Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.07.2004, 21:54   #46
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ideJ
Odtwarzacze tanieja ^_^ Choć sam odtwarzacz kina domowego nie czyni. Tak czy siak decyzje już zapadły prawda? ^_^
Samoloty tez tanieja, ale czy to oznacza ze kazdy musi miec samolot w domu?
__________________
Pozdrówka
--MODERATOR--
Opcja szukaj jest za darmo, ale nie na darmo
ThanatoS jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.08.2004, 20:15   #47
Jabba the Hutt
Lord of the Sword
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jabba the Hutt
 
Data rejestracji: 06.04.2002
Lokalizacja: Twierdza Breslau
Posty: 4,477
Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>Jabba the Hutt jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
A po co nam te wszystkie działy ? Źle nam jest ?

Ja proponowałbym tylko umieścić topik z linkiem (przyklejony) z instrukcjami dla początkujących - obsługa DVD Shrink, Podział na 2 płyty, IC8, DVD Fab... Moze linki do stron Yody i CV ? Może mniej będzie postow typu pomóżcie nie wiem jak zrippować płytę...

Jabba
__________________

SITH LORD
Jabba the Hutt jest offline  
Stary 17.08.2004, 09:58   #48
ideJ
I'd like to be a
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika ideJ
 
Data rejestracji: 10.07.2003
Lokalizacja: Łódź
Posty: 1,181
ideJ zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Chodzi bardziej o uporządkowanie tego co jest i zachowanie tego porządku. W sumie to nowe działy już są właściwie ustalone. Wdrożenie tego podziału stwarza jednak pewne kłopoty (głównie wakacyjne) ^_^
Co do postów typu ja dopiero zaczynam i nie wiem co zrobić to chyba za nic w świecie się ich nie pozbędziemy. Jak dla mnie hitem był post w wątku Cobry o przerabianiu divx -> DVD z pytaniem jak to zrobić....
__________________
Jedi Knight from Tau'ri
Proud Lantians' descendant.
ideJ jest offline  
Stary 17.08.2004, 10:03   #49
Robs
Yoda
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika Robs
 
Data rejestracji: 01.06.2003
Lokalizacja: Dagobah
Posty: 2,040
Robs zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez ideJ
Jak dla mnie hitem był post w wątku Cobry o przerabianiu divx -> DVD z pytaniem jak to zrobić....
^_^
__________________
pozdrawiam Robs
Robs jest offline  
Stary 11.04.2005, 12:21   #50
Preskaler
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.04.2005
Posty: 2
Preskaler w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cześć!
Przede wszystkim chcę się ze wzsystkimi uczestnikami "Forum" przywitać bo to moj pierwszy post tutaj! Przeczytałem dyskusję na temat podziału tematycznego i tylko jeden "głosik" był za tym, żeby utworzyć dział dla początkujących. Większość tego typu grup dyskusyjnych boryka się z podobnymi problemami "zaśmiecania"! Jakie są moje piwrwsze spostrzeżrenia? Szukam czegoś dla początkujących (bo w tym temacie jestem "zielony") i oczywiście przeczytałem wszystkie "Zanim zadasz pytanie...". Dowiedziałem się też, że jeśli czytam ten tekst to... jestem idiotą (to tak bardziej zgodnie z "netykietą"). Wpisałem w wyszukiwarkę "ABC DVD-Video" - nie znaleziono nic. Wpisałem "Początkujący DVD-Video" - tutaj sypnęło ale już w samych pytaniach widzę więcej niezrozumiałych dla mnie terminów niż mam w samej podstawowej kwesti (jak zacząć?). Ucieszyłem się bo w końcu jest coś dla "początkujących" ale odpowiedż już mniej mnie ucieszyła bo skierowała pytającego do szukania na forum. W takim "burdelu"? (Proszę tego posta nie usuwać za niecenzuralne słowo! To jest słowo oznaczające najwyższy stopień bałaganu!). Jak ja mam to biedny zrobić (i ten pytający też)? Przeczytać kilka tysięcy postów, z językiem w którym tak ze 30% nic nie rozumię, odpuścić sobie to forum (bo to dla "Asiorów") czy walnąć tą "maszyną piekielną" (komputerem) i poddać się? Luuudzieeee! Przecież to aż się prosi zrobić jakiś dział "Zielony", żeby l nie posiadający wiedzy z tego działu nauki, mogli coś "skubnąć". Nie będą zaśmiecać poważniejszych tematów i denerwować zaawansowanych "komputerowców" "głupimi" pytaniami!.

