!nek
konstantynopolitaneczka
 
Avatar użytkownika mart!nek
 
Data rejestracji: 14.01.2006
Lokalizacja: żeszuf
Posty: 56
mart!nek zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
jak nie masz gwary albo nie chce Ci sie $@%$ z samsungiem, to wysuwasz tacke i ja przytrzymujesz reka najlepsze sa pomysly najprostrze ;]
__________________
Armed with:
>> BenQ DW1650 BCDC black OEM <<
>> ASUS CD-R S520 <<
>> Nero 6.6.0.16 <<
>> Alcohol 120% 1.9.5.3105 <<
mart!nek jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 01:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.