Powrót   Forum CDRinfo.pl > Napędy optyczne i nagrywanie CD, DVD, Blu-ray, HD DVD > Napędy optyczne DVD

Napędy optyczne DVD Tematy poświęcone nagrywarkom i nagrywaniu płyt DVD*R/RW/RAM



Witaj Nieznajomy! Zaloguj się lub Zarejestruj

Zarejestrowani użytkownicy mają dostęp do dodatkowych opcji, lepszej wyszukiwarki oraz mniejszej ilości reklam. Rejestracja jest całkowicie darmowa!

Dyskusja zamknięta
 
Opcje związane z dyskusją Tryby wyświetlania
Stary 16.06.2002, 18:08   #1
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
przechwytywanie obrazu...

Forumowicze,

Potrzebuję Waszej rady.
A mianowicie, poszukuję programu do przechwytywania obrazu z kamerki internetowej i zapisywania go do ".avi".
Kto może mi pomóc
Wszelkie sugestie i opinie bardzo wskazane :-)
Z góry dzięki.
 

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online  
Stary 16.06.2002, 19:29   #2
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Proponuję VirtualDub - bardzo dobry program przechwytujący, dużo opcji, mnósteo dostępnych filtrów, jednak może być trochę trudny w obsłudze dla początkujących.
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline  
Stary 16.06.2002, 20:36   #3
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
ZiP (16-06-2002 20:29):
Proponuję VirtualDub - bardzo dobry program przechwytujący, dużo opcji, mnósteo dostępnych filtrów, jednak może być trochę trudny w obsłudze dla początkujących.
VirtualDub'em bawiłem się, gdy miałem tuner TV, ale nie bardzo mi podszedł.
Może jest jakiś inny, równie dobry?
Ważne, aby był w języku polskim lub angielskim - innych nie umiem :-)
 
Stary 17.06.2002, 06:57   #4
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Windows Movie Maker....
ZiP jest offline  
Stary 17.06.2002, 13:25   #5
ThanatoS
Silent Hunter ;)
 
Avatar użytkownika ThanatoS
 
Data rejestracji: 18.05.2002
Lokalizacja: Warszawa
Posty: 2,924
ThanatoS zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Ja mam program InterVideo WinDVR, jest super.
A zapisać możesz i avi i mpeg1 i 2.
ThanatoS jest offline  
Stary 17.06.2002, 16:27   #6
Laser
Guru
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 02.01.2002
Posty: 4,488
Laser zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Witam !

Co prawda siedzę w tym od wczoraj ale spróbój VidCap lub ABC Video Roll.

Ten pierwszy jest free a drugi to shareware / rejestracja polega na podaniu swojego maila na stronie programu a oni odsyłają kod/ w praktyce strona nie działa i kodu sam nie mogę dostać !
Laser jest offline  
Stary 18.06.2002, 00:20   #7
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Dzięki forumowicze, przetestuje te, które zaproponowaliście, no może oprócz Windows Movie Maker'a ;-)

A teraz pytanie w związku z innym softem, a mianowicie chodzi mi o wysyłanie "video e-maili".
Macie jakieś propozycje ?
Z góry dzięki :-)
 
Stary 20.06.2002, 21:16   #8
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Co jest
Nikt nie korzysta z tego typu soft'u
 
Stary 21.06.2002, 08:54   #9
ZiP
Wyjadacz
 
Data rejestracji: 09.05.2002
Posty: 1,740
ZiP zaczyna zdobywać reputację <1 - 49 pkt>
Poszukaj na najnowszym CD PC World Komputer, Nr 7-8/2002 (2). Znajdziesz tam m.in. 20 programów do obsługi kamer internetowych. Dokładny opis tychże programów znajdziesz w PCWK 4/2002.
Video Mail - do tunera TV PixelView razem ze sterownikami dostałem kiedyś program Cyberlink VideoLive Mail (25 MB), służący do przechwytywania obrazu (albo z tunera albo z dołączonej kamery, ale nie jestem pewien) i "wysyłania w świat". Niestety, nigdy z niego nie korzystałem, więc nic więcej nie mogę napisać. Moim zdaniem takie programiki swoją małą popularność zawdzięczają niskiej przepustowości polskich łącz i małym objętościowo kontom e-mail.
__________________
Jeżeli mój post Ci pomógł - nie zapomnij o reputacji, przynajmniej będę wiedział, że ktoś czyta moje wypociny i nie produkuję się tu na próżno.
ZiP jest offline  
Stary 21.06.2002, 21:51   #10
TOMMYx
Gość
 
Posty: n/a
Cytat:
ZiP (21-06-2002 09:55):
Poszukaj na najnowszym CD PC World Komputer, Nr 7-8/2002 (2). Znajdziesz tam m.in. 20 programów do obsługi kamer internetowych. Dokładny opis tychże programów znajdziesz w PCWK 4/2002.
Video Mail - do tunera TV PixelView razem ze sterownikami dostałem kiedyś program Cyberlink VideoLive Mail (25 MB), służący do przechwytywania obrazu (albo z tunera albo z dołączonej kamery, ale nie jestem pewien) i "wysyłania w świat". Niestety, nigdy z niego nie korzystałem, więc nic więcej nie mogę napisać. Moim zdaniem takie programiki swoją małą popularność zawdzięczają niskiej przepustowości polskich łącz i małym objętościowo kontom e-mail.
Wielkie dzięki ZiP . Jutro z rana zaatakuje kioski i EMPiK'i w poszukiwaniu tej gazetki. :-)

Apropos przechwytywania obrazu - ostatnio zacząłem rozgryzać VirtualDub i muszę powiedzieć, że jest całkiem niezły. Ma dosyć dużo ciekawych opcji.
Jak już wspominałem w jednym z poprzednich postów, bawiem się tym programem, gdy miałem tunerTV, ale jakoś nie przypadł mi wtedy do gustu. Teraz natomiast zmieniam zdanie - program jest ok :-)
 
Dyskusja zamknięta


Twoje uprawnienia:
Nie możesz rozpoczynać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz umieszczać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB codeWłączone
EmotikonkiWłączone
Kody [IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone

Teleport


Wszystkie czasy w strefie CET. Aktualna godzina: 02:49.


Powered by vBulletin® Version 3.8.11
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions Inc.