Ostatnio zmieniany przez Preskaler : 11.04.2005 o godz. 12:27
Preskaler jest offline  
Stary 11.04.2005, 12:53   #51
wonderes
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika wonderes
 
Data rejestracji: 08.09.2001
Lokalizacja: Białystok
Posty: 87
wonderes zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Arrow

Nie musisz szukać poradników typu "abc..." od razu na forum. Z głównej strony jest sporo linków do podstawowych informacji dotyczących nagrywania płyt i nie tylko...
__________________
WONDERES
wonderes jest offline  
Stary 11.04.2005, 13:13   #52
Preskaler
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 11.04.2005
Posty: 2
Preskaler w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki "Wonderes" za odpowiedż! Szukałem ale jestem "niedopieszczony"! To wszystko jest zbyt nie na mój temat i poziom a poza tym język taki, że słownik by się przydał. Nadal uwżam, że takie ABC... od podstaw zdecydowanie zmniejszyłoby "śmiecenie" w innych działach.
A! I jeszcze jedno pytanie! Jest tutaj jakieś powiadamianie? Jeśli tak to jak się je włącza? Bo nie mogę nic takiego znależć! No! Chyba znalazłem! Nazywa się to "prenumerata" i było w "zaawansowanych"! Przepraszam za zawracanie d... głowy!
Preskaler jest offline  
Stary 11.04.2005, 13:18   #53
Bartez
Team Member
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Bartez
 
Data rejestracji: 18.10.2002
Lokalizacja: malopolska
Posty: 4,175
Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>Bartez jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Cytat:
Napisany przez Preskaler
Cześć!
Przede wszystkim chcę się ze wzsystkimi uczestnikami "Forum" przywitać bo to moj pierwszy post tutaj! Przeczytałem dyskusję na temat podziału tematycznego i tylko jeden "głosik" był za tym, żeby utworzyć dział dla początkujących. ...ciach...
Witamy na forum

Niestety muszę Ci przyznać rację, jeżeli chodzi o wyszukiwanie informacji na forum. Czasem trzeba poświęcić sporo czasu, żeby znaleźć to, czego szukamy.
Jeżeli chodzi o dział dla początkujących, to zastanowimy się jeszcze nad sensem jego powstania. Forum na pewno nie jest przeznaczone tylko dla "Asiorów". Istnieje po to, żeby pomóc w rozwiązywaniu problemów począwszy od tych najprostszych, aż po najbardziej skomplikowane. Problemem jest to, że na forum mamy kilkadziesiąt tysięcy użytkowników z różnym poziomem wiedzy dotyczącej ogólnie komputerów, jak i nagrywania. To, co dla jednych wydaje się być trywialne, dla innych początkowo jest nie do przeskoczenia.

Wobec tego mam propozycję właśnie dla początkujących: spróbujcie utworzyć listę pytań, które moglibyśmy zawrzeć w swego rodzaju FAQ i odpowiedzi na nie byłyby pomocne następnym nowicjuszom Pomóżcie nam, my pomożemy Wam
__________________
Pozdrawiam
Bartez

Ranking dysków twardych
Bartez jest offline  
Stary 11.04.2005, 14:20   #54
wonderes
Stały bywalec ;)
 
Avatar użytkownika wonderes
 
Data rejestracji: 08.09.2001
Lokalizacja: Białystok
Posty: 87
wonderes zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Arrow

Cytat:
Napisany przez Preskaler
Dzięki "Wonderes" za odpowiedż! Szukałem ale jestem "niedopieszczony"! To wszystko jest zbyt nie na mój temat i poziom a poza tym język taki, że słownik by się przydał.

