Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 27.01.2006, 16:00   #1
Daniu
Bywalec
 
Avatar użytkownika Daniu
 
Data rejestracji: 18.01.2006
Posty: 76
Daniu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Proszę o pomoc :)

Witam mam taki mały dylemat ile czasu powinno trwać CAŁKOWITE kasowanie nośnika EMTEC DVD-RW x2 na nagrywace LG 4167B ? Umnie trwa ponad ok 35mintut czy to normalne ? i moje drugie pytanie co sądzicie o tej nagrywareczce kupiłem ją na allegro za 104zł NÓWKE od Super sprzedawcy jak narazie nagrywarka świetnie się spisuje ale co wy sądzicie ??
Daniu jest offline  

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 27.01.2006, 16:24   #2
Daniu
Bywalec
 
Avatar użytkownika Daniu
 
Data rejestracji: 18.01.2006
Posty: 76
Daniu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
I jeszcze jedno pytanko czy to nrmalne kiedy włoże czystą płyte DVD-R w tym przypadku MediaStore ty XP wykrywa mi ją jako czystą CD-R a jak włoże czystą DVD-RW EMTEC to wykrywa mi jako DVD-RW ale co do tych DVD-R normalnie w programach wykrywają ją jako DVD-R ale tylko mnie to ciekawi czy to normalne że Windows Wykrywa ją jako CD-R
Daniu jest offline  
Stary 27.01.2006, 16:28   #3
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Windows (systemowa obsługa nagrywania) nie radzi se za dobrze z nagrywaniem...
mgit jest offline  
Stary 27.01.2006, 16:29   #4
radosio
vel Shah
 
Avatar użytkownika radosio
 
Data rejestracji: 01.11.2005
Lokalizacja: Sandomierz
Posty: 948
radosio niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez Daniu
Witam mam taki mały dylemat ile czasu powinno trwać CAŁKOWITE kasowanie nośnika EMTEC DVD-RW x2 na nagrywace LG 4167B ? Umnie trwa ponad ok 35mintut czy to normalne ? i moje drugie pytanie co sądzicie o tej nagrywareczce kupiłem ją na allegro za 104zł NÓWKE od Super sprzedawcy jak narazie nagrywarka świetnie się spisuje ale co wy sądzicie ??
tym czasem kasowania to bym sie nie martwił, mysle ze jest w normie jak na kasowanie całkowite x2. cena rzeczywiscie niska co do opinii to na forum była poruszana kwestia tej nagrywarki, sam sie przekonasz czy warto było
miłego uzytkowania
radosio jest offline  
Stary 27.01.2006, 16:37   #5
Daniu
Bywalec
 
Avatar użytkownika Daniu
 
Data rejestracji: 18.01.2006
Posty: 76
Daniu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dzięki wielkie chłopaki tylko mgit ja nie nagrywam windowsowskim oprogramowaniem tylko Nero albo Alcoholem i tylko ciekawi mnie czy normalne jest że gdy wkładam płytke DVD+R (przepraszam za błąd w poprzednim poście) wykrywa mi ją jako czystą CD ale normalnie jest w Nero czy też alcoholu
Daniu jest offline  
Stary 27.01.2006, 16:40   #6
Daniu
Bywalec
 
Avatar użytkownika Daniu
 
Data rejestracji: 18.01.2006
Posty: 76
Daniu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Właśnie wykonałem test Nero wyskoczył mi błąd :NO ADDITIONAL SENSE INFORMATION (031090) co jest grane ??!! POMOCY
Daniu jest offline  
Stary 27.01.2006, 16:46   #7
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
fajny temat

i ten wszystko znaczacy TYTUL
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 27.01.2006, 16:49   #8
radosio
vel Shah
 
Avatar użytkownika radosio
 
Data rejestracji: 01.11.2005
Lokalizacja: Sandomierz
Posty: 948
radosio niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez icemac
fajny temat

i ten wszystko znaczacy TYTUL
a tyle sie o tym mówiło

@Daniu co do tego błedu to na forum było to wałkowane jak sie nie myle, uzyj szukajki.
jak masz podpietą tą nagrywarke?

ps. edytuj swoje posty na przyszłośc

Ostatnio zmieniany przez radosio : 27.01.2006 o godz. 16:53
radosio jest offline  
Stary 27.01.2006, 17:43   #9
Daniu
Bywalec
 
Avatar użytkownika Daniu
 
Data rejestracji: 18.01.2006
Posty: 76
Daniu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Już wiem na czym problem polega nie wiem dlaczego ale problem sie powtarza na koniuszkuy płyty tak jakby rozbryzguje się maść którą sie smaruje zębatki zauważyłem że zawszena końcu płyty
Daniu jest offline  
Stary 27.01.2006, 18:27   #10
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Hmm... A gdzie płyta ma koniuszek ?
Reetou jest offline  
Stary 27.01.2006, 18:33   #11
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
po przeciwnej stronie poczateczku oczywiscie

nie wiedzial Pan, Panie moderatorze

__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 27.01.2006, 18:42   #12
Daniu
Bywalec
 
Avatar użytkownika Daniu
 
Data rejestracji: 18.01.2006
Posty: 76
Daniu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Ten koniuszek jest na obrzerzach płyty tam przeważnie zostaje nie zapisane miejsce górna część
Daniu jest offline  
Stary 27.01.2006, 18:45   #13
icemac
RESTECPA ~ SZACUKEN
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika icemac
 
Data rejestracji: 24.02.2003
Lokalizacja: śmietnik
Posty: 13,764
icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>icemac ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Daniu
Ten koniuszek jest na obrzerzach płyty tam przeważnie zostaje nie zapisane miejsce górna część
to wypala ci po obu stronach naraz ?
__________________
Blog o perypetiach z miniakiem
icemac jest offline  
Stary 27.01.2006, 18:53   #14
Daniu
Bywalec
 
Avatar użytkownika Daniu
 
Data rejestracji: 18.01.2006
Posty: 76
Daniu w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
spox dzięki za pomoc nie ma co czegoś tutaj sie dowiedzieć jak ci docina taki icemac za każdym razem miodzio

nara
Daniu jest offline  
Stary 27.01.2006, 19:06   #15
Reetou
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 18.05.2004
Posty: 9,590
Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Reetou ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Daniu
Ten koniuszek jest na obrzerzach płyty tam przeważnie zostaje nie zapisane miejsce górna część

Czekaj, nie rozumiem. I w tej części pojawia ci się na płytce te białe mazidło z zębatek?
Reetou jest offline  
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 23:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.