Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 20.07.2005, 08:09   #1
mile2
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 17.07.2005
Posty: 1
mile2 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Prośba o pomoc (1653s)

Witam.Właśnie piszę swojego pierwszego posta i w związku z tym proszę o wyrozumiałość.Mój problem dotyczy Lite-ona 1653s (bios CSOP).
Nagrywam wyłącznie na Platinum DVD-/+R X8 i TDK (co się trafi).
Dzisiaj chciałem nagrać obraz płyty DVD w Nero, ustawiłem w opcji DVD \ włożyłem do1653s czystą Platinum DVD-R (zauważył ją)/komenda nagraj obraz na dysk - Litek wysunął tackę a Nero wyświetlił kom. Disc required for the compilation CD-R/RW. Włożyłem płytę esperanza CD RW (akurat taką miałem) wysunął tackę i empty
Od pewnego czasu litek nie widzi nagranych nośników Platinum (czyste tak),
po włożeniu takiej płyty mieli przez kilka minut po czym albo zakomunikuje że brak nośnika w napędzie albo zawiesi pasek zadań (w tej drugiej opcji wszystkie znajdujące się na pasku ikony są nieaktywne).Jedyne wyjście z tej sytuacji to wysunięcie tacki (staje się cud i wszystkie kliknięte wcześniej programy z paska nagle się otwierają).
Poza tym kilka nagranych ostatnio filmów na Platinum spowodowało u mnie silnego kaca na drugi dzień (mam słabe nerwy ). Sceny finałowe zamieniły się z filmu w pokaz klatkujących slajdów po czym zatrzymywały moją wszystkożerną (rz/ż ?) Wiwę. Dlatego nie pytajcie mnie jak się kończą niektóre filmy
Proszę o pomoc (lub młotek) - mile2
Acha korzystam ze Shrinka a nagrywam Clone DVD 2
mile2 jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 00:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.