Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 01.03.2004, 21:01   #1
mayeraneq
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.03.2004
Posty: 3
mayeraneq w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Proszę o pomoc

Witam.
Nie wiem czy już padło takie pytanie na tym forum, ale prszę o odpowiedź. Posiadam odtwarzacz stacjonarny DVD marki PHIIPS 622. Ostatnio dostałem płytę z filmem "GOTHICA" sprowadzoną z USA, ale działającą we wszystkich strefach. Płyta odpaliła, ale obraz na ekranie TV zaczął "skakać". Dodam tylko, że dźwięk i napisy chodziły bez zarzutu. Co może być przyczyną takiego stanu rzeczy?
Za odpowiedź będę bardzo wdzięczny.
PS: Jeszcze jedno pytanie: czy istnieje możliwość wymiany oprogramowania (?!) w tym stacjonarnym odtwarzaczu tak by np. odtwarzał filmy w formacie divx?
Pozdrawiam.
mayeraneq jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 01.03.2004, 21:17   #2
Wajchiusz
---===//eLWu\\===---
 
Avatar użytkownika Wajchiusz
 
Data rejestracji: 15.02.2004
Lokalizacja: ---===//eLWu\\===---
Posty: 179
Wajchiusz zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Cytat:
Napisany przez mayeraneq
PS: Jeszcze jedno pytanie: czy istnieje możliwość wymiany oprogramowania (?!) w tym stacjonarnym odtwarzaczu tak by np. odtwarzał filmy w formacie divx?
Pozdrawiam.
Z tego co wiem stacjonarki marki KISS, H&B potrafia odtwarzac DIVX.
Zobacz wiencej na http://divx.pl/kiss.php bedzie tam sklep z odtwarzaczami firmy KISS
Wajchiusz jest offline  
Stary 03.03.2004, 03:41   #3
MichalPro
Bywalec
 
Data rejestracji: 23.09.2002
Posty: 58
MichalPro w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Skacze obraz? Płyta jest w NTSC (60 Hz) a nie w PAL (50 Hz), region nie ma tu nic do rzeczy. Wygląda na to, że twój TV nie ma NTSC. Więc w opcjach playerka ustaw format video na PAL (uwaga! nie PAL60!) , prawdopodobnie jest na Auto i wysyła czysty NTSC. No i z tego co widziałem w Filipkach, mają słabe transkodowanie na PAL, będzie lekko "przycinać" ruch. Co do divxa- tylko te, które mają zaimplementowany od "urodzenia" divx. Hardware w playerze jest konieczne.
MichalPro jest offline  
Stary 03.03.2004, 20:29   #4
mayeraneq
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.03.2004
Posty: 3
mayeraneq w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
dzięki za podpowiedź, ale...

mimo to nie pomogło: rzeczywiście w playerze było ustawione na AUTO, więc zzmieniłem na PAL - niestety obraz cały czas skacze: buu: Czy w tym wypadku winę ponosi tylko odbiornik TV, w kórym może nie być NTSC? Dodam, że posiadam TV marki OTAKE.
Pozdrawiam, Mariusz.
mayeraneq jest offline  
Stary 04.03.2004, 23:41   #5
mayeraneq
Nowy na forum
 
Data rejestracji: 01.03.2004
Posty: 3
mayeraneq w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
to jednak TV

Spraedzałem płytę na takim samym playerze DVD u kuzyna tyle, że na nowym TV i rzeczywiście wygląda na to że mój odbiornik jest już przestarzały , bo u kuzyna obraz nie "skakał". Wygląda na to, że czas zmienić telewizor.
Dzięki za podpowiedź.
mayeraneq jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 07:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.