http://www.cdrinfo.pl/software/slownik/

Nadal uwżam, że takie ABC... od podstaw zdecydowanie zmniejszyłoby "śmiecenie" w innych działach.
W moim odczuciu, czego dowodem może być [ilość moich postów//data rejestracji na forum], nastawienie się na CZYTANIE nie jest złym rozwiązaniem. Mógły ktoś powiedzieć, że jestem egoistą, ale... niech sobie mówi. Czas to pieniądz i nie lubie gadać po próżnicy. Polecam również inne fora i strony dotyczące "naszego" tematu; -niektóre mają działy dla początkujących.
__________________
WONDERES
wonderes jest offline  
Stary 11.04.2005, 16:06   #55
Dorian
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Dorian
 
Data rejestracji: 10.05.2004
Posty: 691
Dorian zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Hmm nie wiem czy to nie za duże rozdrabnianie lecz może wprowadziło by to nieco porządku. Z drugiej strony sporo roboty z przenoszeniem dla Moderatorów:

Działy i pod_działy

Osprzęt ( Hardware)
- przerzucony temat - jaką nagrywarkę kupić - uszczuplone do tego roku...
w tym samym pod_dziale problemy z napędami różnych firm...podzielone jednak na firmy...i oem'y w działach "dawców organów" czyli LiteOn i oem'y, Nec i oem'y itp.
- odtwarzacze stacjonarne i problemy z nimi

nie istnieje tu temat firmware itp

Nośniki
- Dla początkujących - jak wypalać, jakie nośniki najlepsze ( wg sondy co do jakości) [ bez możliwości komentowania i dodawania postów..] po prostu FAQ , dodatkowo opis nośników - ten z głównej cdrinfo.pl...
- Nośniki DVD-R/R+ - same testy , wykresy itd..przeniesienie tego co jest teraz

Firmware
- Dla początkujących - FAQ - z podzieleniem na nagrywarki opis programów flashujących, odnośniki do stron z firmware...i instrukcja co i jak
- Następnie z podzieleniem na firmy NEC(i oem'y), LiteOn ( i oem'y), LG, Benq,Plextor no i reszta ( nie za wiele jej niestety ) - ogólna dyskusja na temat firmware dot.danych modeli...podobnie jak jest teraz...ale żadnych nowych postów na głownej..w rodzaju jak zmienić 812 w 832...wszystko tutaj

Oprogramowanie i kompresja ( Software)

- instrukcje kompresowania róznymi formatami itp i problemy z kompresją wypisane przez użytkowników

- Nero ( inne programy tego samego typu) i problemy z nim'i i FAQ do tychże

- Konsole - wszelkie zagadnienia



Nie wiem czy o czymś zapomniałem i czy nie jest to jeszcze większy bałagan Pozdrawiam

Ostatnio zmieniany przez Dorian : 11.04.2005 o godz. 16:13
Dorian jest offline  
Stary 11.04.2005, 21:58   #56
pawelblu
Recydywista - Wielokrotny
Zlotowicz
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika pawelblu
 
Data rejestracji: 17.01.2003
Lokalizacja: Wawa
Posty: 5,265
pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>pawelblu niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Dorian
Nie wiem czy o czymś zapomniałem i czy nie jest to jeszcze większy bałagan Pozdrawiam
IMO jest ... i to duzo wiekszy balgan.

Porzadek ktory panuje byl swego czasu dyskutowany, analizowany i sie przyjal. Niech tak zostanie. Ewentualnie mozna dodac jakies podzialy (tez nie za wiele bym tego widzial), ale szkielet powinien zostac ten sam !!
pawelblu jest offline  
Stary 11.04.2005, 22:10   #57
Dorian
Wymiatacz
 
Avatar użytkownika Dorian
 
Data rejestracji: 10.05.2004
Posty: 691
Dorian zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez pawelblu
IMO jest ... i to duzo wiekszy balgan.

Porzadek ktory panuje byl swego czasu dyskutowany, analizowany i sie przyjal. Niech tak zostanie. Ewentualnie mozna dodac jakies podzialy (tez nie za wiele bym tego widzial), ale szkielet powinien zostac ten sam !!

Zapewne masz rację. Choć nie sądzę iż z poddziałami to zły pomysł. Pewne sprawy powinny zostać podzielone by uniknąć bałaganu na stronie głównej.
Dorian jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.